גלקסי 2S עזרה דחופה בבקשה - תמיכה טכנית מובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גלקסי 2S עזרה דחופה בבקשה

lili123

Recommended Posts

היי יש לי 2S שהקלטתי בו מס' שיחות בתזכירן, בהמשך עשיתי שחזור הגדרות יצרן והעברתי את הטלפון הלאה מבלי לבדוק שהשיחות נמחקו. רציתי לדעת בבקשה האם השיחות בתזכירן נמחקו? ראיתי שכל אנשי הקשר והתמונות נמחקו ומה שהכי חשוב לי זה השיחות שימחקו. אנא עזרתכם הדחופה בבקשה (לידיעתכם לא היה כרטיס נוסף לטלפון). תודה מראש על התשובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניתן לדעת בודאות.

איפוס להגדרות יצרן מוחק את ה-dataת cache ואפליקציות וכן מחזיר את הקונפיגורציה לערכי ברירת מחדל.

אבל אם יש ROM לא מקורי ואם חלק מהאפליקציות או הנתונים שלהם נשמרים ב-SD החיצוני הם בהחלט ישארו שם לתפארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

תודה על התגובה מתוך 33 צפיות יצא צדיק אחד בזדום.

אני יודעת בוודאות שלא היה שום כרטיס חיצוני היה המכשיר וכרטיס הסים שנשאר אצלי. מה זה ה-ROM ? זה משהו שהוא בנוי בתוך המכשיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם את שואלת מה זה ROM אז כנראה שלא היה מותקן ROM אחר :)

בגדול יש את הטלפון כמו שהוא מגיע מהיצרן - או מחברת הטלפון שהוא ROM מקורי. ויש כאלה שמתקינים ROM אחר (תוכנת הפעלה).

אם זה ROM מקורי ובלי משחק בהגדרות השמירה של האפליקציה הזאת, סיכוי טוב שזה נמחק. חוסר ב-SD חיצוני מגדיל את הסיכוי שזה נמחק.

וגם... בעל הטלפון החדש יצטרך לחפש את מה שמוקלט (אם קיים) או להשתמש באותה בדיוק בשביל להגיע לזה. אם הוא משתמש פשוט רוב הסיכויים שלא יהיה מודע לזה כלל.

בקיצור לשכוח מזה. במידה וההקלטות שם הם לא סודות מדינה .

ולגבי הצדיק, הרבה אנשים קוראים ולא תמיד יש להם זמן או חשק לענות, או שפשוט לא יודעים. זה לא אומר שאם קראו חייבת להיות תגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה שלמה וג'וני על התגובות הרגעתם אותי קצת אבל דבר אחרון שאני רוצה להעיר את תשומת ליבכם, ההקלטות היו על ה"תזכירן "שהוא מובנה בתוך המכשיר ולא דרך איזה APP חיצוני. עדיין הכל נמחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...