נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נראה שזה סופי - אוסף החלאות הנקרא ממשלת ישראל החליט לשחרר ללא תמורה 104 רוצחים ערבים

vic07

Recommended Posts

תפסיק לבלבל בין הרצונות שלך לשל הפלסטינים.

אני חושב שהוא ודומיו פשוט לא מסוגלים, לא משנה כמה הם ינסו, להפסיק בלבל בין המושגים הללו - בדיוק כשם שאני לא מסוגל להבין לא אמנות "מודרנית" ולא את האנשים המעריכים אמנות "מודרנית". זה פשוט לא יקרה. יתרה מכך, הטיעון הזה בקרב השמאלנים, לפחות בינם לבין עצמם, הוא תמיד, תמיד, תמיד מעגלי: "למה הערבים עושים פיגועים? כי הם מסכנים. איך אני יודע עד כמה הם מסכנים? מה, תחשוב כמה מסכן אתה צריך להיות בשביל ללכת לעשות פיגועים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 211
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא צריך הרבה מסכנות כדי לבצע פיגוע אחרי שהסיטו אותך לכך בכל רמה חברתית/תקשורתית/פוליטית/דתית אפשרית 24/7 מגיל 0.

בעצם לא צריך מסכנות בכלל, היו לא מעט מחבלים ממשפחות טובות שחיו ברמת חיים טובה מאוד, עם השכלה גבוהה ועבודה יציבה, ובכל זאת החליטו לענות לקריאות הג'יהאד.

באווירה שהפלסטינים יוצרים מאוד קל למצוא "מתנדבים" לפיגועי טרור.

הטרוריסט שרצח לא מזמן חייל בתחנת אוטובוס באיזור אריאל אאל"ט, בן משפחתו היה או נחשד בשיתוף פעולה עם .

ואולי הסיבה העיקרית שהוא ביצע את הרצח היתה להציל את עצמו ואת כבוד משפחתו.

כשאתה גר ברשות הפלסטינית או בעזה, ושמשפחתך מואשמם בשיתוף פעולה עם , אתה צריך להיות משוגע כדי לא לפחד פחד מוות.

אצלנו כשמישהו רוצח ערבים הוא הולך נגד הזרם הכללי.

אצלהם כשמישהו רוצח יהודים הוא הולך עם הזרם היחידי!

אין אצלם בכלל זרם אחר, כי כל מי שינסה ליצור ולהפיץ כזה זרם יהפוך ל"אויב שדמו מותר".

בתרבות האיסלם/ערב אין דבר יותר מוסכם ומוצדק מהרג מוסלמי שבוגד באיסלם.

חיסול מדינת היהודים הוא אחד מעמודי הבסיס של הפוליטיקה והחינוך האיסלמי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, אם תחייה יום אחד בתנאים שהם חיים גם אתה תיקח AK-47 ותלך לרסס. בסופו של דבר 99% מהפלסטינים רוצים שקט, שגשוג וביטחון. הם רוצים לגדל ילדים בסביבה בטוחה. הם רוצים עבודה.

40206027.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשטחים חיים 2.5 מיליון בני אדם. כבר מהם מעורבים בטרור באופן ישיר ועקיף? 5 אלף? 10 אלף? הרי ברור לך שאם הייתה התקוממות אמיתית של האוכלוסיה הפלסטינית התנחלויות היו עולות באש. עצם העובדה שזה לא קורה מראה שרוב המוחלט של הפלסטינים לא מעוניינים בשפיכת דמים ומעדיפים הידברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שאתה מחלק בין קשר ישיר לעקיף בטרור מראה שאתה שוגה באשליות בניתוח המציאות שלך.

אגב:

ג'אמל זחלקה: היינו פה לפניכם ונישאר אחריכם. נתניהו: החלק הראשון לא נכון החלק השני לא יקרה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשטחים חיים 2.5 מיליון בני אדם. כבר מהם מעורבים בטרור באופן ישיר ועקיף? 5 אלף? 10 אלף? הרי ברור לך שאם הייתה התקוממות אמיתית של האוכלוסיה הפלסטינית התנחלויות היו עולות באש. עצם העובדה שזה לא קורה מראה שרוב המוחלט של הפלסטינים לא מעוניינים בשפיכת דמים ומעדיפים הידברות.

זה רק מראה שיש לנו שליטה טובה בנושא הביטחון אחרי שניצחנו מלחמות קודמות, ושהפלסטינים מעדיפים לחכות לשעת .

עצם העובדה שהם מאדירים טרוריסטים, כולל רוצחי ילדים ותינוקות בשנתם, מראה מהם כוונותיהם, ואיפה נהיה אם לא נמשיך לשמור על היתרונות האסטרטגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לב, אתה באמת מספיק טיפש בשביל לא לראות שאתה סותר את עצמך כל משפט שני?

קודם אתה אומר שאם אני הייתי "פלסטיני", גם אני הייתי הולך לעשות פיגועים בגלל תנאי חייהם (אני תוהה מהם תנאי החיים של תושבי עיראק שגורמים להם לעשות פיגועים אחד נגד השני).

אח"כ אתה אומר שרק מיעוט כמעט זניח מקרב הפלסטינאים עוסק בפועל בטרור.

אח"כ אתה אומר שהרוב המוחלט של הפלסטינאים מעדיפים סתם לחיות כמוני וכמוך.

אח"כ אתה אומר שאם היתה "התקוממות אמיתית" של הפלסטינאים הם היו מעלים באש את ההתנחלויות (נכון, כי החלום שלי ושלך, כאנשים שוחרי שלום, הוא להעלות באש ערים ערביות על יושביהן for shits and giggles).

ואח"כ אתה אומר שאין לנו מה לחפש בשטחים, ואז במקרה של אותה "התקוממות" צה"ל לא יהיה שם, והפלסטינאים יהיו חמושים, והם ינסו להעלות באש לא "התנחלויות" אלא את כפר סבא ואת מודיעין.

ואח"כ אתה אומר שהדרך למנוע זאת היא אך ורק שיפור מצבם הכלכלי-חברתי של הפלסטינאים (הרי זה מה שמדאיג אנשים נורמאליים שרק רוצים לחיות בשקט, לא?) במסגרת הסרת ה"כיבוש" ומתן מדינה עצמאית ל"עם" הזה, כאילו שממשל עצמאי הוא ערובה למשהו בסגנון הזה אצל ערבים.

אולי באמת כדאי, ברוח הצעתך בהודעתך הראשונה בדיון הזה, שתתמקד באיסוף תרומות למציצות ולא בתחומים שדורשים חשיבה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לגמרי יכול להבין שלא בראש שלך (או ביכולות השכליות שלך) לעסוק בפוליטיקה לעומק. העניין הזו לכשעצמו לא הופך אותך לנחות בשום צורה מבחינתי... רק בקשה אחת לי אליך ולדומיך: כשם שאתה מעדיף לחפש מציצה מאשר לחשוב לעומק על מה שאני אומר כאן בדיון (כנראה כי זה עושה לך כאב ראש - "logic... processors... failing... must.... ignore"), אנא ממך, עשה אותו הדבר גם ביום הבחירות. אחרי הכל, החלטות שנוגעות לכלל עדיף להשאיר לאנשים שמעדיפים לחשוב עם הראש, ולא עם הזין.

עם זאת, אני מבטיח לזכור את השם שלך אם אי פעם אצטרך המלצה על בית בושת ב11 בלילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם העובדה שזה לא קורה מראה שרוב המוחלט של הפלסטינים לא מעוניינים בשפיכת דמים ומעדיפים הידברות.

אז למה החמאס כל פעם זוכה בבחירות ברוב גדול? כי הוא בעד שלום ונגד שפיכות דמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק, אם תחייה יום אחד בתנאים שהם חיים גם אתה תיקח AK-47 ותלך לרסס. בסופו של דבר 99% מהפלסטינים רוצים שקט, שגשוג וביטחון. הם רוצים לגדל ילדים בסביבה בטוחה. הם רוצים עבודה.

שקר ברור שהתקשורת השמאלנית הכתיבה לכולם. לפני שאתם חושבים שאתם יודעים מה הם חושבים אני מפנה אתכם לתקשורת שלהם. יש מספיק אתרים שעושים את זה (אני מסתכל על PMW ו MEMRI). שם אפשר לראות דוגמאות מה חושבים האנשים ברחוב, מה חושבים המנהיגים, מה מחנכים במערכת החינוך, ואולי מה שהכי חשוב, חלק שלא מובן לרובכם כי אצלכם הדת תופסת חלק זניח בחיים אם בכלל, זה מה חושבים מנהיגי הדת שלהם. אני דווקא מבין שלכם זה נראה זניח אבל תסתכלו על העובדות. למשל אחד מהרוצחים שהצביעו על שחרורו (הנושא המקורי של הפוסט) הוא עבד 15 שנה אצל יהודי, בזכותו הוא היה יכול להאכיל את ילדיו, לתת להם קורת גג ואז בגלל דת הוא רצח אותו. לא היה ביניהם סכסוך כספי ולא סכסוך אחר. אני מנסה להעביר נקודה חשובה, אתם לא יכולים להבין אותם כי המנטליות שונה לחלוטין, אפילו הדתיים מהצד שלנו לא מסוגלים להשתוות אליהם, למרות מה שהתקשורת אומרת עליהם. זה שאתם רוצים שקט ושלווה לא אומר שגם הם רוצים, למה זה כל כך קשה לקליטה?

- - - תגובה אוחדה: - - -

ואף אחד לא מונע את זה מהם, חוץ מאשר מההנהגה שלהם עצמה.

גם זה שקר שהתקשורת פמפמה כדי שנחשוב שיש עם מי לעשות שלום. התושבים עצמם בעייתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

מסכים .חוץ מהשוואה לא נכונה.. המציגה את הדתיים כאן כהדתיים שם. אני חושב לעצמי...איך באמת דתיים כאן לא מצליחים להבין את תושבי עזה?:rolleyes: .

המפלגות הדתיות בארץ הן הראשונות שצריכות להזדהות .. אך במציאות זה הפוך.

כתבת:

חלק שלא מובן לרובכם כי אצלכם הדת תופסת חלק זניח בחיים

אתה מבין בכלל מה כתבת? כלומר -כל דתי ממוצע פה צריך בהחלט להבין ולהזדהות עם ההתנהגות בעזה .

וכן כל רב גדול כאן שווה בחשיבה ומורה על מעשים כמנהיג רוחני שם או גם מחוץ .

. כתבת הרבה כנגד התקשורת. חשבת רק חשבת אולי גם כאן עבדו עלייך או שאתה לקחת במכוון את הדברים רחוק מידי? .

מה התקשורת אומרת על הדתיים ?בנתיים עוד לא הגיעה להשוות מעשי האיסלם .נכון שהיא מקצינה יותר במקרים X מאשר אחרים אך עדיין תושבים רבים בארץ מכירים לרוב את הדתיים הממוצעים אם דרך משפחה וכדו'.

התקשורת גם מציגה אינם דתיים .. רצח /אונס / מרגל כנגד המדינה .כל בר דעת (התקשורת עצמה גם יודעת) יודע ..שאין שום קשר בין דתיים/לא דתיים לקיצוניות של דתיים/שאינם דתיים.

באיסלם יש זרמים גם של דתיים מתונים הבעיה שהם מועטים. וזה כל ההבדל .

פרט חשוב. בכל קבוצה וקבוצה יש הבדל גם ברמת הקיצון ומהיכן בדיוק נשאבת (לדוגמא: למעשי הרצח של אנשי האיסלם אפשר לקשר זאת בקלות לדבריי מנהיג רוחני פה ושם ,לחינוך ותרבות דת) ובהקף שלה. לכן גם במצב זה ..לא ניתן

להשוות.

זה שאנשים מסויימים נמצאים תחת הגדרה של דתיים אינה מקשרת אותם ישירות לדתיים במקום אחר בדת אחרת וכדו'... כמו שאינם/חסרי דתיים לא מקושרים ישירות לתרבות אחרת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...