מה עדיף S4 9500 או S4 9505 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה עדיף S4 9500 או S4 9505

Kukishin

Recommended Posts

אגב, ה 9505 תומך בתפריטים מלאים בעברית מהקופסה? לצורך העניין Morelocale 2 זה מהקופסה.

תומך בצורה מושלמת. למעשה בהדלקה ראשונית הוא שואל מאיזה מדינה אתה ומה שנשאר לך לעשות זה רק להגדיר לו שפות קלט למקלדת וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש ברשותי את ה-9500 ואני מאוד מרוצה, אמנם כנראה שהמעבר בין המעבדים עדיין לא הכי טוב שיש אך למרות זאת הוא מהיר מאוד ולא מתחמם בצורה משמעותית.

הסוללה בו מאוד טובה וגם המטען המקורי מטעין אותו במהירות..

ל-9500 יש יותר תמיכה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צר לי לומר לך שהמודל הזה שנמכר בעיקר לארצות מתפתחות פחות מוצלח מ I-9505

אתה גם תראה שגירסאות עתידיות של יצאו בעיקר רק ל I9505

לא הבנתי את המשמעות של הסוללה והמטען, בשני המודלים הם זהים לחלוטין כולל המקוריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמור לשנות לך בכלל (עניין אחריות היבואן)- פשוט תקנה מחנות אמינה שתיתן לך את האחריות... גם ככה האחריות הזאת (גם רשמית וגם לא) לא נותנת הרבה...

דרך אגב, בתצוגות של סאני שבחנויות שלה נותנת לאנשים לשחק עם הS4 אבל לא מה שהם מייבאים אלא עם הi9505... :-) מעניין למה.... ;-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל מה שלא יהיה מבחינת ביצועי חומרה הוא אחוזים בודדים לכאן או לכאן, ניתן לקבל רושם אחר מהתגובות, המעבד של ה8 ליבות בתאוריה קצת חזק יותר, לגבי הבטריה יש לו יתרון שלא בא לידי ביטוי אולי ברום הבא יסדרו את זה,אני אישית הייתי הולך על ה4 ליבות בגלל הרומים אבל אם מישהו לא מתעסק עם זה, יש יתרון למכשיר שנמכר בארץ בכמויות יותר גדולות, בכל מקרה החווית משתמש כמעט זהה, לגבי הסוללה סמסונג זה לא אפל, מלא רומים באים עם מלא שטויות (אני מדבר באופן כללי) וצריך להחליף רום כדי לסדר את צריכת הסוללה,

http://iandroid.co.il/forum/topic124002.html

אם אסור אמחוק, שאלתי כמה פעמים ולא קיבלתי תשובה, גם בתקנון לא רשום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...