הבדלים בין ממירי מתח לרכב (צריך המלצה) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבדלים בין ממירי מתח לרכב (צריך המלצה)

roeesnir

Recommended Posts

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתיהם אמורים לעבוד (מחשב נייד לוקח משהוא כמו 110W במקס')

ממה שאני רואה ב 2 האתרים הייתי לוקח את זה של ה 150W - בחיים לא ראיתי אף אחד מ 2 הדגמים הספציפיים אבל זה של ה 300W נראה לי מרתיע מכמה סיבות לא בהכרח אוביקטיביות :

- המטען של ה 300W קטן יותר בגודל חיצוני מזה של ה 150W - וכידוע בספקי כוח גדול וכבד = טוב יותר (לא חוק אבל דיי אמין כשמדובר על ספקים מאותו סוג, תופס גם לספקי מחשב, UPSים ועוד)

- במטען של ה 300W יש 2 חיבורים לסופיות (למעשה תקעים של בננות שניתן להבריג אליהם סופיות). כדיי להוציא 300W ב 12V צריך זרם של 25A - הם רציניים ? 25A דרך הסופיות האלה בחיבור שהמשתמש מהדק בידיים בלי מברג וחצי ממנו בכלל עשוי מפלסטיק ????? נראה לי שהיצרן עצמו לא בדיוק יודע מה הוא מייצר כאן

- או 25A דרך חיבור של מצית ? (זה פי 3 ממה שהמצית לוקח !!) - החוטים בתוך הרכב שמגיעים לשקע הזה דקים יותר פי כמה מהחוטים העבים שמגיעים אם הממיר, לא נראה לי שהם בכלל בנויים להחזיק יותר מאת המצית עצמו וגם זה לכמה שניות. עומס של לא יביא אותך למצב של לפרק חצי דשבורד כדיי להחליף צמת חוטים מותכת (אם אף אחד מהממירים), אבל אני לא אוהב את זה שהיצרן של הממיר בכלל מאפשר את זה

- באתר של סולן (ה 150W) יש נתונים דיי מלאים עליו ובין היתר מפורטים שם נתונים כמו הגנה מהיפוך +/-, נתוני נצילות וכדומה. האתר השני הוא סתם אתר מכירות שעוסק במכירות (שקוף מהשם שלו לא ?) ונותן הרגשה של סתם כמה חבר'ה בני 22 שגולשים בעלי באבא ומחפשים על מה ניתן לעשות הכי הרבה רווח במכירה בבודדים לצרכן הישראלי בלי שבחיים ראו את המוצר בעצמם או מתעניינים בנתונים/איכות/בטיחות של המוצרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה לא להזמין מטען לנייד שמתחבר למצית, הזמנתי לפני כמה חודשים ועובד יופי.

זה בדיוק מה שיש לי ועובד יופי:

http://www.ebay.com/itm/New-Universal-Car-Adapter-Charger-Power-Supply-For-Laptop-/251307623122?pt=AU_Laptop_Accessories&hash=item3a831a02d2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם כן אפשרות. האפשרות השניה היא ממיר ל 240, היתרון שלו הוא שניתן לחבר אליו דברים אחרים והחיסרון שהוא קצת יותר מבזבז חשמל בשימוש אם המחשב הנייד (כי יש 2 המרות ולא 1) אבל לא הבדל משמעותי. לדעתי - היתרון גדול יותר

אין בעיה לחבר דברים למצית, יש בעיה למשוך ממנו זרם גבוה מידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...