הפסקת תהליכים בווינדוס 7 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפסקת תהליכים בווינדוס 7

SPONER

Recommended Posts

רוצה להפסיק תהלכים בווינדוס , כנראה זה מה שביא לי את בעיות האיטיות המצעבנות .(מקווה שזה זה )

אבל אין לי מושג אילו תהליכים אסור לי לבטל . למשל האנטיווירוס .

אני אשמח לתשובה כמה שיותר מהירה (סתם מעצבן לחכות :)

תמונה מסומנת עם התהלכים שאני לא יודע לגביהם:

http://www.fastup.co.il/images/33065958.png

תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם חוסר ההבנה המוחלט שלך, עדיף שלא תיגע. רק תעשה נזק.

רוצה שהמחשב יהיה מהיר - תסגור את .

תודה ,

אבל זה נראה כיאלו באתה לרדת עליי לפי נוסח המשפט .

וכן אני לא מבין במחשבים .

ולמה לדעתך פניתי לפה?

כרום הוא לא הבעיה , גם כשכרום סגור אותו מצב.

אני לא נוגע בכלום כי אני לא יודע במה לגעת ואם לגעת ,לכן לא נגעתי . חוץ מיזה שיש שם משהו שהוא קשור לפלאש (אני חושב) אני עדיין לא יודע אם חייב אותו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בלי לרדת עליך - תשובה פשוטה:

אל תיגע.

בניגוד למה שאנשים חושבים לפעמים - עצם זה שיש תהליכים רבים במנהל המשימות לא מאט את המחשב.

אבל אני לא נוגע, אני נוגע במה שתגיד לי לגעת , האם זה ללא אפשרי ?

יש בפורום בחור שמבין ורואים כמה שהוא מבין ורציני בתחום , והווא אמר לי לעשות זאת .

עכשיו התקנתי תוכנה כל שהיא של הבטחת המחשב, ויש בה את הצגת התהלכיים רק עוד עם לוגו של התהתליך , האם זה יקל עליך להבין מה הוא התהליך?

אני לבד לא לא תמיכה בנושא לא נוגוע בשום דבר ,חוץ מכמה דברים שידעתי מהם והם לא חשובים.

עדכון: ותאמת לפי מה שאני רואה דרך התוכנה , (הרבה יותר יפה וברור) שהתהליכים שאין לי מושג מה הם , הם איזה 20 וקצת תהלכיים שכל אחד מהם יש עד 9 MB ורק 4 בודדים עם סביבות ה30 MB .

לאומת , יש גם 100 פלוס MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך כמו שרואים מריבוי המשימות בכרום אני ממליץ לך לעבור לפיירפוקס שיותר יעיל, אני מעמיס עליו לא קצת עם מחשב חלש משלך והוא עובד בסדר גמור ומשתמש בפחות מהכרום.

אין סיבה ממשית כמו שנראה לסגור כאן תהליכים, אין כאן שואב ביצועים ממשי..

מה ש- Qttp רשם נכון: כמות התהליכים לא באמת משנה משהו, מה שמשנה אם יש תהליך שרושם הרבה ל HDD או מנצל יותר מידי משאבים והוא עלול לגרום להאטה, את זה ניתן לראות רק ב RESOURCE MONITOR

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקרה שלך כמו שרואים מריבוי המשימות בכרום אני ממליץ לך לעבור לפיירפוקס שיותר יעיל, אני מעמיס עליו לא קצת עם מחשב חלש משלך והוא עובד בסדר גמור ומשתמש בפחות מהכרום.

אין סיבה ממשית כמו שנראה לסגור כאן תהליכים, אין כאן שואב ביצועים ממשי..

מה ש- Qttp רשם נכון: כמות התהליכים לא באמת משנה משהו, מה שמשנה אם יש תהליך שרושם הרבה ל HDD או מנצל יותר מידי משאבים והוא עלול לגרום להאטה, את זה ניתן לראות רק ב RESOURCE MONITOR

חח אתה אמרתה לי לבדוק תהלכים ,

אז אני מבין שתהליכים זו לא הבעיה :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אתה אמרתה לי לבדוק תהלכים ,

אז אני מבין שתהליכים זו לא הבעיה :(

מה שאמרתי לך זה שאתה יכול להעיף מבט אם יש תהליך תובעני והתכוונתי ל RESOURCE MANAGER, מה שבטוח הוא שריבוי הוא לא בעיה.

וכמו שאמרתי עדיף פיירפוקס על בריבוי לשוניות כי הוא הרבה יותר יעיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...