9600XT של איזה חברה? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

9600XT של איזה חברה?

^DaGoN^

Recommended Posts

המחיר של ה9800P בKSP הוא 1570 שקל. הוא מגיע בלי הקופון לHL2 כלומר הבחור יהיה צריך להוסיף עוד 230 שקל בשביל המשחק.

כלומר, 9800P = בשקלים 1800

9600XT = בשקלים 990.

תוספת של יותר מ80% למחיר הכרטיס. ?

בKSP יש 5900 רגיל (עם ביצועים יותר גבוהים מה5900XT) ב1420 שקל.

ומחירי ה5900XT הם בסביבות ה1200 שקל, כלומר 20% יותר מה9600XT ובלי HL2.

זהו, אלא הנתונים.

החלטה שלך

כן, אבל לא קונים כרטיס מסך בשביל משחק...

ה9800 פרו לזק מכל הכרטיסים האחרים שמצויינים פה...

אני הייתי הולך על ה9800 פרו, מקבל כרטיס שטוב פי כמה מה9600XT וקונה (או משיג בדרך אחרת...) את HL2!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אבל לא קונים כרטיס מסך בשביל משחק...

ה9800 פרו לזק מכל הכרטיסים האחרים שמצויינים פה...

אני הייתי הולך על ה9800 פרו, מקבל כרטיס שטוב פי כמה מה9600XT וקונה (או משיג בדרך אחרת...) את HL2!

כי לך יש כסף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית, ^DaGoN^, ברוך הבא לפורומים! אנא דאג לקרוא את חוקי הפורום ולא להקפיץ הודעות אלא לכתוב שינויים ע"י עריכת ההודעה האחרונה.

הכרטיס שיביא לך הכי הרבה ביצועים ביחס לכספו הוא הג'יפורס 5900XT, אם HL2 חשוב לך מאוד אז לך על ה9600XT אבל דע שהשובר רק נותן לך זכור להוריד אותו ולא ממש לקבל אותו פיזית מחנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דורש היום 256מגה? חשבת אל זה?

תראה כרטיס אם 128מגה בא אם מיר יותר וטוב יותר

וכרטיס אם 256מגה בא אם יותר איטי

אם יש לך כסף כדי מאוד לקחת 9800פרו ב-1570ש"ח

אם אין לך סכום כזה יש אפשרות לקחת 5900 או 5900XT

ואם אתה בכלל לחוץ בכסף אז כדי מאוד 9600XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דורש היום 256מגה? חשבת אל זה?

תראה כרטיס אם 128מגה בא אם מיר יותר וטוב יותר

וכרטיס אם 256מגה בא אם יותר איטי

אם יש לך כסף כדי מאוד לקחת 9800פרו ב-1570ש"ח

אם אין לך סכום כזה יש אפשרות לקחת 5900 או 5900XT

ואם אתה בכלל לחוץ בכסף אז כדי מאוד 9600XT

אחי, תחשוב על זה לעומק .. ב-256 יש יותר ראם, זה לא הגיוני שה-128 יהיה יותר טוב |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אין מה לעשות ככה זה..

תראה אפשר לומר שהוא טיפה יותר טוב 1-2פריימים ברזולוציות גבוהות של 1600@1200

חוץ מזה זה אותו הדבר ובשביל 2 פאיימים לא הייתי משלם עוד 200ש"ח... :P

הצעה שלי זה

1. 9800פרו

2. 5900XT

3. רדאון 9600XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני בודק כמה ואט הספק שלי? אני מפחד שהספק לא יוכל לעמוד בזה, אולי יקרוס, או שלא יביא לי את הביצועים הטובים ביותר.

יש תוכנה לבדוק את זה?

AIDA32 יכולה לבדוק את זה? אם כן לאיפה אני צריך ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה לי יש את ה-Sapphire Radeon 9600XT 128MB ואני ממש מרוצה למרות שכמו אצל רוב החברות(ASUS,POWERCOLOR,

GIGABYTE...)גם לכרטיס הזה אין תמיכה ב-OVERDRIVE שיכול לשפר ב0.3FPS בממוצע את הביצועים או בכלל לא.

הכרטיס אחלה אבל יש לו קירור מינימלי של מאוורר אחד וזהו אז אם אתה מתכנן OC תצטרך חברה אחרת או מתכות קירור לזכרונות אחרת אין OC. לגבי גרסת ה-256MB של SAPPHIRE תבדוק אם זה לא גרסה מוחלשת יותר משלי כי כזכור לי היא מוחלשת משלי שהיא:

ליבה 600MHZ זכרונות 300MHZ. דרך אגב למרות הדעה של כולם פה שעוד 128MB לא שווה ובאמת בהרבה מקרים הוא לא זה חשוב

למשחקים כמו שלא פועל על רמת טקסורות מקסימלית בכרטיסי 128MB כי אז הוא מקרטע נורא ולכן משחקים בשטח

נרחב עם עצמים רבים עלולים לדרוש כרטיס עם 256MB. ה-5900XT יכול לשפר עד 20FPS ואולי יותר אפילו את הביצועים והוא עוד 100 ש"ח למרות שאני שונא את אישית. אולי תחכה עוד חודש אם תוכל זה יוריד את ה-9800 PRO מ-1500 ש"ח או שתקנה אותו עכשיו אפילו הוא הכרטיס הכי שווה שיש היום לדעתי יותר מה-5900XT.

8)RADEON TO THE FUTUTRE 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה לי יש את ה-Sapphire Radeon 9600XT 128MB ואני ממש מרוצה למרות שכמו אצל רוב החברות(ASUS,,

GIGABYTE...)גם לכרטיס הזה אין תמיכה ב-OVERDRIVE שיכול לשפר ב0.3FPS בממוצע את הביצועים או בכלל לא.

הכרטיס אחלה אבל יש לו קירור מינימלי של מאוורר אחד וזהו אז אם אתה מתכנן OC תצטרך חברה אחרת או מתכות קירור לזכרונות אחרת אין OC. לגבי גרסת ה-256MB של תבדוק אם זה לא גרסה מוחלשת יותר משלי כי כזכור לי היא מוחלשת משלי שהיא:

ליבה 600MHZ 300MHZ. דרך אגב למרות הדעה של כולם פה שעוד 128MB לא שווה ובאמת בהרבה מקרים הוא לא זה חשוב

למשחקים כמו שלא פועל על רמת טקסורות מקסימלית בכרטיסי 128MB כי אז הוא מקרטע נורא ולכן משחקים בשטח

נרחב עם עצמים רבים עלולים לדרוש כרטיס עם 256MB. ה-5900XT יכול לשפר עד 20FPS ואולי יותר אפילו את הביצועים והוא עוד 100 ש"ח למרות שאני שונא את אישית. אולי תחכה עוד חודש אם תוכל זה יוריד את ה-9800 PRO מ-1500 ש"ח או שתקנה אותו עכשיו אפילו הוא הכרטיס הכי שווה שיש היום לדעתי יותר מה-5900XT.

8)RADEON TO THE FUTUTRE 8)

אני בדיוק כמוך, שונא את מאוד .. חרא של כרטיסים לדעתי.

גם ככה אני קונה את זה עוד חודש , נראה אם המחירים ירדו :)

אז בעצם אתה אומר לי לקחת את ה-256 לפי מה שהבנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדברים שאמרתם פה הם נכונים אבל בקשר ל 256 זכרון / 128 זכרון אני לא מסכים

לפי דעתי כדאי לו לקחת את הגירסה של ה 256 מגה זיכרון(ונכון שיש גירסאות של 128 יותר מהירות, אבל הוא יכול לעשות אוברקלוק) כי גם הוא יכול לטעון יותר טקסטורות , ולכל מה שאמרתם שאין עדיין משחקים שצריכים 256 מגה אז לעכשיו זה נכון אבל מה היה בעוד חצי שנה ויותר ? לא ניראה לי שכל כמה חודשים הוא הולך להחליף כרטיס מסך אז הוא צריך משהו שיספק אותו גם לעוד לפחות חצי שנה ויותר...

אני לפני כמה שבועות פתחתי ת'ראד על זה .מה יותר כדאי (3 כרטיסי מסך שונים).

אני עוד שבוע מזמין מחשב חדש עם 9600XT של ספיר ב PCH ...מה לקנות זאת החלטה שלך...בהצלחה

עריכה :

וד"א למה ש Oprapc כתב על הגירבה היותר מוחלשת אז ה 9600XT עם 256 מגה זיכרון מגיע עם 330MHZ הזיכרון כלומר 660MHZ

ובליבה או 500MHZ או 525MHZ , ולפני שאתה קונה לך לחנות ותבדוק פרטים אפילו שיביאו לך את הקופסא של הכרטיס כי שם יש את כל הנתונים...

והינה האתר של 9600XT ספיר (יש שם את כל הנתונים ומה אתה מקבל עם הכרטיס) ושווה לך לבדוק באתרים שעושים מבחנים לכול מיני כרטיסים כדי לקבל עוד מידע... ;D

http://www.sapphiretech.com

ופה פתחתי שאלה באתר שלהם (גם אני לא יודעתי בהתחלה איזה כרטיס לקנות)

http://www.sapphiretech.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3038

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הדברים שאמרתם פה הם נכונים אבל בקשר ל 256 זכרון / 128 זכרון אני לא מסכים

לפי דעתי כדאי לו לקחת את הגירסה של ה 256 מגה זיכרון(ונכון שיש גירסאות של 128 יותר מהירות, אבל הוא יכול לעשות אוברקלוק) כי גם הוא יכול לטעון יותר טקסטורות , ולכל מה שאמרתם שאין עדיין משחקים שצריכים 256 מגה אז לעכשיו זה נכון אבל מה היה בעוד חצי שנה ויותר ? לא ניראה לי שכל כמה חודשים הוא הולך להחליף כרטיס מסך אז הוא צריך משהו שיספק אותו גם לעוד לפחות חצי שנה ויותר...

אני לפני כמה שבועות פתחתי ת'ראד על זה .מה יותר כדאי (3 כרטיסי מסך שונים).

אני עוד שבוע מזמין מחשב חדש עם 9600XT של ספיר ב PCH ...מה לקנות זאת החלטה שלך...בהצלחה

עריכה :

וד"א למה ש Oprapc כתב על הגירבה היותר מוחלשת אז ה 9600XT עם 256 מגה זיכרון מגיע עם 330MHZ הזיכרון כלומר 660MHZ

ובליבה או 500MHZ או 525MHZ , ולפני שאתה קונה לך לחנות ותבדוק פרטים אפילו שיביאו לך את הקופסא של הכרטיס כי שם יש את כל הנתונים...

והינה האתר של 9600XT ספיר (יש שם את כל הנתונים ומה אתה מקבל עם הכרטיס) ושווה לך לבדוק באתרים שעושים מבחנים לכול מיני כרטיסים כדי לקבל עוד מידע... ;D

http://www.sapphiretech.com

ופה פתחתי שאלה באתר שלהם (גם אני לא יודעתי בהתחלה איזה כרטיס לקנות)

http://www.sapphiretech.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=3038

עוד כמה זמן יצאו משחקים שלא יעבדו טוב על המפרט שיש לי ?

AMD Athalon XP 2000+

Gigabyte GA-7VAX

512 266

Sapphire 9600XT 256MB

מסך 19 אינץ'

מתי יצאו משחקים שלא יוכלו לעבוד טוב על המפרט הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כרגע יש לו 512 MB ראם, אז בשביל מה עוד 256MB?

אני הייתי קונה את גסרת ה128MB מפני שה9600XT הוא עדיין יחסית חלש, ויהיה לו קשה להתמודד עם המון מידע שדורש 256MB ... ואפילו כשמשחקים ידרשו 256MB בכרטיס כדרישה מומלצת ואפילו מינימלית, הכרטיס הזה לא יהיה שווה הרבה ומילא הוא יצטרך לשדרג את הכרטיס, אז לא חבל כבר לחסוך את התוספת בשביל הקנייה הבאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...