עובר ממחשב לסוני - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עובר ממחשב לסוני

sony.

Recommended Posts

אהלן אני עד עכשיו הייתי במחשב ואני החלטתי לעבור לסוני 4 מה אתם אומרים אני לא יצטער על כך?

רציתי לדעת אם המשחקים שיוצאים למחשב יוצאים באותו זמן גם לסוני?למשל COD החדש שיצא וBF הם יצאו גם לסוני 4?

וגם היכן יש קהילה גדולה יותר במולטי במחשב או בסוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תחכה שהוא יצאה ויהיה את הפרטים הכי מדוקיים.

היום יש הרבה משחקים שיוצאים קודם לקונסולות ורק אז למחשב ויש גם הרבה משחקים שיוצאים רק לקונסולה.

בעיקר אתה צריך לחשוב מה הסגנון שאתה משחק כי מבחינת COD וBF אישית אני חושב שהרבה יותר כיף בקונסולה מבחינת תקשורת וקלות של למצוא משחקים ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

יותר כיף מבחינת תקשורת וקלות במציאת משחקים? הכל אותו דבר במחשב אז לא ברור לי כל כך על מה אתה מדבר...

יציאת משחקים: כמו שאמרו משחקים לרוב יוצאים לקונסולות לפני או באותו הזמן כמו למחשב.

עלות: משחקים לקונסולות תמיד יקרים יותר, אותו משחק לרוב יעלה לך עוד 100 שקל בהשוואה למה שהיית משלם לגירסת המחשב.

NEXT GEN: מוקדם לדעת מה יהיה עם הקונסולות החדשות, לא ידוע כמה פריימים בשניה יוצגו במשחקים השונים. BF4 למשל אמור להיות בערך אותו דבר במחשב ובקונסולות הדור הבא (64 שחקנים וכו') אבל נראה לי שהוא יהיה מוגבל ל 30FPS (צריך לבדוק את זה יכול להיות שהוא 60).

עוד משהו שצריך לזכור, אם עד היום לא הייתה לך קונסולות ושיחקת במחשב אתה תגלה שמשחקי יריות דיי חרא בקונסולות. גם אחרי כמה שנים עם ה PS3 אני לא מרגיש כל כך בנוח לשחק FPS עם השלט הזה (והשלט של ה 360 לדעתי הרבה יותר גרוע). התגובה מרגישה מאוד מגושמת, קשה לעשות סיבובים מהירים, קשה לכוון מדוייק וקשה למצוא דרך להצדיק את השימוש בשלט במקום במקלדת (ומי שיגיד לך שעם אימונים אפשר להיות טוב עם השלט בדיוק כמו עם עכבר ומקלדת כנראה לא יודע לשחק כל כך טוב).

עוד משהו שכדאי לזכור, בשביל לשחק בקונסולות ברשת צריך לשלם כ 50$ בשנה בהשוואה לחינם במחשב.

אני בשלב מסויים כנראה אקנה בשביל המשחקים הבלעדיים של , בספק אם אני אשלם בשביל לשחק ברשת כי יש לי העדפה ברורה ללשחק במחשב ומהניסיון שלי עם ה PS3 המשחק היחיד שהיה מהנה ברשת היה KILLZONE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי המקוון יהיה בתשלום הפעם

המחיר בארץ בהשקה גם לא ידוע ,ואולי יפציצו במחיר בהתחלה

לא ידוע עם יהיו מחלות ילדות או לא

ויקח זמן עד שהמכשיר יושק בכלל

בכללי עם אתה לא לחוץ ואני ממליץ על זה בכל קונסולה ,תחכה לפחות שנה מההשקה

בהשקה נדיר למצוא משחקים טובים מוזלים ,ולפעמים יש מחלות ילדות חמורות ,גם המחיר יכול לישתנות ,ואיך שהמיסוי בארץ פועל

זה יכול להיות הבדל משמעותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שמועות ששתי הקונסולות החדשות יכולות לתמוך בעכבר ומקלדת, בעיניי זה חלום אבל צריך באמת לחכות ולראות.

למה חלום הרי חלק מהקונסולה זה לשחק אם השלט שלה

בשביל עכבר ומקלדת יש מחשב לא ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלום בעיקר מבחינה כספית:

נניח שחיי קונוסולה הן 7-8 שנים אז למעשה יש שתי אפשרויות:

1. לקנות במהלך התקופה הזאת 3 פעמים למשחקים שיעלה בערך 3500$-4000$ לכל התקופה של ה-7-8 שנים.

2. לקנות במהלך התקופה קונסולה שעולה 400$ ועוד שני לשימוש רגיל שיעלו ביחד לא יותר מ-1500$.

אין מה להשוות בין שליטה במקלדת לבין שליטה בשלט של קונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמזמינים מראש קונוסולות, מה כל כך לחוץ לכם לקנות לפני הreviews?

למה לא לחכות חודש-חודשיים לאחר ההשקה ואז לראות אם שווה או לא? בייחוד אם יש לכם כבר פלטפורמה אחרת כמו . לא מבין את זה.

בקשר לעכבר/מקלדת, קשה לי להאמין כי במשחקים סטייל cod/battlefield, זה יתן יתרון משמעותי למי שיש עכבר לעומת שחקנים רגילים. יכול להיות שזה יהיה אפשרי אבל רוב משחקי המולטי התחרותיים ימנעו את זה. חוצמזה, תקנו אותי אם אני טועה אבל כבר יש עכבר שאפשר לקנות לPS3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העכבר לPS3 הוא לא רישמי

היה בעבר עכבר לSNES ,אבל השימוש שלו היה רק במשחק בודד ככל הזכור לי

בגדול הPS4 וXBOXONE הולכים להיות סוג של ,אבל לא חושב שסוני או MS יתנו אפשרות למקלדת ועכבר ברוב המשחקים

המודל העסקי מבוסס על מכירת ציוד עיקפי\משחקים\שרותים וכו

ככה שעם יתנו מקלדת ועכבר ,אני חושב שזה יהיה למשחקים מאוד ספציפים ,אבל אולי בדברים כמו יתנו חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...