מארז מעץ - השלכות - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מארז מעץ - השלכות

wiretap

Recommended Posts

עץ דוקא יותר טוב מפלסטיק משום שפלסטיק יוצר חשמל אלקטרוסטטי.

יתכן ודאי יצור שכבה של מתכת - כלוב פרדיי (אם אני זוכר נכון את השם) לבידוד מהשפעות של מכשירים חשמליים מהסביבה.

לגבי המבנה , אפשר לשים את הדיסקים בצד השני של לוח האם , אם אתה מין מה כוונתי , ובכלל כיד הדמיון הטובה עליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו שעץ מבודד מכמה דברים :

חום וקור , רעש.

אבל אתה צריך גם להדביק משהו כדי הנסורת הקטנה והאבקה שהעץ "מייצר" לא תתעופף לך בחדר !!

זה יכול להיות מאוד טוב ל OC!!

כשתריח ריח של שרוף תדע שאין מעבד!!!!!! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על כל התשובות.

מכיוון שאני מתכוון לבנות מחשב קטן ככל האפשר (במגבלות החומרה: בכך לוח mATX, ספק 90W קטן, כונן CD ו HD של לפטופ), שקט הוא מרכיב חשוב.

נאמר כאן שקירור יהיה בעיה, אם בניית מארז עץ אומרת לדחוף לו 3-4 מאווררים, אז אני אבנה אותו כנראה מפרספקס (שם הוא ישב עד היום, ClearBox בגלריה)

חשבתי על עץ כי הוא חומר יותר קל לעבודה, וזה לא מארז שאמור לנצנץ ולרקד, אלא לשבת תקוע בפינה, ליד המודם כבלים, ולהיות .

המעבד הוא 1100, שלא מתחמם יותר מדי (הוא מעולם לא עלה לי מעל ה 26, גם במאמץ מלא), למארז הקודם היה רק מאוורר יונק אחד. אז או שיש לי חיישנים דפוקים, או שזה חתיכת מעבד קר.

בכל מקרה, תודה על התשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה ל3-4 מאווררים, במיוחד אם מדובר בסלרון 1100, מאוורר/שניים צריכים להספיק. אחד למעלה (ארובה פולט) ואחד מאחור (פולט).

הבעיה העיקרית להערכתי במארזים כאלו (עץ/פרספקס) זה חוסר הארקה (אמנם המארז לא מוליך אז בשבילו אין צורך בהארקה אבל אם תפתח אותו כשהוא פועל/מחובר לחשמל ותרצה להתעסק עם אחד הרכיבים... - בעיה - הפתרון - לפני כל התעסקות עם הקרביים לנתק מהחשמל!

חוץ מזה - אין שום סיבה לא לעשות ולפרסם בגלריה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...