שאלה בנוגע ל-GTX 770 - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנוגע ל-GTX 770

David Ell

Recommended Posts

אני לא בא לומר ש-700ש"ח שווה 20% הפרש ביצועים, ובכל זאת, כל אחד והשיקולים שלו.

סתם לצורך העניין, אם ברשותך מסך 60hz, אז ב-TPU ישנם כ 7 מתוך 18 משחקים (40%~) בהם הפרשי הביצועים נמצאים מתחת לרף ה-60fps ולפיכך עומדים על כ 10fps פלוס מינוס. ז"א, רלוונטיים במידה כזאת או אחרת.

אגב, לא כל המשחקים חדשים. ולא תמיד משתמשים בהגדרות מקסימאליות (למשל PhysX תמיד כבוי במשחקים תומכים).

אם להתייחס להפרש של 20% (למרות שזה לא תמיד המצב אלא ממוצע בלבד),

עבורי, ההבדל בין 60 ל-50, או בין 50 ל-41, או בין 45 ל-37, או בין 40 ל-33 וכו', הוא ניכר.

כמו כן, בד"כ ניתן ומשתלם לשפר איכות תמונה מהדריבר על חשבון ביצועים כשה-FPS גבוה מ-60, אם זה AO מהדריבר למשחקים\מנועים נתמכים, או שיטות AA מגוונות, שאולי יותר רלוונטיות למשחקים המוגבלים ל-Post Processing AA (כגון FXAA / MLAA) או ללא AA כלל, אבל לא רק (גם MSAA כשלעצמו איננו מושלם, ולא תמיד מיושם כראוי).

בנוסף אם ברשותך מסך 120hz, עם או בלי 3DVision, הפרש הביצועים יהיה רלוונטי ברוב המוחלט של המשחקים.

כמה רלוונטי זה כבר משתנה בין אדם לאדם. אולם נכון שההפרשים מקבלים חשיבות גבוהה יותר מתחת ל-60fps.

אכן לא לכל אחד הפרשי fps או איכות תמונה (אם זה הגדרות מובנות או התעסקות בהגדרות חיצוניות) שווים את ההפרש הכספי. רק רוצה לומר שלמרות שכרטיס לא משתלם בקטגורית יחס עלות \ ביצועים, הוא בכל זאת יספק חווית משחק מהנה יותר, וכל אחד יכול לתמחר את השווי שלה אחרת, בהתאם לצרכים שלו.

בהרבה מקרים טוב יותר עולה יותר באופן בלתי פרופורציונאלי. ובכל זאת אנחנו קונים, כי מה לעשות לפעמים רוצים טוב יותר.

אין פסול בהמלצות בסיסיות למשתמש הממוצע (להיפך). אבל כשזה מגיע לוויכוחים של כן תשים לב לא תשים לב, מכוניות וכבישים,

אני מציע לשנות פאזה, לספק לבנאדם את הפרטים הטכנים הנדרשים, ושהוא יחליט בעצמו מה טוב לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הדיבורים האלו והשיכנועים שה760 משתלם יותר מה770 , אני עדיין בדיעה שבכל זאת הGTX770 יביא לביצועים בשטח יותר מה760 , בכל זאת 20% כח יותר לא הולכים ברגל סתם כך, למי שיש מסכיי 1200P כמו שלי אז ה770 יביא לי ביצועים גבוהים , ה760 טוב אולי למקסימום מסכיי 1080P , אבל למסכיי 1200P הוא כבר לא יספק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שה-770 חזק יותר, על זה אין דיון בכלל. בעיני זה פשוט השקעה גרועה כאשר ברזולוציה סטנדרטית (בהנחה שזה מה שיש לפותח הדיון) בכלל לא ברור אם אכן יראה שיפור בעתיד הקרוב. כדאי יותר לרכוש 760 עכשיו, ואם חסר כוח לאחר זמן מה, להחליף בכסף שנחסך או לחילופין לקנות אחד נוסף למערך כאשר המחיר יורד בהתמדה.

אם פותח הדיון מוכן להוסיף 50% מחיר בשביל 25% ביצועים, או שיש לו צורך ביותר כוח ממה שיש לו כעת (בשביל באטלפילד ה-760 יעשה עבודה טובה גם ככה),שיבוסם לו. הוא שואל מה יותר כדאי, וזו דעתי.

הנה מבחן השוואה, בערך היחיד שהצלחתי למצוא:

http://www.hardwareheaven.com/reviews/1782/pg14/nvidia-geforce-gtx-760-graphics-card-review-gainward-palit-and-zotac-gtx-760-oc-vs-gtx-770-oc.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רד למטה יש שם הכל בנצ'ים

[TABLE=class: specs, width: 738]

[TR=bgcolor: #E8E8E8]

[TH=class: label]Better 11 graphics score[/TH]

[TD=class: value left, align: right]11,340[/TD]

[TD=class: vs, align: center]vs[/TD]

[TD=class: value right]8,470[/TD]

[TD=class: description]Around 35% better 11 graphics score[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הזה חסר תועלת...הוא רק מראה בעיקר נתונים טכניים ו - 3DMARK (למי אכפת מהתוצאות במבחן סינטטי ?)

את התוצאות המשחקים הוא גם ככה מביא מ - Anandtech אז עדיף כבר להיכנס לשם...

פה יש השוואה טובה ביניהם - http://www.xbitlabs.com/picture/?src=/images/graphics/nvidia-geforce-gtx-760/18_76vs77_big.png

אפשר לחזור אחורה לצפייה בתוצאות של כל משחק, זה רק הגרף שמסכם את זה.

http://www.xbitlabs.com/articles/graphics/display/nvidia-geforce-gtx-760.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...