האם אוזניות שנמכרות בזול ב-ebay מקוריות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אוזניות שנמכרות בזול ב-ebay מקוריות?

Animor

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לקנות את האוזניות Steelseries Siberia V2 USB. בבאג הן עולות 450 ש"ח, שזה מעט יקר לדעתי.

מצאתי אותן ב-ebay בפחות מחצי מחיר (53$, בערך 190 ש"ח). כתוב בתיאור שזה מגיע בלי האריזה המקורית, OEM. בנוסף, זה נראה שהם שולחים יחד + כרטיס קול חיצוני שיוצרו במקור בנפרד (בבאג מוכרים את שני החלקים באותה קופסה). אני תוהה אם מדובר באוזניות מקוריות - המחיר נראה טוב מדי בשביל להיות אמיתי, והעובדה שאין קופסה מקורית גם היא מעוררת קצת חשד.

מה דעתכם? זה מקורי או חיקוי/זיוף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם במקרה הספציפה הנ"ל אכן מדובר בזיוף, העובדה שהמחיר באיביי הוא חצי מהמחיר בבאג ממש לא מעידה על כך. המחירים בארץ לרוב גבוהים יותר, אבל באג יקרנים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיוצר בשנזן סין, מקור הזיופים.

היום כל דבר מיוצר בסין. אני מאמין שגם האוזניות המקוריות מיוצרות שם. אני לא חושב שדווקא זה מעיד על זיוף.

גם אם במקרה הספציפה הנ"ל אכן מדובר בזיוף, העובדה שהמחיר באיביי הוא חצי מהמחיר בבאג ממש לא מעידה על כך. המחירים בארץ לרוב גבוהים יותר, אבל באג יקרנים במיוחד.

כן, יש בזה משהו.

אני תוהה אם יש דרך לוודא שמדובר באוזניות מקוריות.

ואפילו אם הן מקוריות, יכול להיות שמדובר במוצרים שלא עברו בהצלחה את בדיקות האיכות ונפלטו החוצה מפס הייצור.

ובכל זאת, מפתה לחסוך 250₪.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזויף בוודאות.

תמיד תיזהרו מהמילה FOR באיביי , בדרך מציין מוצר לא מקורי.

בכלל, תיזהרו מכל מה שמגיע מהמזרח - לפעמים הזיופים נראים מבחוץ בדיוק כמו המוצר המקורי, אבל בפנים הכל זבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אם תקרא את הFEEDBACK של המוכר תראה שאנשים רשמו שהוא מוכר זיופים...

אתה "תחסוך" 250 שקל ותקבל שוות 2 דולר במקום 80.

עברתי על התגובות ולא ראיתי תלונות על זיופים, שים לינק למה שראית

סטילסרייס מייצרים בסין אז זה לא מפתיע שכל המוכרים האלה מסין

גם כבר שמענו על סינים ששמו יד על פס יצור זהה אחד לאחד למוצר המקורי, יכול להיות שהמוצר הזה מיוצר באותו מפעל בדיוק רק לא עובר רישום - כלומר מיוצר בשחור ונמכר באיביי ללא הרשות של סטילסרייס

בתגובות באינטרנט אומרים שהמוצר זהה לחלוטין, חוץ מזה שהוא לא מגיע עם האריזה המקורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שכתבתי קודם, המוכר הזה כבר סגר את החנות שלו ולא מוכר יותר שום דבר שם... מאוד מחשיד.

שמתי לב שרוב המוכרים של האוזניות של steelseries הם חדשים.

נראה לי שמה שהם עושים זה לפתוח חשבון באיביי, למכור מוצרים מזויפים או פגומים עד שמתחילות להגיע תלונות, ואז להיעלם.

אחר כך הם פותחים חשבון חדש...

בכל מקרה, שאלתי את המוכר הזה (שנראה ותיק יחסית) באופן ישיר אם האוזניות שהוא מוכר מקוריות ותקינות. נראה מה הוא יענה, אם בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...