דווח על אלדור המנהל "Fadida" - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דווח על אלדור המנהל "Fadida"

noiZE

Recommended Posts

זה לא פעם או פעמיים שהמנהל אלדור "Fadida" נותן לי באן בלילה ואני אפילו לא יודעלמה הוא פשוט צוחק ונותן את הבאן.

אני לא עושה לו כלום והוא נותן לי kick מהסרבר ורושם סיבות טיפשיות כמו: Wanta fanta ?

או תלך לישון תחזור עוד שעתיים.

מקווה שתטפלו בזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא פעם או פעמיים שהמנהל אלדור "Fadida" נותן לי באן בלילה ואני אפילו לא יודע למה הוא פשוט צוחק ונותן את הבאן.

אני לא עושה לו כלום והוא נותן לי kick מהסרבר ורושם סיבות טיפשיות כמו: Wanta fanta ?

או תלך לישון תחזור עוד שעתיים.

מקווה שתטפלו בזה

כבר הסברתי לך, קיללת והתנהגת בזלזול לאנשים בטימספיק וכאשר באתי לדבר איתך התנהגת בזלזול גם כלפי למרות שבאתי באמת להבין מה הגורם ליחס המזלזל כלפי חברי קהילה..

בכל מקרה שוחחנו על זה כבר בטימספיק והגענו להבנה.

אני מקווה שלא יחזור שוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה אלדור

לא יפה זה שבן אדם מקלל חבר'ה אחרים בקהילה ומזלזל בחוקים, וזה שאתה איתו באותו הקלאן ותומך בו על התנהגות לא ראויה לא עושה אותך יותר טוב ממנו לצורך העניין.

ולטובתו כחבר לא הייתי מגיב פה כדי להקפיץ את האשכול שהוא פתח וחוסף איזה מעשים הוא עשה... זה מעשה מאוד לא חברי מצדך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יפה זה שבן אדם מקלל חבר'ה אחרים בקהילה ומזלזל בחוקים, וזה שאתה איתו באותו הקלאן ותומך בו על התנהגות לא ראויה לא עושה אותך יותר טוב ממנו לצורך העניין.

ולטובתו כחבר לא הייתי מגיב פה כדי להקפיץ את האשכול שהוא פתח וחוסף איזה מעשים הוא עשה... זה מעשה מאוד לא חברי מצדך.

חושף* אלדור חושף*

ולא נראה לי שהוא יעשה דבר כזה יובל אתה סתם מנסה להוציא אותו רע וזה לא כל כך ילך לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...