עזרה] התקנת windows 7 דרך התקן usb - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה] התקנת windows 7 דרך התקן usb

barak353

Recommended Posts

יש לי מחשב laptop בלי כונן עם free dos אני צריך עזרה בהתקנת 7 אשמח למדריך מפורט מאוד, וגם איזה סוג ub צריך מסוג fat\ntfs כמה ג'יגה צריך להיות בו בקיצור כל הפרטים ומדרי, תודה לעוזרים! :s0817:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה הסתבכתי עשיתי בדיוק לפי המדריך בחלק האחרון של העתקת הקבצים מדיסק של ווינדוס ל זה לא אצליך, השתמשתי ב deamon tools אולי בגלל זה, יש מדריך אחר?

או משהוא יכול להסביר לי? אני יושב על זה כבר יומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברתי את ה USB באתי להפעיל את הקובץ EXE וזה אומר לי שה DOS לא יכול להפעיל את זה, התקנתי על ה USB

windows 7 רגיל כמו שמורידים ששמים על דיסק.. זה USB ששוקל 16 GB מה לא עשיתי טוב?

גם בתוכנה שנתתה לי של ווינדוס זה אומר לי שהקובץ ISO זה לא קובץ ISO חוקי איך זה הגיוני?

- - - תגובה אוחדה: - - -

אני יעשה סדר זה הבעיה שלי העברתי את הווינדוס להתקן USB אני מפעיל את המחשב עליו מותקן free dos וההתקנה לא עובד בשתי מחשבים אחרים ההתקנה כן עובדת,

זה הסוג מחשב:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=22002

עשיתי במחשב שההתקן יעלה ראשון יש עליו free dos בבקשה תעזרו לי..

אם אני יקנה כונן cd חיצוני זה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע עשיתי את זה הורדתי גם 4 גירסאות של כולן בוודאות טובות כי השתמשתי בהן בעבר תראה מה זה רושם לי:

51fa545b5785d.jpg

- - - תגובה אוחדה: - - -

שמע גם זה לא הבעיה שלי הורדתי תוכנה אחרת ועשיתי את זה והצלחתי וזה עבד לי במחשב אחד אבל בnotebook בוא אין לי כונן זה לא עבד יש שם free dos עשיתי שזה יעלה את הusb קודם ולא את הכונן קשיח שלו ועדיין ההתקנה לא עולה לי, זה הדגם של המחשב:

http://www.pc365.co.il/product.aspx?p_id=22002

התקשרתי לחברה הם לא עוזרים אני חייב עזרה, אם ההתקנה עבדה לי ממחשב אחר בו מותקן ובמחשב הזה שלא מותקן ומותקן רק free dos כנראה צריך לעשות משהו במחשב, או שלא עשיתי משהו טוב עם הUSB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די פשוט סך הכל, יש לך ISO של נכון?

מה שתעשה תעשתיק את התכולה שלו אל כונן הUSB

אחר כך תפתח CMD כאדמין ותריץ את הפקודה bootsect /nt60 DRIVELETTER

במקום DRIVELETTER אתה כותב את הכונן שלך, למשל f:

וזהו.

אחר כך פשוט תעשה בוט מהכונן הזה וזהו.

אם זה מסובך לך אז יש תוכנות שיכולות לעשות את זה אוטומטית, חפש בגוגל, אבל לא את זו של מיקרוסופט שאתה משתמש כרגע כי כמו שאתה רואה היא מוגבלת לגרסא מסויימת של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...