בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0! - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 360
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאמין שיכול לעשות גם טוב יותר.

אבל התחלה לא רעה עבור השני (מה שכן הוא רושם נתונים לא נכונים, יש לכל אחד 6 ג'גה , והמעבד שלי יושב יציב על 4.3, גם פה עוד לא התחלתי עם OC מסיבי, מאמין שיכול יותר)

מה דעתכם?

:)

ואני בראש הטבלה נראה לי.

מעניין אם אצליח להגיע ל 4500 או אפילו 5000!

0dzr2Ae.jpg?1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה אך חוץ מלהגיד "שלי יותר גדול" כרגע בבאנצ'ים אתה לא עושה עם זה שום דבר.

אני סבור ומאמין שזוהי מטרתו היחידה של EAD בקניית מחשב זה, וכי זריקת מחמאות לעברו תהווה הדלק שמניע את ניפוח העניין. אם אני טועה שברק יכה בי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK אחרי ששיחקתי קצת עם הכרטיס זה המקסימום שיצא לי, לא נגעתי במתחים.

1189/1674

HjCqdDG.jpg

EADשים לב לתוצאה של כרטיס שעולה 2000 שקל פחות מהטיטאן, חבר תוצאה של שניים כאלו ותקבל תוצאה דומה לשלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה TITAN לדעתי ממש לא מנוצל במבחן הזה

צריך מבחן קשה יותר

אבל הגעתי גם ליותר, 4300 הכי גבוה

חוץ מזה, שבלי , לא משיג חצי אלא יותר (נניח 2500).

כי מה לעשות, זה לא מושלם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה בדיקה של רק כרטיס אחד.

ועזבו אותו , הוא כבר קנה את הכרטיסים , אז זה כבר חסר טעם , וגם יש לו מחשב מטורף.(למרות שאני אישית הייתי קונה למסך יחיד את הכרטיס הכי משתלם היום וסופר ביצועיסט ביחס למחיר שלו - gtx 760 . ומקסימום של 2 כאלה , ויש לך מחשב חזק מאד ב6000 מקסימום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וסתם עבר לי בראש שכל הדברים שאתם רואים במפרט שלי ובגאדגטים עולים חצי מהמחשב שלו.... ואני חושב שאצלי החוויה היא יותר טובה , בהתבסס על זה שיש לי מסך יותר גדול וגם אחד טוב , והמחשב שלי מאד מנוצל ואני מקבל את ה60fps (מעבר לזה לא מועיל לי כלום , ואני בכל מקרה משתמש בvsync ) על הגדרות כמעט מקסימליות (בדרך כלל התגמשות רק בaa).ואם זה לא יספיק עוד שנה כשיצאו משחקים עם המנועים לקונסולות החדשות (ואולי directx 12...) , אז אני אחליף למה שיהיה עוד שנה (כנראה משהו מסדרה 800 של נוידיה , אבל לך תדע...).והבנצמרקים האלה לא מראים את זה שב 3 עם הכרטיס המומהר שלי , אני מקבל fps קרוב ל7970 לא מומהר שעולה פי 2....(-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה כבר טמטום לשחק על 3X46 ...בהתחשב בעובדה שהוא יושב כל כך קרוב וצריך לסובב את הראש לכל הכיוונים.

זה נראה הרבה יותר הגיוני:

ליאור אני מצליח להתרכז כך יותר, אחרי כמה דקות אני מרגיש כאילו אני ממש בשטח עם כל השטח הפתוח בצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...