זרם מקסימלי לlpt? - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זרם מקסימלי לlpt?

Madboy

Recommended Posts

מה הזרם המקסימלי שlpt יכול לספק דרך הdata bits ( פינים 2-9 )?

אני יודע שהוא מסוגל לספק מתח של 5v אבל זרם לא מצאתי בשום מקום ואני פוחד לשרוף את היציאה שלי אם אני אחבר משהו שצורך יותר

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני מעדיף כרגע לא לספר כי אני עדיין לא יודע איך הכל ילך אז זה לא ישמע טוב כשאני אכתוב...

בכל מקרה אני הולך להפעיל משהו בעזרתו ( אני חושב שיש סיכוי שאני אשתמש בממסר )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ אני מעדיף כרגע לא לספר כי אני עדיין לא יודע איך הכל ילך אז זה לא ישמע טוב כשאני אכתוב...

בכל מקרה אני הולך להפעיל משהו בעזרתו ( אני חושב שיש סיכוי שאני אשתמש בממסר )

אתה מפחד מעין הרע או משהו כזה...?

סתם מעניין אותי מה אתה עושה כי גם אני התעסקתי ומתעסק עם הפורט הזה... עשיתי שכשאני יגיד "אור" אז ידלק אור בLEDואת זה אפשר גם לעשות באור בחדר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח לא מפחד מהעין הרע

פשוט עדיין קשה לי להסביר את זה כי אני לא יודע איך זה ילך

אני מתכנן משהו בסיגנון led meter פשוט ביותר גדול

מה שגם אני הולך לבנות לזה interface בvb שיעשה מה שאני רוצה

החל מריצה רנדומלית או מסודרת של הלדים בזמן משתנה או כל דבר אחר כמו שילוב עם mbm והצגת מד טמפ'

הבנת בערך?

אבל גם את הקטע עם האור בחדר אני מתכנן לעשות וכבר מצאתי מעגל לזה באינטנרט

דרך אגב באיזה תוכנה אתה משתמש לזיהוי קול? ניסיתי את dragon ולא הלך לי איתה משהו מה שגם לא מצאתי איך להפעיל איתה תוכנות...

לקטע הזה אני מתכוון לעשות לי את כל החדר ככה כלומר פלורסנט , אולטרה , פליקר , רסיבר וכל דבר חשמלי שאני אמצא כדי להפעיל חחח

עוד משהו שחשבתי לעשות זה מעגל שמדליק לי אש ובעזרת השם בעתיד לשפצר אותו להדלקת נרגילה ( חזק אה? חח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בתוכנה לזיהוי קול. אם יש לך ידע בVB זה טוב. תוריד Speech SDK 5.1 מהאתר של , תלמד קצת ותעשה זיהוי קולי, זה ממש לא בעיה. אני מתישהו יחזור לפרויקט הזה אבל קודם אני רוצה לעשות את המודינג שלי.

בכל אופן בהצלחה. הזיהוי הקולי זה באמת משהו מגניב. עכשיו יש לי אפילו רעיון עוד יותר מעניין אבל זה כבר למישהו שנמצא במגמת (בשבילי - רק בשנה הבאה כנראה)

לתכנת את הבקר לזהות כמה פקודות קוליות ברובוט. זה יכול להיות משהו מדהים.

יש לי עוד רעיונות בשבילך... מצית יכול להיות נחמד. אור זה כמובן דבר די בסיסי. תנסה גם לעלות על הקוד פתיחה \ סגירה באינפרא אדום של אם יש לך בחדר או שתחפש באינטרנט איזה Interface אוניברסלי לטלוויזיות ותעשה מעגל שמפעיל את הטלוויזיה. מד טמפרטורה יכול להיות נחמד. אתה מתכוון לעשות את זה עם LCD, או 7 Segment או סתם כמה לדים בשורה? עוד רעיון כבר יותר מסובך זה לעשות דימר לאור. הכוונה היא שאתה אומר לו למשל אור חזק, או אור רומנטי ^_^. אם יש לך מספר מנורות בבית אתה יכול להגיד למשל "אור קריאה" או דברים בסגנון. אפשר לשחק עם הדברים האלה המון... אם אתה רוצה \ צריך יש לי המון מידע על פרויקטים כאלו, אז אני יכול לסייע לך. כשאתה בVB, כדאי לך לצייר איזה סכמה נחמדה עם Lines והצורות הבסיסיות שיש שם של החדר שלך ואז אתה יכול למשל לשלוט על כל החדר בעזרת מה שתכננת, לא רק בעזרת קול אלא גם בעזרת הציור. ואם אנחנו כבר נכנסים למודינג עמוק - אתה יכול לסדר שLCD למשל יראה לך כל מני אינפורמציות שונות בעזרת דיבור, אתה יכול בעזרת דיבור גם להפעיל \ לכבות מנורת UV או להגיד למשל "מאוורר 4 עוצמה מירבית, כיבוי מאוורר 1". זה נשמע ממש כמו בדיוני 8).

בהצלחה עם הSpeech SDK. אני בעצמי לא כל כך זוכר את זה כבר, אבל תלמד קצת ותחפש דוגמאות ב www.pscode.com הדברים שם ממש יעזרו לך. הספיץ' לפי מה שאני התנסיתי די מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה נחמד מאוד לדעת שיש מישהו שחושב על אותם דברים כמוני

אני חושב בדיוק על מה שאמרת אחי חח

ועם הled meter הרעיון הוא ביצוע עם המנורות של הקריסמס שיש לי אבל משהו שיתפוס חצי קיר כאילו איזה משהו מגניב ביותר :)

וכן חשבתי על הרעיון על אפילו לעשות מודל של החדר שלי ולעבוד עם זה

אבל זה כבר בשלבים מתקדמים של העניין

תודה רבה על העצה עם vb אני אעמיק בזה אחר כך כשיהיה לי כוח

גם בדיוק הוצאתי מפקס lcd 2x40 שלא אמורה להיות בעיה לחבר אותו ( יש לי אחד כבר 4x20 )

אז אם אני אעשה שימוש בו זה יהיה בשביל העניין הזה

עוד רעיון מעניין

אלקטרומגנט חזק שישמש כמנעול לדלת של החדר ובעזרת הזיהוי הקולי ישחרר את הנעילה :)

הדברים האלה ממש אינסופיים :)

דרך אגב יש לך אייסיקיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

96064430.

על האלקטרומגנט לא חשבתי! וואו זה יכול להיות נחמד! אבל זה יכול לצרוך ממש הרבה חשמל, אני בספק עד כמה חזק יעבוד לך אלקטרומגנט של 5V. תצטרך לתת לו קצת יותר כוח...

אני דיברתי על מודל דו מימדי אבל גם תלת מימדי יכול להיות רעיון טוב. בעזרת מספיק כמות של אני יכול גם לארגן לך אפילו מישהו שיעשה את זה. את התכנות אמנם בDX תצטרך להיעזר במישהו אחר או לעשות בעצמך, כי אני לא יודע DX כל כך עמוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...