פתרון חלקי להתחממות של כרטיס מסך 7870XT - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרון חלקי להתחממות של כרטיס מסך 7870XT

AVI17AVI

Recommended Posts

כבר המון המון זמן שיש לי בעיה של התחממות של הכרטיס מסך 7870XT

הבעיה היתה כשהכרטיס נימצא במצב IDIE אז הוא מראה לי שהוא פועל על 90%+

זה הוביל להתחממות של 80 מעלות+

זה היה ממש ממש מציק כי לא יכולתי לעזוב את המחשב ליותר מרבע שעה הכרטיס היה מתחמם יותר ויותר ואפילו הגיע ל90 מעלות!

בכלל במשחקים למשל ב assassin creed 3 הייתי צריך לעשות הפסקה כל 10 דקות כדי לתת לכרטיס להתקרר!

בקיצור חפרתי באינטרנט ומצאתי פתרון...

http://www.tomshardware.com/forum/385979-33-high-idle-usage-7870

מסתבר שההתחממות יתר הזאת זה בעצם וירוס שהתלבש לי על המחשב...

הוירוס בא בצורת תהליך בשורת המשימות בשם SVCHOST

נכון שזה שם של תהליך ידוע במחשב אבל יש לו המון כפולות... אחת הכפולות שלו זה הוירוס!

אצלי התהליך המדובר צרך בין 100,000 ל 200,000 ...

ברגע שאני מכבה אותו אז הGPU שלי נירגע... אבל אני עדיין לא מצאתי את המקור לבעיה... הרצתי אנטיוירוס (יותר מ1)

וגם קניתי את התוכנה RegCure Pro ועדיין זה לא פתר את הבעיה... כל כמה דקות התהליך חוזר ואני צריך לסגור אותו ידנית...

כשאני מפעיל את המחשב במצב בטוח אז התהליך לא מופעל...

יש למישהו מושג איך אני נפתר מהתהליך הזה?:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אבל יש לי

MSI AFTERBURNER..

לפני הכל תודה על ההענות :)

וזה ממש לא הבעיה שלי... יש לי הרגשה שאפילו לא קראת את הפוסט שלי... הבעיה היא לא התחממות יתר אלה בעיה של מאמץ יתר במצב IDIE

וכאמור הבנתי מה הבעיה... עכשיו אני משחק בכיף והכרטיס לא מתחמם.... תקרא את הפוסט אחי אם יש לך איזה שהיא עצה אני ישמח לשמוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שהבנתי אותך לא נכון, אולי יש וירוס שכורה לך ביטקויין עם הכרטיס,היה וירוס שנכנס בהורדה של המשחק מטרו?:

http://hwzone.co.il/community/threads/525185-%D7%95%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A1-%D7%9B%D7%95%D7%A8%D7%94-%D7%9C%D7%99-%D7%91%D7%99%D7%98%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A0%D7%A1-%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91

בכל אופן ממליץ לך גם להעזר במדריך, יעזור לך עם הטמפרטורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...