בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0! - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0!

djelectric

Recommended Posts

הטיטאנים יעברו את זה בלי בעיה..

בהזדמנות אבדוק כך גם עם כרטיס בודד, חוץ מזה מרוב שלא היה לי זמן לא ניסיתי גם ב3dmark11 שזה המבחן שאני הכי אוהב..

אם היה לי עוד לייטנינג הייתי עושה שמות..מעניין אם זה שווה משהו באתרים בחול מבחינת תוצאה ל-CFX על אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 360
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באתי הביתה וניסיתי לשחק עם תוספת mV. לא נתן לי להעלות לא את הליבה ולא זיכרונות בצורה יציבה.

מה שכן, התקנתי עוד מאוורר להכנסת אוויר למארז על הכרטיסים וקיבלתי 6-7 מעלות פחות, בכך כנראה מאפשר לקפלר בוסט להיכנס במלוא העוצמה ל-1254 במהירות הליבה.

התוצאה שקיבלתי היא שיפור של 15 נקודות :smiley1:

dbOzP3G.png

טוב נו, אולי אני יחזור לנסות לדחוף את האוברקלוק יותר בעתיד, בינתיים אני מרוצה.

ומזל טוב לעידן! רק בבקשה, תקנה מזגן נורמלי... אפילו בבית הישן של סבתי באזור ו' באשדוד אין דברים כאלה, ובבית שהעיצוב הגרוזיני בו הוא מה שנקרא גאורגיה קלאסיק, זה אומר הרבה :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח הדירה בשכירות, אם זה היה שלי לא היה מזגן כזה תאמין לי, למרות שהוא חיה רעה,הכרטיסים ירדו ל12 מעלות במנוחה ובשיא המבחן הגיעו ל-45 מעלות שזה מטורף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח עידן, יצירתי משהו. :lol::rolleye0018:

תשיג סיר עם מי קרח ותקע את ה-H60 שלך בתוכו, ויאללה אקסטרימי בתנאים מינימליים! :gguyz:

ליאור ושרון עשו את זה פעם... טמפרטורות נמוכות להפליא.

ד"א עוד כמה ימים אתן שלוש תוצאות ממחשבים שונים, מפרטיהם להלן:

1 (שלי)

2500K @ 4.8GHz

8GB RAM

GTX 780 @ Stock

2 של חבר מס' 1

3570K @ Stock (סיפור עצוב..)

16GB RAM

GTX 680 @ 1215 (של גרסאת SC)

3 של חבר מס' 2

3820 @ 4.41GHz

32GB RAM

GTX 680 @ 1085 (לא עולה יותר...) (של גיגהבייט, רפרנס וונילה)

יהיה מעניין :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה!

אתה יודע איזה טמפרטורות תקבל? זה כמו לעשות עוד מוד IHS! כבר אין מעבד שיפלוט חום!

ד"א, שכחתי לציין שכל המערכות הנ"ל עברו את ההמהרה בידיי מאחר שלבעליהן אין קמצוץ של מושג במחשבים.

מערכת של חבר מס' 1 נבנתה על ידיי, ושל חבר מס' 2 ביידי TMS (לא הרכבתי את המפרט, שהוא בזבוז מנקר עיניים)

אני מקווה לנסות את ה-3570K של החבר ולראות איך הוא על הלוח שלי \ אקסטרים 6 של אסרוק, אם הוא מוצלח אולי אקח אותו לעצמי ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא לי גם לנסות להפעיל אצלי את הבנצ' הזה :S

יש משהו שצריך לעשות לפני? (לסגור את כל התוכניות שרצות ברקע וכו'..?) , לא יכול להגרם נזק למחשב נכון? (חחח תקשיבו אני פרנואיד משהו שזה נוגע למחשב.. אם זה לא יעשה כלום אני כבר מחר יעלה תוצאה - שלא מדגדגת לכל בעלי הCF\SLI פה ..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יואב סיר עם קרח לא יעזור לי, המעבד חרא וכבר הגעתי למתח מסוכן של 1.38V.

FME זה כל הריגוש שבעניין, אני גם מפחד על החומרה(כן בטח) , יש לי שני כרטיסים, מקסימום אחד ילך נעבור לשני ואם גם זה ילך נעבור לליבה הגרפית..lol

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידן, אני עם HD7950 פחות משנה .. אני לא רוצה כבר לחזור לכרטיס מובנה כמו פעם LOL

אם זה יכול לפגוע אני חושב שאוותר על העניין .. כמה שזה יכול לרגש זה מפחיד אותי חח מה אני יעשה.. אני אחשוב על זה כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא תעשה OC מטורף, זה לא יפגע בכלום..

בינתיים אני לא עושה שום OC כי לדעתי אני לא צריך כרגע .. נראה כבר מחר אני יעשה את הבנצ' ויעלה לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...