בוקר בהיר אחד - ווינדוס 7 לא עולה. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בוקר בהיר אחד - ווינדוס 7 לא עולה.

shlomi8

Recommended Posts

תודה על ההענות,

אינני מצליח להגיע לתפריט המדובר, לאחר לחיצה על "repair my computer" המחשב מנסה לטעון את התפריט ללא הצלחה.

יש קשר בין טעינת התפריט למצב הארד דיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוצעה בדיקת ״windows memory diagnostic tool".

לאחר סיום הבדיקה (שבמהלכה לא נמצאו שגיאות) המחשב ביצע ריסטרט ללא הצגת התוצאות.

האם ישנה תוכנה חיצונית שאוכל לבצע את הבדיקה בצורה מעמיקה ע״י בוט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההענות,

אינני מצליח להגיע לתפריט המדובר, לאחר לחיצה על "repair my computer" המחשב מנסה לטעון את התפריט ללא הצלחה.

יש קשר בין טעינת התפריט למצב הארד דיסק?

גם אני בסרט דומה. לחצת כל F8 לפני שעלה התפריט הזה? כי יש repair ויש את התפריט. לחיצה הרבה פעמים על F8 מביאה לתפריט.

אני פירמטתי את המחשב דרך הDOS ועדיין לא מצליח להתקים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

funny enough גם לי יש את המחשב הזה ובאופן מפתיע אולי שבועיים לפני תום אחריות היצרן גם אני התחלתי לחוות תופעות מאוד דומות לשלך.

ומיד חשדתי בדיסק הקשיח הקטע הלא ברור הוא שכל בדיקה שהרצתי הניבה תוצאה תקינה לחלוטין..

אבל המחשב עצמו עבד כמו עגלה וכל ניסיון לפרמט אותו הסתיים ביאוש שאין כמוהו.

המתנה של לא פחות משלוש שעות עד שדיסק ההתקנה עלה ואחריו המתנה מייגעת של עוד שעה עד שהצלחתי לעבור בין תפריט לתפריט.

בקיצור יאוש שאין לתאר.

כמובן שבמהלך הזמן בדקתי כל רכיב אפשרי במחשב גם באמצעות כלי הדיאוגנוסטיק המובנה שיש במחשב (לחיצה על F12 בעליית המחשב לאחר מכן בחירה ב - Boot to Utility Partition או Diagnostics [תלוי בגירסאת הביוס המותקנת במחשב] לאחר מכן לחץ אנטר.) וגם באמצעות כלים חיצוניים בקיצור בדקתי את המחשב מקצה לקצה.

ללא הואיל.

לאחר בדיקה מאוד מקיפה בשלל כלים (ספק אם מועילים) החלטתי לתת לכלי של ניסיון נוסף ופלא פלאים הכלי מתריע על בעיה בדיסק הקשיח.

אך מכיוון שהמחשב מורכב בצורה אטומה לחלוטין לא הצלחתי לבצע החלפה כזאת לבד אז בלעתי את הרוק ושלחתי אותו למעבדה של .

הוא חזר אחרי שלושה ימים כמו חדש ומאז את עבודתו נאמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...