כישלון בהתקנת מערכת הפעלה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כישלון בהתקנת מערכת הפעלה

Guy950

Recommended Posts

הבעיה הקודמת נפתרה, אבל צצו כמה בעיות חדשות.

עקרונית, יש לי 2 כוננים קשיחים, בביוס אפשר לזהות את שניהם ואת הדגמים שלהם אבל במערכת הפעלה, מסיבה כלשהי, אפשר לזהות רק את הSSD שעליו יש את המערכת. אני לא מצליח לזהות את ההארדיסק השני. כרגע אני מתקין של הלוח אם, אבל למישהו יש מושג מה לעשות?

בנוסף, אני מנסה לשנות את השפה של המערכת מאנגלית לעברית, וכל פעם כשאני לוחץ "הורד שפה" זה חוזר אחורה ולא מגיב. רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פירטת איזה מחשב יש לך (לוח, מעבד, זיכרון, דיסקים וכד'). כנ"ל לגבי מערכת ההפעלה.

אפשרות אחת שבגללה מערכת ההפעלה לא מזהה את הדיסק הקשיח השני האוא שהדיסק מחובר לבקר SATA שהוסיף יצרן הלוח והוא לא חלק מערכת השבבים, ויש צורך בהתקנת הדרייבר המתאים בכדי שמערכת ההפעלה תזהה את הבקר הזה.

אפשרות אחרת היא שהדיסק מזוהה אך הוא לא מפורמט. ב Desktop: המחשב שלי -> כפתור ימני -> נהל. בחלון שנפתח תלך למנהל הדיסקים ותראה איזה דיסקים מזוהים ע"י מערכת ההפעלה.

שינוי שפת הממשק ב 7 אפשרי רק החל מגירסאות ה Ultimate. אולי זאת הבעיה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המפרט אני אעדכן יותר מאוחר בפרופיל אחרי שאעשה את הOC :)

באופן כללי, באמת הלכתי לנהל וראיתי שהכונן השני לא הוקצה, אחרי שסיימתי להתקין את הדרייברים של הלוח אם הצלחתי להגדיר את הכונן הקשיח השני וגם לסדר את השפה.

יש לי Win 8 pro אז זה כן מגיע עם שפות ככל הידוע לי. אחרי שסידרתי הכל המחשב עובד מצויין ועכשיו עובדים על OC ושחזור נתונים מהמחשב הקודם.

תודה בכל מקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...