מחפש המלצה למלחם - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה למלחם

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן חברים,

אני מחפש מלחם לעבודות DIY מזדמנות וסטאף..

אין לי בעיה להזמין מחול ואין לי בעיה לקנות בארץ.. הכל עניין של מחיר, אני לא ממש יודע מה התקציב הדרוש לכלי כזה (לא רוצה זבל סיני חד פעמי וימצד שני גם לא מחפש תחנת הלחמה ב 600 דולר) אז באתי להתייעץ.

כמה לדעתכם רצוי להוציא על זה, מה לחפש (weller? hakko?) ואיזה דגם יתאים למלחים מאד מאד קז'ואלי?

ת'נקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר דיברו על זה פה לא פעם. אם אתה רוצה משהו מחברה נורמאלית אז לך על ה-888 של hakko. אם אתה מעדיף לחסוך כסף תחפש את אחד מהחיקויים של ה-936/937 של האקו. המון חברות סיניות מייצרות חיקויים שלהם במחירים דיי נמוכים - פשוט תבדוק בגוגל מה התגובות על החיקויי הספציפי שמצאת ותקבל המון מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כזה והוא עובד אחלה:

http://www.belshop.co.il/Product.aspx?pid=108

בעיקרון אני עושה איתו דברים פשוטים מאוד, מצד שני גם יצא לי להחליף קבלים בלוח אם איתו שזו עבודה קצת קשה יותר... החום המשתנה זה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר דיברו על זה פה לא פעם. אם אתה רוצה משהו מחברה נורמאלית אז לך על ה-888 של hakko. אם אתה מעדיף לחסוך כסף תחפש את אחד מהחיקויים של ה-936/937 של האקו. המון חברות סיניות מייצרות חיקויים שלהם במחירים דיי נמוכים - פשוט תבדוק בגוגל מה התגובות על החיקויי הספציפי שמצאת ותקבל המון מידע.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון הHAKKO 888 הוא מעולה יחזיק הרבה שנים מרגישים את האיכות

עולה משהו באיזור600-800 (לא זוכר בדיוק מצטער) באלקטרוניקה הר ציון יש להם גם דגם של חברה שאני לא זוכר שעולה באיזור ה500 שהם אומרים שהם עשו לו איזה שינוי והפכו אותו ל"רמה של HAKKO" לא יצא לי לבדוק אותו אבל שווה לך לשאול אותם אם אתה באיזור

בחול אני לא יודע אם תמצא את ה888 יותר בזול חוץ מפה

http://dx.com/p/hanko-fx-888-70w-soldering-station-ac-220v-126505

הם אומרים שזה מקורי מחוות דעת של אנשים שקנו הם אומרים שזה נראה כמו גירסא מקורית שנמכרת רק בסין או משהו כזה אתה יכול לקרוא שם תגובות והחליט לבד אם אתה לוקח את הסיכון (אני לא לקחתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שהוא איכותי בדיוק כמו המקור (בתור אחד שיש לו את המקור כבר לא מעט שנים).

אפילו החיקויים של ה-936 למיניהם לא היו ברמה של ה-936 המקורי, אז באותו המחיר לתת משהו ברמה של ה-951 נשמע לי יותר מדיי לבקש אפילו מהסינים. ההבדל הגדול בין הדגמים הוא לא העיצוב או הצג הדיגיטלי, אלא היציבות של הטמפ' וזמן ההתחממות וההתאוששות. למשהו לא נראה לי שהסינים אפילו חשבו על לבדוק את זה או לנסות לתכנן לביצועים באספקט הזה.

אני הייתי מעדיף לשלם כמה שקלים אקסטרא ולהזמין מחול את ה-888 מקורי של האקו מאשר את האחד הזה שהשד יודע מה יש בפנים וכמה זמן הוא יחזיק.

אגב, חיסרון משמעותי של ה-951 (המקורי והמזויף) הוא שהראשים שלו יקרים. הראשים כוללים את החיישן וגוף החימום בתוכם ולכן הם עולים פי כמה יותר מאשר הראשים של התחנות הזולות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...