דיון] האם שווה לי למכור את ה-gtx650 שלי ולקנות gtx 660 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון] האם שווה לי למכור את ה-gtx650 שלי ולקנות gtx 660

barak353

Recommended Posts

שלום, אני יקצר קניתי לא מזמן gtx650 כרטיס מסך מעולה זול עושה את העבודה crysis 3 בתלת מימד עבד לי על איכות ממש גבוה וחלק

far cry3 ו the witcher2 על איכות הכי גבוה רץ חלק! קניתי את הכרטיס מסך במחיר 780ש''ח בידיעה שהמחיר שלו הולך לרדת ושאני מתכנן למכור אותו ולקנות משהו טיפה יותר חזק שיחזיק לי לעוד הרבה מאוד שנים, בנאתיים הכרטיס מסך הזה ממש מספק אותי ואני קצת מתבאס למכור אותו אבל זה היה התוכנית שלי כי קניתי מחשב שיש לעוד חמש שנים לפחות אז השאלה היא האם שווה למכור את ה gtx650 ביד 2 נגיד ב-480 ש''ח ולקנות gtx660 שעולה כפול מה gtx650?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא מספק אותך עכשיו, למה למכור אותו עכשיו? זה אידיוטי.

כשיפסיק לספק אותך, אז תחליף אותו. במחיר נתון כל כרטיס שתקנה בעתיד יהיה טוב מכרטיס שתקנה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? כל מה שאתה אומר לא הגיוני

קודם כל השיפור בין 650 ל 660 לא שווה מחיר כפול, בלשון המעטה

ובכלל, בשביל מה לשדרג אם הביצועים שלו טובים לך?

ההגדרה "לגיטימי" בכלל לא רלוונטית לנושא. האם אתה רשאי? כן. אם יש לזה הצדקה? ממש לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם הוא היה רושם הגדרות בינוניות לא ממש הייתי מאמין.

אנחנו מדברים פה על משחק שמסוגל להוריד כמו 7970 לכמות FPS חד ספרתית בחלק מהסצינות עם MSAAx8.

אפילו עם פילטרים נחותים יותר המשחק כבד בטירוף.

מעניין גם באיזו רזולוצייה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הא? כל מה שאתה אומר לא הגיוני

קודם כל השיפור בין 650 ל 660 לא שווה מחיר כפול, בלשון המעטה

לא מסכים בכלל, אם זה ה - GTX 650 הרגיל (לא TI ובוודאי שלא TI BOOST) אז הפרש הביצועים בינו ל - 660 הוא גדול מאד (קצת יותר מפי 2).

http://www.techpowerup.com/reviews/Powercolor/HD_7870_Devil/26.html

בכל מקרה גם לי נשמע תמוה לגמרי שה - 650 מריץ את קרייסיס 3 חלק (לא משנה על איזה הגדרות, בוודאי לא משהו למתקרב ל - HIGH/V.HIGH) ועוד בכלל ב - Stereoscopic 3D שזה פחות או יותר מפיל את קצב הפריימים לחצי.

אם הוא מרוצה מהכרטיס אז סבבה, אבל שדרוג ל - 660 יהיה משתלם מאד לדעתי בכל מקרה אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...