עזרה עם ספק למערכת ITX - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם ספק למערכת ITX

coller

Recommended Posts

כרטיס מסך - 180W

מעבד - 65W (נניח)

כל היתר - 30-50W

ביחד - כ 300W

מבחינת חשמל הספק יחזיק, אבל אני רואה בעיה אחרת. במארזים שיש להם ספק SFX בדרך כלל יש דיי חלש (לפחות כשהוא שקט), אם יש לך סתם מארז SFX ממוצע כרטיס מסך כזה יעלה את הטמפ' במארז בצורה משמעותית ואתה יכול לדפוק ככה כל חומרה במחשב (כולל הכרטיס מסך עצמו, ספק, לוח וכו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מארז ה SFX הראשון שלי ועד היום (טפו טפו...) לא היו בעיות חום מיוחדות.

כשאתה אומר שהכרטיס מסך צורך 180 וואט זה במצב מנוחה. מעניין אותי מה יקרה כשאני אפעיל משחק "כבד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

180W במאמץ מלא ממוצע (הכרטי יכול לעבור קצת את ה 180 בצורה רגעית אבל לא קבועה במשך כל המאמץ)

http://www.techpowerup.com/gpudb/2466/radeon-r9-270x.html

נכון שה 180 הוא לגרסאת הרפרנס אבל OC של 20 MHZ מתוך 1000 זה לא הבדל מורגש מבחינת ההתחממות או צריכת חשמל

בדסקטופ כל המחשב לוקח פחות מ 100 בדרך כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת חשמל כן, מבחינת המארז אני לא בטוח שיש לך מספיק. יכול להיות שעד עכשו לא היו לך בעיות אבל משנה מה הטמפ' האמיתית שתהיה במארז אם הכרטיס מסך הזה (שהוא דיי חם) - אם היא גבוהה יכול להיות שהמחשב יעבוד ואתה לא תראה בעייה בביצועים, אבל חומרה כמו כרטיס מסך/לוח/הספק עצמו יכולה להיפגע - הספק למשל יכול להישרף כתוצאה מהאוויר החם שהוא מושך מתוך המחשב (אם האויר חם מידי) ולא מסיבות חשמליות

אז תקנה, תבדוק מה הטמפ' במאמץ (אחריי משחק מושך), ואם צריך - תדאג להוסיף אוורור למארז אבל יתכן שהאווררור בעוצמה שתצתרך להוסיף לא יהיה ממש שקט (תוכל כמובן לשלוט עליו שירעיש רק כשצריך לקרר במקס' ולא כל הזמן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...