כרטיס מסך- בא יומו? - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך- בא יומו?

הדוד משה

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה חם הכרטיס היה מגיע כשהוא עבד ? חם במידה שאי אפשר להחזיק את היד על הצלעות בקלות לזמן ממושך = יש סיכוי טוב שנשברה הלחמה מתחת לליבה, במקרה כזה אפייה של הכרטיס יכולה לעזור

ברוב הכרטיסים יש רכיביםקטנים מ 2 הצדדים ולכן חשוב לסדר את הכרטיס כך שלא יגע בהם כלום (שלא יגרום להם ליפול מהכרטיס או יזיז אותם)

_קבלים_ :

בהרבה יש קבלים _שנראים_ כמו קבליי solid אבל הם לא, סתם אלקטרוליטים רגילים. ההבדל שניתן לראות הוא שלאלקטרוליט רגיל (גם אם הוא מתכתי בלי ציפוי כמו ש solid אמור להיראות) יש את ה "X" או צורה דומה (ה "הכנה לפיצוץ") מודפסת במתכת של החלק העליון, וב solid אמיתי אין את זה

אבל לפניי שאתה מתחיל להתעסק אם הכרטיס מך , יש קבלים מנופחים בלוח ? בספק ? (איזה ספק זה ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיידל הכרטיס היה נשאר לרוב על 54 מעלות, משחק פשוט כמו descent3 הוא לא היה עובר את ה-64, כולל אנטיאליאסינג ואנאיזוטרופי ועמייאת, אבל משחקים רציניים יותר כמו ביושוק היו מביאים אותו גם ל-82 מעלות...

הלוח סבבה ובלי נפיחויות, והוא גם לא ישן כמו רכיבים אחרים שהיו שם, בן פחות מ-3.

הקבלים הם סוליד אמיתי, אל חשש :)

הספק... גנרי, 500W עאלק, אבל הוא מחזיק מערכת שצורכת פחות מ-200 וואט ככה שאני לא ממהר להעיף אותו... כשאוסיף את ה-4870 הזה, אני כבר אשיג ספק נורמלי. אגב, אני מתכוון לנתח אותו לפני שהוא יסולק, ואז תוכל לשפוט איך הוא היה :P

אפייה ותמונות בקרוב, כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

82 זה קצת גבוה... כמה מקרים כאלה היו לו ?

הבעיה בדברים האלה היא "הלחמות ירוקות" ללא עופרת (RoHS). הלחמות כאלה שבירות הרבה יותר מההלחמות "הישנות", לכן אם בשביל כרטיס מסך אם הלחמות "ישנות" 80-90C היה נורמה והיו כרטיסים שהגיעו ללא בעיה ל 120 (כמו voodoo 3), אז בשביל כרטיס מודרני "ירוק" המקס' של הטמפרטורה המותר הרבה יותר נמוך, כלומר הכרטיס חייב יותר קירור. אבל זה משהוא שמקבל הרבה התעלמות בהרבה , במיוחד פאסיביים שאין להם הרבה מרווח נשימה כמו לכרטיס אם מאוורר

אז בגלל זה צריך גם מארז טוב וכו (שלא יהיה מצב שהאוויר בתוך המארז מרגיש "חמים" !)

מה שקורה זה לא שהמעבד נשרף (המעבד עצמו יחזיק גם 100 בלי בעיה) אלא שהלחמה מתחתיו נשברת והוא פשוט מתנתק מהכרטיס, ואז מתחיל הקטע של המצבי רוח שלפעמים הלחמה עדיין קצת נוגעת, לפעמים לא, לפעמים ניתן ללחוץ את הקירור וכך להצמיד את המעבד לכרטיס שייגע וכו' חימום הכרטיס בתנור מלחים חמחדש את ההלחמה שנשברה

ספק גנרי - איזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוויר בתוך המארז לא ממש חם כי הדלת כבר לא מעט זמן פתוחה. זה גם יפה ככה...

הוא היה על טמפרטורות שלא חרגו מ-84 עד כמה שבדקתי, והוא אצלי לתקופה לא מאוד ארוכה (חצי שנה אולי?) ועשה עבודה נהדרת. לא הכבדתי עליו המון, שחקתי באופן וכמעט יומיומי רק בדברים קלים...

ועכשיו התנצלות: אין לנו . היתה אחת מגניבה של פוג'י והלכה לאיבוד באיזה אירוע. אף אחד לא חשב על עשיית מאמץ כלשהו לרכישת נורמלית, ומאז אני כבול לטלפונים ניידים, אז עמכם הסליחה על האיכות המאוד ירודה של התמונות שאעלה :( צריך לקנות .

אם כן, הספק:

ATk2u9u.jpg

איזה יפיוף. נתונים:

yFY13BH.jpg

ואתם מדברים בגנות הקירור הפאסיבי, אבל אני לא מדבר אתכם על איזה ריבוע מצ'וקמק של 5X5 סנטימטרים מאלומיניום. פה יש משהו רציני, עם צינור נחושת והכל. והוא מפלצתי:

OW7704L.jpg

אגב, הצ'יפסט שלי דווקא כן מכוסה בריבוע מצ'וקמק של 5X5 סנטימטרים מאלומיניום. יש לי מאוורר 60 מ"מ בדיוק בשבילו... אבל לאן אני מחבר אותו? חיבור המאוורר היחיד שיש בלוח כבר תפוס. ואני חושב שהוא 12 וולט. איך אני מחבר אותו לחוט צהוב וחוט שחור בספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פתאום מרגיש נורא מיוחס בעולם הגנריים.

בכל מקרה, הוא לא היה מועמס אף פעם. בשנים האחרונות היה לו אתלון 64 וגרפיקה מובנית, והחודש הוא הגיע לשיא עם פנום X4 והכ"מ לעיל, שאמור לצרוך רק 50 וואט במאמץ אאל"ט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק של CWT, המעגל הוא מהסדרה הבסיסית של CWT רק מורכב אם רכיבים זולים יותר לפי הזמנה של GYRO...

יותר איכותי מ ABpower זה בטוח, אבל עדיין זה ספק של לא יותר מ 150W (דווקא רוב הרכיבים שלו היו יכולים להחזיק 200 ככה, רק בגלל המיישר ב 12V והקבל אני לא היתי נותן לו יותר מ 100-150)

בכל מקרה תציץ פנימה על הקבלים תבדוק אם הם שלמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...