שמירה על מתח קבוע בפרוייקט משולב סוללות - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמירה על מתח קבוע בפרוייקט משולב סוללות

kkffiirr

Recommended Posts

עדיין יכולה להיות לך בעיה של הפרשים בין הצדדים - כל הפרש קטן בקוטר של גלגל או במתלים יגרום לרובוט ליסוע עקום. אם אתה מתכנן מכונה רלאטיבית (לוגו) זה הנחת יסוד במבנה שלה ומתמודדים אם זה, אם אתה מתכנן מכונת X-Y (פלוטר) אינ חושב שאתה צריך איזה שהוא קנה מידה חיצוני ומערכת אקטיבית אם תיקון שגיאה ולא משהוא שמסתמך בצורה עיורת על מנועי צעד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי בדרישות שלך לדיוק. אם אתה יכול להבטיח ששני הגלגלים (לא גלגלי השיניים - הגלגלים עצמם) יהיו זהים מספיק בכדי לעמוד בדרישות שלך אז אין בעיה. אם אתה לא יכול להבטיח את זה אז אתה חייב דרך כלשהי לזהות את השגיאה ולתקן אותה.

אני לא יודע עד כמה זה קריטי שהמכשיר שלך יהיה מדויק ממש, אבל לא נראה לי שתהייה בעיה אם תעשה שהריסוס יהיה עם מעט חפיפה בין ריסוס אחד לזה שאחריו, ואז גם אם יש שגיאה מסוימת בתנועה החפיפה הזו תכסה אותה. כמובן שאם זה לא עומד בדרישות שלך אז חובה לעשות דרך כלשהי לזהות שגיאה ולתקן אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידע שאספתי בינתיים.

כדי לשלוט על הסטפר באופן מיטבי המליצו לי על ST L6470, מישהו מכיר אותו? על פי דפי הנתונים הוא עושה רושם של בקר רציני ומשוכלל.

לגבי תנועה טובה של ציר X וY, ראיתי שכדאי להשתמש בארבעה גלגלים ב45 מעלות, ראיתי סרטונים של שבנויים כך וזה נראה מבטיח, האם לשם כך יש צורך במנוע נפרד לכל גלגל? או שאפשר לעשות תמסורת משוכללת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רואה צורך ב 4 גלגלים ב 45 מעלות, מספיק שיהיו לו גלגלים נורמליים בצורת מלבן ומערכת שיודעת "לפספס" שלבים בסטפרים של כל 1 מהצדדים בנפרד כדיי לשמור על קו ישר / להפוך כיוון לכל צד בנפרד כדיי להסתובב (כמו בובקט שמסתובב על המקום)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אתה צריך סרגל חיצוני כלשהוא - לייזר/מחזירי אור וכדומה. הבוט יסתובב במקום עד שהוא יראה לפי הסרגל שהוא הגיע ל 90 מעלות, יסע עד שהוא יראה לפי הסרגל שהוא התקדם למרחק הרצוי, יסתובב שוב ב 90 מעלות וייסע הלאה תוך כדי שהוא מתקן את הכיוון שלו לפי הסרגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...