בנק משתלם למעבירי משכורת שכיר באיזור 7000+- - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנק משתלם למעבירי משכורת שכיר באיזור 7000+-

liav12

Recommended Posts

אהלן,

שאלה קטנה, רוצה לדעת בעקרון איזה בנק נורמלי אני יכול להצטרף לפי הכותרת הנ"ל?

כשאני כותב נורמלי, אני מתכוון לכל בנק שהוא לא הבנק לאומי.

ראיתי שבמזרחי מציעים הצטרפות עם תנאים נחמדים, למשל פטור מעמלות ל 3 שנים, וכל מיני ירקות.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשבון שאלו הם בנקים קטנים...עם כל היתורנות והחסרונות שבכך.

יש לך אופצייה לפתוח חשבון אינטרנטי בלאומי[לא זוכר את השם] יחד עם הכרטיס אשראי FREE שלהם ואז אין לך עמלות כמעט על כלום ללא קשר למשכורת שאתה מעביר.

מצד שני לקבל ריבית על הפלוס זה תמיד נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

שאלה קטנה, רוצה לדעת בעקרון איזה בנק נורמלי אני יכול להצטרף לפי הכותרת הנ"ל?

כשאני כותב נורמלי, אני מתכוון לכל בנק שהוא לא הבנק לאומי.

ראיתי שבמזרחי מציעים הצטרפות עם תנאים נחמדים, למשל פטור מעמלות ל 3 שנים, וכל מיני ירקות.

תודה!

מתוך סקרנות, מה הבעיה עם בנק לאומי?

אני כבר תכף שנה אצלם, ולא הייתה לי יותר מדי בעיה. (נכנסתי כי היה להם שבו אקבל 1500 שקל חד פעמיים אם אדאג להוציא 600 שקלים מכרטיס אשראי שלהם כל חודש - בלי שאני מתחייב להעביר משכורת או משלם עמלות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר כולם אותו דבר...

לבנקים הקטנים יש הצעות מפתות כדי למשוך לקוחות, זה בד"כ מסתכם בפטור מלא מעמלות ל-X שנים (תבדוק מה קורה אח"כ..) או כל מיני בונוסים אחרים כדוגמת הלוואות ללא ריבית או אפילו בונוס כספי במזומן (מזרחי טפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קורה לא מעט. צריך להפקיד שיק, לדוגמא.

אני חושב שזה ה-use case היחיד שבו באמת יש חסרון למספר מועט של סניפים בבנקים הקטנים. לכל שאר הפעולות שצריך לבצע בסניף, אתה יכול לבצע אותן ממילא רק בסניף שבו מתנהל החשבון שלך, לכן אין משמעות אם לבנק יש אלף סניפים או שלושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מיטב הבנתי יש גם סיכוי לא רע לקבל תנאים טובים יותר בבנקים הקטנים בעת פתיחת תיק השקעות.

(זה, כמובן, לפני שליפת כל הקלפים למיקוח. אחריהם, זה תלוי בבן אדם, פחות או יותר).

מינימייזר, איך האתר של אגוד? אפשר לסגור כסף בתוכניות חסכון לבד? אפשר להשקיע בשוק ההון לבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...