מאורר מומלץ על הAX7 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאורר מומלץ על הAX7

אורח Ghost_Dogg

Recommended Posts

אורח Ghost_Dogg

היי,

אוקיי, החלטתי שאני קונה את הAX7, הסיבה שאני קונה אותו היא שהדלתא ת'רמו אינג'ין שלי עכשיו (6800RPM) עושה לי יותר מדי רעש ואני לא יכול להרדם.

לכן, אני צריך מאורר 80 שיהיה אמין ושיקרר את הAtholn1.4 שלי בלי בעיה, וכמובן יהיה שקט.

כמובן שאני צריך CFM כמה שיותר גובה, ואם זה משנה, הוא רוב הזמן יהיה על 7 וולט במקום על 12, לכן יותר חשוב לי הרעש ב7 וולט.

המלצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח athlon

אם זה היה תלוי בי הייתי לוקח DELTA בלי שום מחשבה אפילו, אבל כיוון שאתה רוצה שקט אני הייתי הולך על מאורר 80 מ"מ של ENREMAX(אם קיים כזה דבר) מהליין החדש שלהם. אני יודע שדווקא במוצרים של ENREMAX פלונטר יותר זולים מזיגזג, אז אם אתה רוצה לחסוך קצת אולי את ההזמנה הזאתי כדאי לקחת מפלונטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב לשים את האנורמקס 80 על ה-AX7 שאני יקנה....אבל אני לא ממש בטוח..אולי אני ישים את הסונון 80, הוא דוחף 29CFM ועושה 34dBA...ועולה רק 7 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אם זה היה תלוי בי הייתי לוקח DELTA בלי שום מחשבה אפילו, אבל כיוון שאתה רוצה שקט אני הייתי הולך על מאורר 80 מ"מ של ENREMAX(אם קיים כזה דבר) מהליין החדש שלהם. אני יודע שדווקא במוצרים של ENREMAX פלונטר יותר זולים מזיגזג, אז אם אתה רוצה לחסוך קצת אולי את ההזמנה הזאתי כדאי לקחת מפלונטר.

עכשיו יש לי דלתא, 60 מ"מ. הרעש בלתי ניסבל כבר.

המאוררים של אנרמקס יותר יקרים בגלל העיצוב שלהם, אני לא יודע אם זה כדאי.

בנוסף, הם גם לא הכי חזקים ובטח לא הכי שקטים.

מה אתם אומרים על מאורר של TT?

ואני מזמין את ההיסט סינק מ2cooltek, קח שאני מעדיף להזמין את המאורר משם כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשאלתך, ישנו הדגם הזה Delta 80x38mm FFB0812HHE של דלתא, שדוחף 45 CFM ברעש של 39dBA.

קשה לי להאמין שניתן להשיג אותו בארץ, ובחנות שממנה אתה מזמין את ה-AX7 כנראה שאין אותו.

לינק למקרה שאתה מתעניין: http://www.sidewindercomputers.com/del80ffb0812.html

ת'ורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

היי.

רציתי להתעניין, כמה יעלה לך המשלוח עבור ה-HSF הזה?

תודה, ת'ורן.

משהו כמו 10 דולר...

תמצמא מאוררי panflo אבל לא את אלה שיש ב2cooltek כי הם הגרסאות החלשות

יש גירסה שלהם ששדוחפת 39cfm ב32db

איפה?

בקשר לשאלתך, ישנו הדגם הזה Delta 80x38mm FFB0812HHE של דלתא, שדוחף 45 CFM ברעש של 39dBA.

קשה לי להאמין שניתן להשיג אותו בארץ, ובחנות שממנה אתה מזמין את ה-AX7 כנראה שאין אותו.

לינק למקרה שאתה מתעניין: http://www.sidewindercomputers.com/del80ffb0812.html

ת'ורן.

רועש מדי!!, הסברתי שאני צריך משהו יחסית שקט. עכשיו יש לי דלתא 60 מ"מ.

וזה יותר מדי בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה, יש לך דלתא 60 מ"מ. אתה יודע כמה דציבלים של רעש הוא עושה?

ישנם שני דגמים למאווררי ה-60 מ"מ של דלתא, אחד שפועל ב- 54dBA, שאותו אין לך, ואת הדגם השני, שפועל ב-50.5dBA.

הדגם של המאורר שנתתי לך, מפיק רעש צנוע של 10 דציבלים פחות. אם תיגש ללינק שנתתי לך, תוכל אפילו לשמוע הקלטת של הפעולה שלו.

ת'ורן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא...

אבל הם כן:

http://www.teamawe.com/

נ.ב תבינו אם יש לכם זרימה נקייה ותחלופה של אוויר טובה במארז... אין צורך במאוורר כל כך חזק... ! פשוט אין.. ההבדל יהיה של טמפ אחת ולא יותר בין מאוורר שקט כמו הפנפללוו השקטים 80מ"מ.. מסדרת הLOW לבין איזה סנון.. בינוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...