המלצות ל-4TB פנימי לאחסון בלבד, יש משהו אמין וזול יחסית? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצות ל-4TB פנימי לאחסון בלבד, יש משהו אמין וזול יחסית?

nitzanj

Recommended Posts

נגמר לי המקום ב-, אני צריך להוסיף דיסק. ביצועים לא ממש חשובים - כל עוד הוא מסוגל לעמוד ב-1080p כמובן.

יש משהו ששווה לשקול חוץ מה-ST4000DM000 של (כל דבר אחר שראיתי עולה משמעותית יותר)?

ושאלה נוספץ - יש איזהשהן מגבלות עם כוננים בגודל כזה עם win7 64bit? הווינדוס עצמו יושב על דיסק נפרד, החדש יהיה אך ורק לאחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעניינת כי כל נושא הדיסקים קשיחים לא מעניין. הכל כמעט אותו הדבר, במיוחד עבור . לגבי השאלות בנושא זה, ענית עליהם בעצמך.

לגבי זיהוי ע"י וינדוס. השאלה אם הביוס יזהה. אבל גם אם לא, כנראה המגבלה תהיה רק חוסר יכולת לעשות בוט מאותו דיסק, אך הוינדוז בכל מקרה יזהה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שפשוט נראה לי קצת מוזר שבזאפ כל ה-4 טרה עולים 1300-1400 ש"ח אבל את הסיגייט הזה מוכרים ב-1000 ש"ח. בדיוק בגלל שלמיטב הבנתי הכל באמת אותו דבר, אז קצת מפתיע לראות דיסק ב-30% פחות כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיגייט מוכרים באופן כללי דיסקים במחירים יותר זולים מהשאר מהשאר, ולכן יותר משתלמים.

זה לא בא על חשבון ביצועים, להיפך. הדיסקים שלהם מצויינים מבחינת ביצועים.

אך זה כן בא על חשבון אחריות במיוחד לדגם זה, שעבורו מדובר בשנתיים. לעומת 3 שנים ל HITACHI ו 5 שנים ל WD BLACK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...