GFWL is dead! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GFWL is dead!

HuGeMouTh

Recommended Posts

זה סף סוף קורה :s0817:

http://www.gametrailers.com/side-mission/59424/games-for-windows-live-is-closing-shop-next-week

השירות הנוראי ביותר ש MS עשו אי פעם נסגר סופית! לא יצאו עוד משחקים שיהרסו כתוצאה מהשימוש באסון הזה. היה ברור שזה מה שהולך לקנות (כל המשחקים האחרונים ש MS הביאו למחשב הופצו דרך STEAM) אבל נחמד לדעת שגם אם מפיצה כלשהי תרצה להשתמש ב GFWL זה לא יהיה אפשרי :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיכה גרועה בהרבה מדינות (כולל ישראל), משחקים פשוט לא עבדו בהרבה מדינות. דרך אגב, MS גם שיקרו הרבה פעמים למפתחות ואמרו שהכל יעבוד, רק אחרי שהמשחק יצא הם גילו את כל הבעיות האלה.

פוגם שמירות סדרתי, GFWL היה מצפין את השמירות ובדרך הרבה פעמים הורס אותן.

היית צריך ליצור משתנה נפרד ל ONLINE ו OFFLINE, אם התחלת משחק עם המשתמש ONLINE לא יכולת לשחק בלי חיבור (לא היה אפשר לגשת לאותן שמירות דרך המשתמש OFFLINE).

היו עוד הרבה בעיות, שירות נוראי, טוב לראות אותו נסגר סוף סוף. נראה מה MS יביאו במקומו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המשחקים הקיימים ישארו, פשוט לא יהיה אפשר לקנות יותר משחקים ולא יהיו עוד משחקים חדשים שישתמשו בזה.

השאלה הגדולה היא מה קורה עם DLC, נגיד ב BATMAN. לפי מה שהבנתי זה בחירה של המפיצה אם היא רוצה לסדר את זה שיהיה אפשר לקנות גם בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמדאיג אותי במיוחד זה עניין השמירות

יש משחקים שיצאו בלעדית לשרות המסריח הזה

ואני מקווה שהשמירות לא יעשו בעיות

וגם עניין העדכונים ,כי לחלק יצאו עדכונים דרך השרות

אני פשוט לא יודע מה מפתחות יעשו עם זה ?

קניתי את המשחקים בסטים ,אבל לא זוכר מה יצא דרך השרות ומה לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

משחקים שכרגע ידוע ש GFWL הוסר מהם ועברו להשתמש ב STEAM:

bioshock 2 - הוציאו עדכון מאוד גדול ששיפר הרבה דברים.

BATMAN: AA - לא יהיה אפשר לשחזר את השמירות. כמו כן כולם ישודרגו ל GOTY.

BATMAN: AC - יש דרך כלשהי לשחזר שמירות אבל היא לא נוחה כל כך. גם כאן כולם ישודרגו ל GOTY.

F1 2010 ו F1 2011

Fallout 3 - כנראה תאבדו את השמירות.

Insanely Twisted Shadow Planet

Lost Planet: Condition Colonies Edition

Super Street Fighter IV: Arcade Edition

Warhammer 40,000: Dawn of War II

בעזרת השם בעתיד הקרוב נשמע גם ממפתחות אחרות על צעד דומה. לדעתי כל חברה שהשתמשה בשירות הזה ולא תעדכן את המשחק בשביל לדאוג שהוא יעבוד כמו שצריך לא ראויה לכספנו בעתיד (אם WB ו 2K חזרו למשחקים כל כך ישנים גם החברות האחרות יכולות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה אתמול ,צעד מבורך

דרך אגב גם ההגנות בדרגה נמוכה יותר ,וזה גם ככה היה מטומטם ,כי שני הבטמנים ניפרצו בקלילות ,כולל הDLC שלהם

ככה שהלקוחות המשלמים נידפקו מההגנות ,למרות שלא מנעו פירטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הראשון היה בין המשחקים הבודדים שהצליחו להחזיק זמן לא מבוטל לפני שהם נפרצו על ידי אחת מהקבוצות הגדולות. עברו חודשיים עד שהגיעה פריצה ממקור לא ידוע ועוד יותר זמן עד שהגיעה אחד מ-"מקור אמין" (אף אחד מהם לא אמין במיוחד). הרבה אנשים בחרו לקנות את המשחק בגלל זה.

אם אני זוכר נכון בנוסף לכל ההגנות הריגות היו 3 נקודות במשחק שנשברו על ידי טריגרים, כל פעם חשבו שהמשחק נפרץ וכמה שעות אחרי זה הגיעו לטריגר הבא :smiley1: כמובן שכל פעם היה צריך להתחיל את המשחק מההתחלה.

הגנה מצויינת אבל לא חזרו עליה כי היא דורשת דיי הרבה עבודה מצד המפתחים, כנראה אחת הסיבות ש AA יצא באיחור דיי גדול למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה היופי במערכת ההגנה הזו, יש מיליון דרכים לעשות טריגרים כאלה ובמשחק באורך של AC אתה יכול להכניס טריגרים פעם ב 3 שעות שזה ידרוש הרבה מאוד עבודה...

דרך אגב, אני לא חשבתי לקנות את המשחק החדש ואפילו המלצתי לאנשים לא לקנות בגלל הבעיות שהיו עם AC ביציאה. נכון לעכשיו אני חוזר בי, WB נתנו לכולם עותק GOTY חדש, המשחק זמין בכל העולם, עשו דילים מצויינים.

הדבר היחיד שמונע ממני להזמין זה העובדה שהמשחק לא מפותח על ידי אותה מפתחת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
משחקים שכרגע ידוע ש GFWL הוסר מהם ועברו להשתמש ב STEAM:

BATMAN: AA - לא יהיה אפשר לשחזר את השמירות. כמו כן כולם ישודרגו ל GOTY.

BATMAN: AC - יש דרך כלשהי לשחזר שמירות אבל היא לא נוחה כל כך. גם כאן כולם ישודרגו ל GOTY.

יש אפשרות לשחזר את השמירות גם ב AA.

אם מישהו יצטרך את זה מתישהו, מצאתי מדריך די פשוט שמסביר איך זה מתבצע:

http://steamcommunity.com/app/200260/discussions/0/810938810549705289/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...