מתח רק שאין שמש - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתח רק שאין שמש

Moty_p

Recommended Posts

יש , כך שיש מאיפה לקחת חשמל כשאין שמש. ויש מעגל לוגי שמנתק או מחבר את היציאה בהתאמה ליום/לילה (שהוא יודע לפי המתח מהפאנל הסולארי)

בשביל לד אתה יכול להסתפק בגרסה הקטנה שלו, פנס סולארי לגינה - שיש בו פאנל סולארי, NiCd AA או 2/3AA, מטען (דיודה), boost converter, מעגל לוגי ולד. וברוב המקרים ה boost+מעגל לוגי נמצאים ביחד בציפ 1 קטן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זה: http://www.ebay.com/itm/12-AA-NiCd-Rechargeable-Batteries-for-Solar-Light-Lamp-/390613083939 ?

כי אני אולי ישים 4 לדים מהסוג ה 1W ואני לא ממש רוצה להשתמש בבטריות במיוחד עכשיו בחורף שאין הרבה שמש

אז חשבתי במקום להשתמש במה שקניתי פשוט לעשות מעגל שמקבל (שאם כבר מדברים על מעגלים אני מת להשלים את המגעל עם השניות מהתרד הקודם עדיין בתהליך)

שמקבל מתח קבוע מספק כוח 12V וברגע שיש מתח \ חשמל אפילו אם זה 1V אז לא לספק את החשמל ללדים אבל אם אין חשמל מהפאנל סולרי אז הלדים מקבלים חשמל מהספק כוח..

קשה לעשייה? יש קיט מוכן אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראשון הוא רכיב אלקטרוני שצריך מעגל הפעלה משלו (מעגל דיי פשוט - 2 רכיבים חוץ ממנו אם אתה רוצה לשלוט על ספק של מחשב למשל)

השני הוא אכן מפסק לכל דבר, גרסאת ה 240V של הדבר הזה בדיוק משמשת לשליטה על תאורת רחוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...