מספר שאלות נוספות. - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר שאלות נוספות.

JediMaster

Recommended Posts

שלום לכולם שוב!

לאחר שביררתי את מה שרציתי וכבר באתי עם "ידע מוכן" אני פשוט פותח פה מחדש שאלות ישירות, כי מה שכתבתי בדיון שלי לא הגיבו לי וכנראה גם לא יגיבו (וחיכיתי בערך יום).

אז קודם כל בפני המנהלים אני מבקש התנצלות שפתחתי עוד דיון, פשוט את המודינג הראשון שלי אני רוצה לעשות "על בטוח".

1) מהו החומר הזה שגורם לדברים לזהור בUV? איפה ניתן אולי להשיג באיזור ירושלים? (אפשר פשוט לשים אבקת כביסה לא =P)? זה בא בצורת ספריי או מה? בקיצור - אני רוצה מידע על החומר הזה כי אני חושב לעשות בראש ובראשונה - עיגול כבלים ואותם לצבוע בחומר.

2) איזה מנורה בדיוק צריך בשביל הUV? פשוט LED של UV שמחובר לבטריה? או שצריך ממש מנורה גדולה? כמה הLED עולה?

3) הייתי רוצה לעשות חלון במארז אבל אני לא רוצה ממש להתעסק עם כל הכלים שמצוינים במאמר, וגם אני מניח שהם לא בהישג יד. מהי הדרך הכי בסיסית וקלה לעשות חיתוך במארז? הפרספקס והדבק ניתן להשיג בחנות כלי עבודה או משהו בסגנון? אפשר למשל לעשות חור במארז עם אני חורט עם איזה סכין יפנית הרבה או משהו בסגנון?

4) בקטע של הLCD, לא הבנתי מה הקשר של חיבור הMolex לעניין. מישהו יכול לפרט לי קצת? כמה בערך צריך גם לעלות LCD? ראיתי שיש לי חיבור Molex פנוי שיוצא מהHDD. בזה מדובר?

5) ראיתי שבהמון שעשו כאן יש בד"כ מאוורים נוספים שחוברו למארז. המאוורים נמצאים כחלק מOC כלשהו או סתם כדי לשפר את זרימת האוויר וקירורו? ויש לי מקום כפי שזה נראה במארז (מארז של E-Star) לעוד מאוורר. כדאי להוסיף לשם עוד מאוורר? ואם אני למשל מוסיף עוד מאוורר UV סתם בחלון כדאי לי לעשות כבר פאנבאס?

6) בקשר לעיגול כבלים - קראתי שעל הATA100 צריך להפריד כל שני חוטים. זה חובה? אפשר אולי להפריד אותם כל 4 פעמים או משהו בסגנון? (אותה שאלה חלה גם על ATA33)

תודה רבה לעונים, ושוב סליחה שפתחתי עוד דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי

1.הנה כל החומרים שזוהרים באולטרה :

http://chemistry.about.com/cs/howthingswork/f/blblacklight.htm

אם אתה רוצה להכין לבד...

אם לא אז פשוט יש טושים / צבעים מוכנים שאתה יכול להשיג בכל חנות כלי כתיבה או נגיד ace , הום סנטר וכו'...

2.מן הסתם משהו שמאיר באור uv... קטודה או לד לא משנה.. למיטב ידיעתי אין לדים בארץ

אתה גם יכול להשתמש במנורת אולטרה רגילה לחדר הם בדרך כלל לא מתחממות ( לפחות אצלי בחדר לא )

3.מספרי פח אני מניח זה הכי בסיסי אבל זה קורע , קשה ולא מדויק.. הכי טוב למתחילים לפי דעתי זה jiggsaw ( ג'קסון )

לא נראה לי שסכין יפנית תחתוך פח חח

4.המולקס מספק מתח לlcd , הרי צריך חשמל כדי שהוא ידלק לא?

5.לשפר את זרימת האוויר בדרך כלל בשביל ... fanbus זה כבר החלטה שלך אם אתה רוצה או לא אף אחד לא יכול להחליט בשבילך...

6.העיקר שיהיה מספר זוגי פשוט לכל 2 יש סיכוך ככה שתחתוך 4 6 8 זה לא משנה העיקר שיהיה זוגי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט פותח פה מחדש שאלות ישירות, כי מה שכתבתי בדיון שלי לא הגיבו לי וכנראה גם לא יגיבו (וחיכיתי בערך יום).

אז קודם כל בפני המנהלים אני מבקש התנצלות שפתחתי עוד דיון, פשוט את המודינג הראשון שלי אני רוצה לעשות "על בטוח".

את החוקים קראת?? כי את הדיון הקודם שלך הקפצת ובנוסף על זה גם פתחת ת'רד חדש עם אותם שאלות! >:(

"חיכיתי בערך יום" - הת'רד כמה הודעות למטה, עדיין בעמוד הראשי ואפילו לא בתחתית העמוד!

אני מציע לך לקרוא אותם ולזכור אותם הפעם, התנהגות כזאת אינה מקובלת אצלנו בפורומים.

הדיונים ננעלו, יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...