יחס באס:זיכרון איך מביאים את המערכת לסינכרון טוב יותר מ- 1:10 ? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יחס באס:זיכרון איך מביאים את המערכת לסינכרון טוב יותר מ- 1:10 ?

Eyal-Style

Recommended Posts

חברים וגם פותח התרד אתם נראה לי מפספסים משהו, יחס הזיכרון\מעבד זה משהו שבהתאם לארכיטקטורה והתכנון זה לא מעיד על שום ביצועים.

פותח התרד אין שום סיבה להריץ בתדר אפקטיבי של 2000MHZ כאשר הוא בפועל 1600MHZ מין הסתם שהמערכת לא תהיה יציבה.

אינטל שינוי את המבנה של כלל המערכת בעבר זה היה יחס של 1:1 היום היחס שונה למה ? כי המעבד עובד אחרת וצריך להתאים אותו לזיכרון.

ככה שזה לא ממש משנה אם היחס הוא 1:1 או 2:50 או מה שזה לא יהיה העיקר שהמעבד והזיכרון עובדים בתדרים שהם צריכים להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TAOTAO יכול להיות, אני מנסה להגיע לתדרים מקסימליים סתם לפאן .

בדקתי עכשיו את המערכת 5 וחצי שעות ב-OCCT מעבד על 4.5 וזכרונות על 1866מבחינתי תקין.

QTTP- עם כל הכבוד, בוא נשאיר את הקשקוש לזנב של הכלב, אין לי עניין בלהאכיל את עצמי בבולשיט כי עובדתית המחשב עולה מהר יותר ומגיב טוב יותר.

אין על זה כרגע ויכוח רק עובדה שנראית מורגשת.. כמובן לעין. מקסימום העין שלי טועה אבל כרגע ההרגשה טובה מתמיד.

אתה מוזמן להתווכח על זה אבל בתכלס זה לא ייתן יותר מסתם... קשקושים.

אני מודה לכולם על העזרה TAOTAO בעקבות מה שאמרת החלטתי להוריד מ- 2000 ל- 1866 כי באמת אין הבדל משמעותי מבחינת התדר.

שבוע טוב לכולם ומי ייתן ונעלה את המעבד ל- 4.6 איכשהו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תופעה שיצא לי להכיר, שלפעמים שבהגדרות מסוימות משהו לא לגמרי מסתדר בשילוב בין כל התזמונים של הרכיבים, וכתוצאה מזה יש קרטוע לא מובן בביצועי המערכת, שאולי אפילו לא תמיד מופיעה בתוצאות בדיקות ביצועים.

וכל שינוי בהגדרות תדרים ותזמונים יכול לסדר את העניין.

אולי זה מה שקרה לך.

אבל שיהיה ברור, לא אמור להיות שום הבדל מדיד בעליית הוינדוס עם שינוי קל לתדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...