מחפש עכבר אלחוטי לטובת SolidWorks - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עכבר אלחוטי לטובת SolidWorks

Cereal  Killer

Recommended Posts

העכבר יחובר למחשב לכן חובה עכבר עם נאנו דונגל אבל אני מעדיף שהעכבר יהיה כמה שיותר קרוב לגודל מלא (מבחינת נוחות שימוש), אם אפשר שיהיו לו כפתורי צד, מה טוב.

*הערה, גלגלת חלקה (ללא קליקים) פוסלת לי את העכבר מיידית משימוש בכל תוכנת CAD שהיא..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכבר שעונה לדרישותיך הוא Logitech Performance MX

קצת יקר אבל מתאים לדרישות שלך. עכבר בגודל מלא עם נאנו רסיבר (Logitech unifying receiver).

כמו כן לגלגלת שלו יש שני מצבים - קליקי וחלק. המצב הקליקי יתאים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה של ספלשי, במקום העבודה שלי כל התכנתים משתמשים בעכבר זה בתוכנת הסוליד ומאוד מרוצים, העכבר מאוד נוח וארגונומי.

תכנתים בסוליד? הם כותבים תוכנות מאלומיניום בעיבוד שבבי?

בכל מקרה, מה שמרתיע אותי בעכבר הזה זה המשקל שלו, עד כמה שאני זוכר הוא מאד קרוב מבחינת משקל לMX1000 וה MX1000 היה נוראי לשימוש ממושך בגלל המשקל הפסיכי שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לתפקיד הזה ספציפית תכנת CNC, נכון שחלק מהתכנתים מהנדסי מכונות,חלק הנדסאי מכונות וחלק שום דבר, הם מתכננים, חלק או מתקן, אחראים על כירסום חלקים וכדומה. המון פעמים הם בונים חלקים מאפס בתוכנת הסוליד ואז מריצים אותם בהדמיה בסוליד קאם כדי לראות את תהליך השיבוב.

במקרה אני הנדסאי מכונות, רק לצורך העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפעיל/תכנת CNC זה משהו אחד (מבחינת הכשרה הוא יכול להיות מפעיל CNC, הנדסאי מכונות או מהנדס מכונות (למרות שבכנות, לא שמעתי על מהנדס מפעיל CNC).

מי שבונה את החלק מאפס הוא הנדסאי/מהנדס מכונות שעוסק בתכן.

במקרה אני מהנדס מכונות, לצערי אני עוסק בתכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא באלביט מערכות יש מדור תיכנות, שם יושבים תכנתי CNC שכותבים תוכניות G קוד בעזרת סולי ועוד כמה תוכנות.

התפקיד הוא תכנת ולא מפעיל, לצערי אני מפעיל CNC ואלה שני תפקידים שונים לגמרי.

התכנת כותב תוכניות, מתכנן, משנה/משפר תוכניות, מתכנן מתקני דפינה ועוד.

אני מפעיל את המכונה ואחראי על הכרסום בה.

מעבר לכך יש מהנדסי מערכת, מהנדסי פרוייקט וכן הלאה בהתאם לתפקיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...