KOTOR - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

KOTOR

guycnaan

Recommended Posts

טוב למי ששיחק ולא סיים את המשחק המעולה והשולט הזה אז אזעקת ספוילרים והפנה את פנייך מפה מייד...

אשמח אם תעזרו לי בכמה שאלות כי אחרי שסיימתי את המשחק (בלייט ודארק סייד) אני רוצה להשלים את כל הקווסטים...

א')איך משיגים החלפת הילוכים אפקטיבית בSWOOP BIKE? כי אני לא מצליח לנצח את התוצאות בדנטואין ומנאן.

ב')האם אפשר ואיך להיכנס לתחנת החלל ששוכנת ליד הענק גז (לא הסטאר פורג') כלומר לחלקים האחרים שלה,ומה צריך כדי לעשות זאת?

ג')מה אומרים הסימנים האלה ליד המד אליימנט (המד הטוב והרע) כלומר יש סימן של גולגולת,סימן של סית' וסימן של מסדר הגד'יי

האם אלה סימנים לדארק לורד וללייט לורד או משהו?

ד')האם יש דרך לעבור את אקדמיית הסית' מבלי לתת למאסטר אות'ר את החרב שמצאתי בTOMB? כי היא ממש טובה

ה')מה הקריסטלים הכי טובים לשים בחרב?

ו')מה לעזאזל אני עושה כדי לפענח את הזיכרון של HK 47?

ז')האם אפשר להרוג את קארת'?

ח')איך אפשר להסתנן לשבט הפראי בכוכב הלא ידוע מבלי לחסל את כולו?

ט')איפה הראנקור העצום בכוכב הלא ידוע?

י')מה השיריון הכי טוב,והרובה הכי טוב שמצאתם...

אה...ומישהו מצא את העובדה כי בסצינת סיום של הלייט סייד דומה מאוד לסופרבול (מטוסים חולפים מעל הראש...)

ושל הלייט סייד נורא היטלראי (hail the dark lord....)

טוב אני אשמח מאוד אם תוכלו לענות לי על השאלות....תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) יש דבר כזה? אני פשוט ניסיתי הרבה

ב) לא הבנתי כלום

ו) :-X

ז) לא נראה לי, אבל אולי אם רעים אליו הוא יעשה משהו

ח) אני הרגתי אותו אבל אולי אם קודם הולכים למתקדם ואחר כך לפראי אפשר להרוג אותו, או פשוט להרוג ישר את המתקדם

י) אהבתי הבגדי ג'די שאפשר להכין בסאר פורג', שיריון לא רע ואפשר לבצע DRAIN LIFE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דארק...ובכן תודה על העזרה אבל

א' אני מתכוון למתי להחליף את ההילוך? כי בהרצאה במשחק אמרו כשזה מגיע לאדום וחבר שלי אמר לי כשזה מגיע ללפני אחרון.

אין לי מושג,ואני רק יודע שאני לא מצליח לנצח את התוצאה הכי טובה גם במנאן וגם בדנטואין.

ב' בסיום הרע הוא פשוט בורח....בכל סיטואציה...

ג' אני מתכוון לכוכב המרוחק ביותר שמאלה,הענק גז הזה,שאתה במקום להגיע לכוכב מגיע לתחנת שעליה יש סוחר מסויים,ושהדלתות שלה נעולות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב למי ששיחק ולא סיים את המשחק המעולה והשולט הזה אז אזעקת ספוילרים והפנה את פנייך מפה מייד...

אשמח אם תעזרו לי בכמה שאלות כי אחרי שסיימתי את המשחק (בלייט ודארק סייד) אני רוצה להשלים את כל הקווסטים...

א')איך משיגים החלפת הילוכים אפקטיבית בSWOOP BIKE? כי אני לא מצליח לנצח את התוצאות בדנטואין ומנאן.

אי אפשר לשנות את הסוופ בייק. זה מה יש.

ב')האם אפשר ואיך להיכנס לתחנת החלל ששוכנת ליד הענק גז (לא הסטאר פורג') כלומר לחלקים האחרים שלה,ומה צריך כדי לעשות זאת?

איזה חלקים אחרים?

ג')מה אומרים הסימנים האלה ליד המד אליימנט (המד הטוב והרע) כלומר יש סימן של גולגולת,סימן של סית' וסימן של מסדר הגד'יי

האם אלה סימנים לדארק לורד וללייט לורד או משהו?

זה כל מני דברים שקשורים נגיד אם עשו עליך אפקט שמאט או אם אתה 100% בנטייה מסוימת...

ד')האם יש דרך לעבור את אקדמיית הסית' מבלי לתת למאסטר אות'ר את החרב שמצאתי בTOMB? כי היא ממש טובה

נראה לי שכן. להשיג Prestige מדברים אחרים. אני לא בטוח

ה')מה הקריסטלים הכי טובים לשים בחרב?

אם אתה לייט סייד אז

Upari + Solari + Mantle of the Force

אם לא אז יש כל מני צירופים אבל הSolari + Mantle of the Force או Heart of the Guardian זה שילובים מאוד חזקים

ו')מה לעזאזל אני עושה כדי לפענח את הזיכרון של HK 47?

לא יודע =X

ז')האם אפשר להרוג את קארת'?

לא.

ח')איך אפשר להסתנן לשבט הפראי בכוכב הלא ידוע מבלי לחסל את כולו?

אני לא חושב שאפשר בכלל

ט')איפה הראנקור העצום בכוכב הלא ידוע?

ראנקור עצום? אין שום ראנקור עצום.

י')מה השיריון הכי טוב,והרובה הכי טוב שמצאתם...

יש המון. בעיקר הסחורה ביאבין טובה.

אה...ומישהו מצא את העובדה כי בסצינת סיום של הלייט סייד דומה מאוד לסופרבול (מטוסים חולפים מעל הראש...)

ושל הלייט סייד נורא היטלראי (hail the dark lord....)

כן

טוב אני אשמח מאוד אם תוכלו לענות לי על השאלות....תודה מראש

ממליץ לך לבקר בwww.gamer.co.il שם פתחתי דיון ראשי ויש עוד המון אנשים שיכולים לענות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לייצר בגדי ג'דיי בסטאר פורג'?!

ג) זה אומר כמה אתה רע וכמה אתה טוב, יש חפצים (אומנם ממש מעטים) שרק רע או טוב יכול ללבוש למשל

י) יאבין זה הכוכב הזה שכל מה שיש שם זה סוחר? נו התחנת דלק ההיא?

ו) אני הצלחתי ... אם אני לא טועה דיברתי איתו פשוט עד אחרי שגיליתי שאני REVAN הוא לא אמר כלום ואז הוא נזכר איכשהו והתחיל לדבר... הוא היה הרובוט שלי בעבר (זה למה הוא כזה רע) ו"Organic Meatbag" זה בעצם בדיחה אישית שאני בעבר תיכנתתי אותו להגיד...

מאיפה אני משיג את הקריסטלים האלה?!

סיימתי את המשחק כלייט סייד וכל מה שמצאתי ממה שאמרת זה אופרי וסולרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן תודה על העזרה,ד"א אפשר לשים את הפנינה של הדרקון בלייטסייבר,היא די טובה.

והתחנת ביאבין,זה מה שהתכוונתי...בהחלט,ואמרו בגיימר שאפשר להגיע לחלקים האחרים אך ורק מתי שסיימת את כל הכוכבים האחרים (לפני הסטאר פורג')

ראנקור ענקי...רואים באחת הסקרינשוטס של המשחק ראנקור ממש ממש גדול....לדעתי מעל גודלו הטבעי.

ולא התכוונתי לשדרוג הסוופ בייק (שהבנתי שלא אפשרי) אלא מתי הכי טוב להחליף הילוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הראנקור היחידי שעולה לי בראש זה הראנקור בטאריס בביוב שם...

ואני חושב שהכי טוב להחליף הילוך זה אחד לפני האדום

ואני די בטוח שאי אפשר להכנס לשאר חלקי החללית אחרי שסיימת את כל הכוכבים למה אני חושב שאני הייתי שם אז אני סיימתי את כל הכוכבים ולא הצלחתי להכנס...

אגב תגידו... מי הפארטי הכי טובה לדעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

גם אני הלכתי ליבין רק אחרי שסיימתי את שאר 3 האחרים ובאמת לא יכולתי לפתוח את הדלתות.

אפשר לייצר חליפות ג'דיי בסטאר פורג'... נדמה לי שזה בקומה לפני זאת שפוגשים את בסטילה שוב.

SWOOP - לא חושב שזה משנה כל כך, פשוט צריך לנסות הרבה. אני חטפתי ממש עצבים מהמרוץ במנאן כמו שאף פעם לא חטפתי בחיים שלי

הצוות המושלם? busty lady את carth בע"מ. למרות שלקראת הסוף העדפתי לשחק כמה שיותר עם ג'ולי בינדו כי הוא מצחיק

ומשהו שאני חושב עליו עכשיו: אני זוכר בדנטואין היה איש אחד שסיפר על יצורים מסויימים ומסתוריים שכוחות ג'דיי לא עובדים עליהם והם ניזונים מהם. מישהו נתקל במשהו כזה? (או זוכר מי מהאויבים שנשחטו תוך שניה היה זה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

גם אני הלכתי ליבין רק אחרי שסיימתי את שאר 3 האחרים ובאמת לא יכולתי לפתוח את הדלתות.

אפשר לייצר חליפות ג'דיי בסטאר פורג'... נדמה לי שזה בקומה לפני זאת שפוגשים את בסטילה שוב.

SWOOP - לא חושב שזה משנה כל כך, פשוט צריך לנסות הרבה. אני חטפתי ממש עצבים מהמרוץ במנאן כמו שאף פעם לא חטפתי בחיים שלי

הצוות המושלם? busty lady את carth בע"מ. למרות שלקראת הסוף העדפתי לשחק כמה שיותר עם ג'ולי בינדו כי הוא מצחיק

ומשהו שאני חושב עליו עכשיו: אני זוכר בדנטואין היה איש אחד שסיפר על יצורים מסויימים ומסתוריים שכוחות ג'דיי לא עובדים עליהם והם ניזונים מהם. מישהו נתקל במשהו כזה? (או זוכר מי מהאויבים שנשחטו תוך שניה היה זה?)

הטרנטולות האלה? נתקלים בהם כמה פעמים במשחק... בעיקר בKorriban. ואני הכי מעדיף שילוב של Carth + Bastila וכשהיא לא נמצאת אז Juhani + Jolee

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...