יש תמורה לאגרה - תוכנית הסתה שמאלנית ארסית חדשה מבית רשות השידור - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש תמורה לאגרה - תוכנית הסתה שמאלנית ארסית חדשה מבית רשות השידור

vic07

Recommended Posts

אוקיי, אז בינתיים כל מה שנראה מהתוכנית הוא פרומו קצר של 20 שניות, וגם הוא הורד כבר מערוץ היו-טיוב שלהם, אבל אנשים טובים דאגו לשמור אותו בכל זאת:

על זה אנחנו משלמים אגרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפחות בתקשורת, בוודאי שכן. השמאל הקיצוני (והלא קיצוני) מקבל במה רחבה הרבה יותר. כיום יש שתי תוכניות סאטירה בערוצי הטלויזיה הישראליים ("ארץ נהדרת" ו"מצב האומה"), שתיהן עם נטיה ברורה לשמאל. היתה תוכנית אחת ש"שקלו להעלות" בערוץ 1 (כנראה שבשום שלב הדבר לא באמת נשקל ברצינות, כפי שמרמזים הדברים בקישור שהובא כאן) עם נטיה ברורה לימין, אבל בסוף החליטו לוותר עליה - ועכשיו נראה שבמקומה מתכוונים להעלות תוכנית סאטירה שמאלנית שלישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מצד אחד מדבר על סאטירה שמאלנית, מצד שני שים לב שכל החדשות בייחוד ערוץ 2 הם בעלי נטייה ימנית מובהקת. יש לביבי כתף להתרפק עליה ויש לו גם עיתון חינמי שמפרגן לו מפה ועד הודעה חדשה. אני לא חושב שהימין מקופח פה, להיפך יש לו במה רחבה וגם השמאל שמוצג כאן לא ממש שמאל אמיתי.

יכול להיות שכל מי שאינו תומך בדעותיך הוא גם שמאלני, זה כבר עניין בפני עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :cwm24:

ערוצי החדשות בעלי נטיה ימנית, ביחוד ערוץ 2 ?

החלוקה האמיתית בארץ של התקשורת היא שמאל (ערוץ 10, מעריב, ידיעות, ערוץ 2) עד שמאל קיצוני (גל"צ , הארץ).

ערוץ 1 מזגזג, כפי שהוכח לאחרונה.

ימין (ישראל היום, ערוץ 7, מקור ראשון).

מתנצל אם שכחתי איזשהו אמצעי תקשורת כלשהו, אבל לשמאל יש במה הרבה יותר גדולה מאשר לימין.

אני מסכים שהכינוי ביביתון מתאים לישראל היום, אבל גם ידיעות אחרונות ראוי להיקרא אולמרטון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערוץ 1 העבש רוצה להביא אליו עוד צופים, כשחרב הסגירה מרחפת מעליו. אז הוא עושה פרובוקציות, שיבואו מספיר צופים בשביל להחזיק את הגוויה בחיים. זה כל הסיפור. לא ימין ולא שמאל.

יש תמורה לאגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב ערוצי התקשורת הציגו את אולמרט כמישהו שזוכה בבית משפט , ואפילו ניסו להריץ אותו לרשות הממשלה , אבל העובדה היא שמדובר באדם מושחת שהורשע בבית משפט בהפרת אמונים.

לעומת זאת , את אביגדור ליברמן הציגו כמישהו מושחת שהורשע , וזה למרות שהוא הורשע "רק" בתקיפת קטין לפני 14 שנה (ילדים שהרביצו לבן שלו - אני לא בטוח שאני לא הייתי מרביץ להם...) ואישום של הפרת אמונים שבקרוב יתחיל הדיון בבית משפט.

אני לא הייתי רוצה אף אחד מהם בממשלה , אבל התקשורת הציגה אותם בצורה כל כך שונה.

הדבר הטוב היחיד שאולמרט עשה זה תקיפת הכור בסוריה.

יכול להיות שהוא ראש הממשלה היחיד , ולפחות בין היחידים , שהיה לנו , שבזמן שהוא היה ראש ממשלה הוא לא כיהן כחבר כנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ :cwm24:

ערוצי החדשות בעלי נטיה ימנית, ביחוד ערוץ 2 ?

החלוקה האמיתית בארץ של התקשורת היא שמאל (ערוץ 10, מעריב, ידיעות, ערוץ 2) עד שמאל קיצוני (גל"צ , הארץ).

ערוץ 1 מזגזג, כפי שהוכח לאחרונה.

ימין (ישראל היום, ערוץ 7, מקור ראשון).

מתנצל אם שכחתי איזשהו אמצעי תקשורת כלשהו, אבל לשמאל יש במה הרבה יותר גדולה מאשר לימין.

אני מסכים שהכינוי ביביתון מתאים לישראל היום, אבל גם ידיעות אחרונות ראוי להיקרא אולמרטון...

ישראל היום זה לא עיתון ימני, זה עיתון שתומך בביבי לא משנה מה הוא יעשה.

ולצערנו, ביבי ימני רק בדיבורים. במעשים הוא מאוד שמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היום זה לא עיתון ימני, זה עיתון שתומך בביבי לא משנה מה הוא יעשה.

ולצערנו, ביבי ימני רק בדיבורים. במעשים הוא מאוד שמאלני.

ביבי שמאלני במעשיו? הוא זבל שלא ברא השטן, צורר וההורס מספר אחת של הכלכלה והביטחון פה בארץ. חבל מאוד שעם לא יודע לבחור את מנהיגיו בחכמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...