שכירת דירה בבניין שעובר 'תמ"א' - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שכירת דירה בבניין שעובר 'תמ"א'

Ido.G

Recommended Posts

יש בפ"ת ב-3000 ש"ח לא מעט יחידות בשכונת וילות, קרוב לצירי תנועה ותחבורה. אם זה מתאים לך.

אורנית - יש תחנה בקניון הגדול-ז'בוטינסקי.

יש גם דירות 3 חד' סביב המחיר הזה.

אמנם זה לא רעננה-הרצליה אבל לפחות אתה עדיין יחסית במרכז ויכול להגיע לכל מקום ועדיין כפי שנאמר לא לגור באתר בנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש. יש כמה פאבים (גם לא "שכונתיים" באיזור התעשיה) - משהו בסביבות החמש נראה לי. לא כולם מתאימים ללא-ילדים, אבל יש. בהרצליה גם נפתחו כמה מקומות חביבים (הדולי פרטון, הראשונים המשדורג לא רע, הבנתי).

לדעתי תל אביב ירדה בזמן האחרון, הכל נהיה יותר מדי "מתאמץ".

Chevy - תודה על העצה. לא חושב שפ"ת מתאימה לי כל כך בשלב הזה של חיי. אולי כשאהיה נשוי.גם שיש גבול לכמה זמן אפשר להקדיש לחיפושי דירה...

בקיצור, כנראה ששבוע הבא אחזור לבית ההורים לאחר שנה וחצי בחוץ. יש לי חברה, אז מילא. :-)

worst case scenario - אני אתחיל לחפש דירה אחרי חודשיים-שלוש (גם ככה בחודש אחד, אפילו פחות, אני חוסך את כל הנזק הכספי שנגרם מהמעבד).

אומנם אני לא מאמין ברכישת דירה כדבר נבון כספית, בהכרח, אבל נפשית - בהחלט. לשכור דירה במדינה הזו זה פשוט קקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ש לך חברה - בהנחה ואתם לא ביחד שבועיים, למה לא לגור איתה כשותפים?

הצעה - לך למשרד תיווך גדול ותראה מה הם יכולים למצוא לך. הכאב ראש שתחסוך והדירה שעשויה להתאים לך שווה את תשלום החודש הנוסף של שכר הדירה.

לאורך זמן זה נהיה שולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא צעירה מדי, לא ממש מתאים לה כרגע.

תיווך זה לא לרוב לדירות יותר "רציניות"? ובכל מקרה, מה זה בדיוק יעזור? גם ככה אני ארצה ללכת לראות את הדירה בעצמי. אז מה זה חוסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר רעננה זה לא תל אביב, אין ויכוח. אבל השינקין בהחלט מלא בכל יום בשבוע. מתי בפעם האחרונה בדקת? בהחלט חל שינוי משמעותי בתחום בשרון בשנתיים-שלוש האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיווך זה לא לרוב לדירות יותר "רציניות"? ובכל מקרה, מה זה בדיוק יעזור? גם ככה אני ארצה ללכת לראות את הדירה בעצמי. אז מה זה חוסך?

תיווך זה גם לשכירות. מה זה יעזור? יחסוך לך חיפושים באינטרנט ובעיתונים, יחסוך טלפונים ונסיעות מיותרות לדירות פח שתוארו כמרווחות ולא שבורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Chevy - תודה על העצה. לא חושב שפ"ת מתאימה לי כל כך בשלב הזה של חיי. אולי כשאהיה נשוי.גם שיש גבול לכמה זמן אפשר להקדיש לחיפושי דירה...

נראה לי שיש לך דעות קדומות על העיר מבלי שבדקת את השטח ומקומות הבילוי (פאבים/ברים/מסעדות) שעמוסים מדי ערב באיזור יכין סנטר וברח' השחם. גם מבחינת נגישות בתחבורה הציבורית והקירבה לערים אחרות.

במקום לשלול בצורה גורפת, תתחיל לחשוב בצורה הגיונית ורציונלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי דעות קדומות על העיר. אכן. וכן - ברור ש"רציונלית" פ"ת היא בסופו של דבר עיר שדיי דומה לרעננה או הרצליה. אבל אין מה לעשות, בשלב זה של חיי, ובהתחשב בכך שאינני רוצה לקנות כרגע , הקירבה לחברים שלי היא כן חשובה. אם אני כבר יוצא לפאבים/ברים "פריפריאלים", אני מעריף לפחות לצאת לכאלו שקרובים גם אלי וגם לחברים שלי - ולא כאלה שקרובים אלי אבל רחוקים מחברים שלי (מה שמשנה את אופי היציאה לחלוטין).

איך שאני רואה את זה, זה שונה לחזור לבד לדירה בת"א שרחוקה מהחברים (יכול להיות משעמם) ללחזור לבד לדירה שממנה אתה יכול "לקפוץ" יחסית בקלות לחברים (יכול להיות משעמם) ללחזור לבד לדירה שגם בעיר יחסית "יבשה" וגם רחוקה מחברים (משעמם.).

מה גם שבסופו של דבר, אני לא חושב שיהיה כזה שינוי משמעותי במחיר גם בפ"ת. גם בהרצליה אפשר למצוא דירות ב 3K - הבעיה העיקרית היא שהדירות האלו מאוד צפופות (אני חושב שהלכתי לראות משהו כמו 10 דירות, אז יש לי מדגם לא רע).

" יחסוך לך חיפושים באינטרנט ובעיתונים, יחסוך טלפונים ונסיעות מיותרות לדירות פח שתוארו כמרווחות ולא שבורות."

החיפוש ב YAD2 הוא לא כזה נורא, האמת. בת"א זה נורא, כי המבחר עצום. בהרצליה או רעננה תוך יומיים אתה כבר מכיר את המודעות בעל פה. בסופו של דבר המתווך הזה עושה איזשהי עבודה סובייקטיבית שאני לא בטוח סומך עליו לעשות... (ואולי דווקא לא-סומך עליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...