לגבי רמת הקושי בקרייסיס 3 וטיפים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לגבי רמת הקושי בקרייסיס 3 וטיפים

DORAZABI

Recommended Posts

שלום זה פעם ראשונה שאני משחק במשחק גוף ראשון ובחרתי את רמת הקושי VETERAN כי רציתי משו באמצע ושלא יהיה לי קל מדי..רציתי לדעת אם זו הרמה הנכונה לבחור?

עוד דבר מתחילת המשחק אחרי איזה 3 צ'קפוינטס בערך הגעתי לאיזור שבו סייקו עולה על גג לחפות עליי ואני צריך לעבור חיילים כשמסוק מצטרף אליהם לצוד אותי..אולי תצחקו אבל כבר 10 פעמים ניסיתי לעבור את זה ואני לא מצליח וגם אם אני מצליח להישאר בחיים מהלחץ אני לא יודע לאן להגיע בכלל...טיפים ועזרה אני אשמח :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתקשה אתה תמיד יכול להוריד את דרגת הקושי, במיוחד אם אתה חדש לסגנון משחק הזה.

אני לא זוכר מה קורה באותה הסצנה במשחק, עבר כבר יחסית הרבה זמן מאז ששיחקתי בו, אבל באופן כללי כמה טיפים למשחקי FPS:

מחסה, מחסה, מחסה. תתקופף ותסתתר מאחורי כל דבר שאתה יכול.

aim down sights. מוריד את רמת פיזור הקליעים

להתכופף. גם כן מוריד את רמת פיזור הקליעים

ירי בצרורות של 4-5 כדורים הפסקה לחצי שניה ועוד צרור...

recoil compensation. בהנחה שיש במשחק הדף אמיתי ולא סתם פיזור קליעים מסביב לכוונת (שבכל מקרה בד"כ יהיה ולגבי זה תסתכל על ה-3 נקודות שכתבתי מעל), תלמד את ההדף של הנשק ותלמד להזיז את העכבר בהתאם אליו כדי להשאיר את הכוונת על המטרה. תראה את הסרטון הזה ותתאמן: http://youtu.be/Pa5QfRNlSp0 זה נכון לגבי הרבה מאוד משחקי FPS

וכמובן תכוון לראש ;)

מעבר לזה, אתה משחק קרייסיס. יש לך את הכוחות של החליפה, תשתמש בהם!

אתה רץ בין מחסות ויורים עליך? תפעיל מצב שריון.

תתחבא מאחורי מחסה, תפעיל מצב הסוואה ותפתיע את האוייבים מאחורה

כשאתה נמצא בין כוונות תחזיק shift, זה מנטרל כמעט את כל ההשפעה של ההדף

מאגפים אותך או שסתם לא מתאים לך המחסה שתפסת? תפעיל מצב הסוואה, או שתקפוץ למחסה אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקץ' בשריון או במצב ראות זה שהכוח יורד ככה שהם לא באמת מועילים לי...בכל אופן עבדתי לפי מה שאמרת מחסה מחסה מחסה ועברתי את הצ'קפוינט..למרות שזה לא הכי כיף ומרגיש פחדני..חשבתי שמהות המשחק זה להיכנס לאש ולהתחרע על כולם חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים לרוץ קדימה זה לא הדבר החכם לעשות, לפעמים צריך לחכות קצת ולתכנן את המהלכים שלך. וזה נכון לגבי קרייסיס, הרעיון הוא להשתמש בחליפה ובסביבה לטובתך ולא סתם לרוץ על עיוור קדימה.

למען האמת אני זוכר משחקים מהעבר (ואפילו כמה מהזמן האחרון) שאילצו אותך לרוץ אל האוייבים, ואם היית יושב מאחורי מחסה הייתה יכול לשבת שעות על גבי שעות והאוייבים היו ממשיכים להגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אתה בטח מתכוון ל - COD...

DORAZABI, אם אתה רוצה להתפרע ולרסס את כולם אז תוריד את רמת הקושי. Veteran ומעלה (ברמה האחרונה זה הופך למשחק התגנבות) מצריך יותר זהירות ותכנון.

יש לא מעט תגובות על המשחק שרמות הקושי הגבוהות במשחק מיועדות לסגנון משחק של התגנבות (כלומר הרבה שימוש בקשת וחליפה על Cloak).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...