שאלה בקשר לטרנספורמטור (**__**עודכן**__**) - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לטרנספורמטור (**__**עודכן**__**)

desheh

Recommended Posts

שלום

אני שואל את זה פה מכיוון שזה פורום ואלקטרוניקה, אז נראה לי הגיוני..

קניתי למחשב בארה"ב (Logitech X620), ואני צריך ממיר זרם (טרנספורמטור). השאלה היא כמה וואט אני צריך?

מאחורה כתוב שהרמקולים צורכים 120V ו- 525mA...

כמה וואט אני צריך?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון הנוסחאה לחישוב הספק היא מתחXזרם לכן

120X0.525=63W הייתי משתמש בספק שמספק לא פחות מ80-100 וואט מפני שייתכן peak בצריכה - במיוחד אם מדובר ברמקולים.

אגב - הנתונים כוללים גם את הסאב? בדר"כ על הסאב מאחור ליד חיבור החשמל רשומים הנתונים על מדברקה - הם תואמים? אם כן ספק של 100W יהיה בסדר גמור (אפשר גם יותר נמוך - אבל עדיף, מאשר לשרוף ןלהתבאס...) - אל תקנה בכל מיני הום סנטר וכד' אלא רק בחנות של רכיבי אלקטרוניקה (הבדל עצום במחירים!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בPEAK POWER מתייחסים בד"כ לפעמיים הרייטינג במקרה זה משמע 70X2=140...

די בבטחה אתה יכול להשתמש ב100W אך למען התחושה הטובה שלך ובעיקר מפני שאינני מכיר את הספציפיקציה המדוייקת של המודל הייתי ממליץ לך אם כך להשתמש ב150W או 200W - לי יש ממיר 200W בשביל הדרמל (הוא מארה"ב) - ממיר שנקנה לפני בערך שנה בכ70ש"ח - אינני זוכר את המחיר המדויק אבל זה לא היה הכי זול שראיתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון בנושא! =]

קפצתי לקניון הקרוב (לחנות טמבור ;D) וקניתי One BIG-ASS טרנפורמטור של 200W בבערך 50 ש"ח (הוא אמר שה-100W יותר יקר בהרבה, והיה לי מאוד קשה לעכל את זה.. :P )

טוב, סגרתי עסק

אני אשתמש בטרנספורמטור הזה גם לדרמל שלי, והכל טוב =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...