תוכנת האיחוי דפרגלר שוחטת לי את הדיסק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוכנת האיחוי דפרגלר שוחטת לי את הדיסק

coperl

Recommended Posts

לאחרונה התחילה התוכנה בכל איחוי לחסל בערך 4 ג'יגה בכל איחוי, אני עושה איחוי בערך פעם בשבועיים, וכעת יש לי 50 מגה בלבד בדיסק C. האיחוי של וינדוס לא עוזר לנושא. תודה מראש לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי את התוכנה לפני שבועיים בערך ומאז קורה, כשאני מפעיל את האיחוי הוא מוריד מהדיסק קשיח בסך הכל בכל התהליך בערך 4 ג'יגה, אני לא עושה כלום במקביל, ובכלל כל ההורדות שלי מבוצעות ישירות לדיסק קשיח. וזה אומר שאם היה 5 ג'יגה פנויים בתחילת התהליך, אז בסוף נשאר בערך ג'יגה 1 וכשאני חוזר על התהליך אז בסופו נשאר 50! מגה בלבד. ורק אחרי כמה פעמים שלוקח בערך יום בגלל שאין מקום בדיסק, זה חוזר למצב הראשון עם 5 ג'יגה, גם בגירסה הישנה זה היה קורה כשעושים איחוי פעמיים, אבל עכשיו זה קורה באיחוי הראשון.

ולשאלה למה משתמשים בתוכנות חיצוניות, התשובה שכשווינדוס יואילו בטובם להכין את התוכנות שלהם באותו יעילות של המתחרות, אז אולי לא רק מי שלא יודע על האלטרנטיבות ישתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחה הרבה כי אין לי מקום פנוי, והנה מה שקרה אחרי 2 איחויים זה הוריד חצי ג'יגה, מה שקרה בעבר זה שאם אני יעשה שוב זה יוריד בערך 4 ג'יגה.

לפני:

[ATTACH=CONFIG]3471[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3472[/ATTACH]

אחרי:

[ATTACH=CONFIG]3473[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3474[/ATTACH]

זה יותר טוב אחרי שהשתמשתי באולטראדפרג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפעיל אותה כאילו היא היתה תוכנה לפינוי מקום, ואז חושב שהיא נשכה אותך כשאתה מגלה שיש פחות מקום פנוי.

המקום שנעלם לא בהכרח קשור לדיפרג.

הוינדוס מערכת דינאמית שצריכה מקום פנוי.

הבעיה שלך היא לא הדיפרג, היא המחיצה של 30GB שיצרת בשביל וינדוס 7.

מאז שיצא הוינדוס 7 אף אדם אחד בעולם כולו לא היה ממליץ להתקין אותה על מחיצה של פחות מ40GB.

ורוב ההמלצות היו 50GB+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקום נתפס רק תוך כדי האיחוי ובצורה מאסיבית ומיידית ולא בשום צורה אחרת למעט כמה עשרות מ"ב כמו כל , כך שהבעיה וודאי בתוכנה או באיחוי. החצי העיקרי של הדיסק בעייתי באופן זמני ולכן זה כך.

והנה אחרי עוד איחוי נשאר 67 מ"ב בלי שהתווסף שום קובץ חיצוני:

[ATTACH=CONFIG]3479[/ATTACH]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...