פלייסטיישן 4, כדאי לקנות ישר? - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלייסטיישן 4, כדאי לקנות ישר?

Jviega

Recommended Posts

לסוני לא היו הרבה בעיות בגרסת ההשקה של PS3 - נראה לי אתם מתבלבלים פה עם האקסבוקס שהיה אסון בגרסה הראשונה. סוני היא חברת חומרה איכותית ביותר, וקשה לי להאמין שהם יוציאו קונסולה עם פגם מהותי.

אם קונים בארץ עם אחריות אז אני בכלל לא מבין מה הסיבה לחכות. לקנות מחו"ל לדעתי כבר מאוחר מדי כי כל הקונסולות נחטפו וגם הפסיקה לקבל הזמנות מחוץ לארה"ב כי כל העולם ואחותו מזמין מהם, ולמוריקנים המסכנים לא ישארו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסוני לא היו הרבה בעיות בגרסת ההשקה של PS3 - נראה לי אתם מתבלבלים פה עם האקסבוקס שהיה אסון בגרסה הראשונה. סוני היא חברת חומרה איכותית ביותר, וקשה לי להאמין שהם יוציאו קונסולה עם פגם מהותי.

אם קונים בארץ עם אחריות אז אני בכלל לא מבין מה הסיבה לחכות. לקנות מחו"ל לדעתי כבר מאוחר מדי כי כל הקונסולות נחטפו וגם הפסיקה לקבל הזמנות מחוץ לארה"ב כי כל העולם ואחותו מזמין מהם, ולמוריקנים המסכנים לא ישארו .

אמזון לא הפסיקו לקבל הזמנות, אלא הודיעו שהזמנות שהתקבלו אחרי ה5 לאוגוסט, יוכלו לצאת רק לאחר ההשקה, אך לפני הקריסמס.

בכל מקרה, אני לא הייתי קונה קונסולה מהגרסא הראשונה, ולא רק בגלל בעיות החומרה האפשריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע לי שאתה מחפש כל סיבה לקנות את הקונסולה בהשקה בלי להקשיב למה שכולם פה מייעצים לך. לא כל כך מבין למה לפתוח דיון אם אתה כבר מקובע על דיעה מסויימת. אם ממש בוער לך לקנות, לך על זה.

בדיוק

אתה מחפש המלצות פה ? או חיזוקים ?

לסוני לא היו הרבה בעיות בגרסת ההשקה של PS3 - נראה לי אתם מתבלבלים פה עם האקסבוקס שהיה אסון בגרסה הראשונה. היא חברת חומרה איכותית ביותר, וקשה לי להאמין שהם יוציאו קונסולה עם פגם מהותי.

לאורך השנים לסוני היו בעיות גם עם חלק מדיגמי הקונסולות ,וגם עם מוצרים אחרים

הPS3 השמנים סבלו חלקם מYLOD (חפש ביוטיוב) ,כניראה לא בכמות שקרובה לRROD

אבל הקונסולה הזאת יצא שנה אחרי ,ועם הזמן MS הצליחה לשפר את האמינות של ה360

בPS1 היו דגמים שסבלו משחיקה של הכונן CD ,באחוזים מורגשים

בקיצור להגיד כאילו לא יכול להיות פגם ,זה טימטום

הPS4 דומה מאוד בחומרה למחשב משחקים ,רק שהכניסו אותו למארז קטן

אפילו MS עם חומרה כניראה חלשה יותר ,לא הצליחו להכניס את הXBOXONE למארז קטן כזה

זה יכול לגרום לבעיות באמינות -כמובן לא בטוח שזה יקרה ,אבל אני לא היתי מסתכן

נינטנדו דחפה חומרה חלשה לWIIU להכניס למארז קטן

בPS4 זה ניראה כמו מחשב משחקים דרג בינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה,

ועכשיו לגבי ה- PSN, אני צריך קצת עזרה כי אני מבולבל.

אז ככה, לי יש שלושה משתמשים ב- PSN, הראשי שלי הוא משתמש אירופאי, כי עשיתי אותו לפני שנפתחה חנות רשמית לישראל, יש לי משתמש אמריקאי, וגם משתמש ישראלי.

עכשיו לפי מה שאני מבין, אם יש לי משחק מאמריקה, אם אני רוצה תוכן נוסף למשחק הזה אני אהיה חייב לקנות אותו מהחנות האמריקאית, לקנות מחנות אחרת לא יעבוד עם המשחק מאמריקה.

דבר שני שהבנתי הוא, אם אני קונה תוכן נוסף או אווטאר או רקע למשל מהחנות האמריקאית, אני עדיין יוכל להשתמש בו עם המשתמש האירופאי או הישראלי שלי? פשוט אני אהיה חייב גרסת משחק אמריקאית בשביל להשתמש בתוכן הנוסף שהורדתי מאמריקה, אבל עדיין אוכל להשתמש בזה דרך המתשמש האירופאי שלי? וההפך?

ודבר אחרון, תוכף נוסף מהחנות הישראלית יעבוד עם משחקים מאירופה וההפך? כי שניהם בעצם נחשבים חנויות אירופאיות?

האם אני טועה במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא

ממש חרא, יש לי מלא משחקים לפס3 שעדיין לא הספקתי לשחק בהם, ובזמן שיקח לי לסיים אותם כבר יעבור חודשים וחודשים אחרי שפס4 יצא, אני אצטרך לקנות פס4 ולשמור את הפס3 לידו וככה להחליף ביניהם עד שאני אסיים לשחק בכל המשחקים שיש לי לפס3.

חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש חרא, יש לי מלא משחקים לפס3 שעדיין לא הספקתי לשחק בהם, ובזמן שיקח לי לסיים אותם כבר יעבור חודשים וחודשים אחרי שפס4 יצא, אני אצטרך לקנות פס4 ולשמור את הפס3 לידו וככה להחליף ביניהם עד שאני אסיים לשחק בכל המשחקים שיש לי לפס3.

חרא.

או שפשוט תחכה קצת ותקנה אחרי כמה חודשים..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...