האם עדיין שווה לקנות xbox360? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עדיין שווה לקנות xbox360?

ShahafH

Recommended Posts

שלום לכולם!

אני כרגע בהתלבטויות קשות האם לרכוש את הקונסולה או לא..

מעולם לא היה לי XBOX או PS3 כי תמיד הייתי בחור של PC וראיתי שיש ספריה ענקית של משחקים שלא יצאו לPC שמאוד שווה לבדוק אותם (A.K.A V, Red dead redemption).

ראיתי מאתר מסויים שאני יכול לרכוש את הxbox 360 slim 250gb ב960 ש"ח שזה הכי זול שמצאתי.

יש לי מחשב חזק יחסית אז אני לא מתכוון לרכוש משחקים שיצאו גם לPC אלא רק לקונסולות.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט שווה.

אתה צודק בקשר לLIVE, הרשת בPS3 פחות טובה ויש פחות שחקנים בדרך כלל אבל קח בחשבון שצריך לשלם כדי לשחק ברשת ב360.

אני קניתי את ה360 שלי מאותם שיקולים שלך (משחקים שלא יוצאים לPC) ואני מאוד מרוצה. הסיבות שאני מעדיף אותו יותר מהPS3 הם - אקסלוסיבים יותר מעניינים, שלט הרבה יותר טוב (לא סובל את הDS), מחיר, חווית רשת וקינקט שבטח לא מעניין אותך.

תשווה את המשחקים האקלוסיבים ב2 הקונוסולות ותחליט מה מעניין אותך יותר. ב360 יש לך סדרות כמו forza, gears of war, halo,

בPS3 יש god of war, uncharted, killzone וכו.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_game_exclusives_(seventh_generation)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי XB360 ELITE שחור בגרסה השמנה האחרונה.. מסוף 2011 משהו כזה.. אני אישית מיציתי אותו יש לי עם 2 שלטים שחורים מקוריים

הקטע הוא שהמכשיר מוסב.. אני אישית כבר מיציתי- אם אתה רוצה תשלח לי הודעה בפרטי תציע סכום ואולי אני אמכור לך אותו.. עובד מצויין ללא שום נזק הכל מקורי כולל ספק כח והכל של ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...