יעוץ משפטי חינמי מישהו מכיר? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעוץ משפטי חינמי מישהו מכיר?

114508534

Recommended Posts

מדובר על בעל בית חמדן שהחליט שהוא לא מוצא דיירים חדשים ומחייב אותי ואת השותף בתשלום של חודש שכירות נוסף למרות שחוזה השכירות הסתיים - אנחנו כמובן שלא הסכמנו היות וחוזה השכירות נגמר .

בעל הבית הגישה תביעה לבית המשפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבריך משתמע שאתה לא במצוקה סוציואקונומית אמיתית.

ככל הנראה אתה לא זכאי לייצוג או ייעוץ חינם דרך לשכת הסיוע או "שכר מצווה".

כשיש לך כאבי שיניים אתה מחפש פתרונות באינטרנט או הולך לרופא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר בין מחט לתחת ומה קשור המצב הסוציאוקונומי שלי ?

שאלתי האם מישהו מכיר מקום שבו ניתן לקבל סיוע משפטי שלא בתשלום - יעוץ - הכוונה , לא מחפש עכשיו פרקליט שיעבוד חינם בישבילי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תלמד לקרוא.

2. תלמד דרך ארץ.

3. יש לא מעט עורכי דין שיסכימו להיפגש איתך לפגישת היכרות ולייעץ לך.

4. אתה יכול גם לבדוק באינטרנט איך לעשות לעצמך סתימות בשיניים עם פלייר, מלחם ופלסטלינה.

5. בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב עורכי הדין שאני מכיר לא גובים כסף על פגישה ראשונה , תפנה לעורך דין בעיר שלך עם המלצות , תספר לו על המקרה ותראה מה הוא אומר.

זה לא פסול להגיד בפגישה שאתה לא מעוניין להוציא עכשיו כסף .

לדעתי אם תצא זכאי בתביעה אתה גם תזכה להחזר הוצאות משפטיות [ שכר טרחת עורך דין וכו' ].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח - העניין הוא שהיה חוזה בעל פה להערכת חוזה השכירות ואחרי מספר ימים ניגשתי לבעל הבית ושוחחתי איתו וציינתי בפני שבעקבות פיטורי אני לא אוכל להאריך את החוזה והגענו להסכמה - מספר ימים לפי סוף תקופת החוזה בעל הבית בא כאילו כלום לא קרה ושאל מה קורה האם אני נשאר בדירה - כמובן שאמרתי לו שלא כי אני על ארגזים כבר והריי קבענו שאני יוצא בסוף החוזה המקורי - ואז התחיל הבאלגן שהוא לא מוצא דיירים והוא רוצה שאני ישלם לו על עוד חודש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח - העניין הוא שהיה חוזה בעל פה להערכת חוזה השכירות ואחרי מספר ימים ניגשתי לבעל הבית ושוחחתי איתו וציינתי בפני שבעקבות פיטורי אני לא אוכל להאריך את החוזה והגענו להסכמה - מספר ימים לפי סוף תקופת החוזה בעל הבית בא כאילו כלום לא קרה ושאל מה קורה האם אני נשאר בדירה - כמובן שאמרתי לו שלא כי אני על ארגזים כבר והריי קבענו שאני יוצא בסוף החוזה המקורי - ואז התחיל הבאלגן שהוא לא מוצא דיירים והוא רוצה שאני ישלם לו על עוד חודש .

אז עולה ש: הסכם בעל פה זה כמו הסכם בכתב ולכן זה מחייב אותך לשלם, השאלה היא כמה זמן מראש הודעת לו שאתה לא יכול להישאר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...