בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0! - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 360
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ליאור המבחן הזה מושפע אך ורק מהכרטיס נכון?

דרך אגב צריך לרשום בפתיחת השרשור שתוצאות שהושפעו מ-VIRTU או מ- לא חוקיות, כיוון שישנם כבר כמה שהתברגו ברשימה במקום גבוה בזכות זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan9 אין מצב בחיים שאלה המספרים שאתה מקבל ב crysis 3 אני מאוד אשמח לראות תמונה אם יש כזו..

כדי לסבר את האוזן אני עם מערך של 6970 כמו שנאמר כרטיס בודד כזה חזק מה 470 ועם הגדרות כמו שציינת אני מקבל באיזור ה 45 +- fps ככה שכנראה שלא הבנו אותך או שלא הסברת את עצמך טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור המבחן הזה מושפע אך ורק מהכרטיס נכון? דרך אגב צריך לרשום בפתיחת השרשור שתוצאות שהושפעו מ-VIRTU או מ- לא חוקיות, כיוון שישנם כבר כמה שהתברגו ברשימה במקום גבוה בזכות זה..

לדעתי להפך - כן להכליל VIRTU כחוקי כי כל אחד יכול להפעיל VIRTU ולהגיד שלא הפעיל.. או כמו שראינו היה אחד שסגר אותו אבל בפועל הVIRTU עבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dan9 אין מצב בחיים שאלה המספרים שאתה מקבל ב crysis 3 אני מאוד אשמח לראות תמונה אם יש כזו..

כדי לסבר את האוזן אני עם מערך של 6970 כמו שנאמר כרטיס בודד כזה חזק מה 470 ועם הגדרות כמו שציינת אני מקבל באיזור ה 45 +- fps ככה שכנראה שלא הבנו אותך או שלא הסברת את עצמך טוב..

נסיתי היום לצלם סרטון בעזרת fraps אבל לא ממש מצליח לי כי גם הפריים יורד וגם הוא לא מצלם את הfps בסרטון..

בכול אופן היום אחר בדיקה מקיפה אכן טעיתי ואני מקבל בסביבות ה25+- שזה שחיק בשבילי!

מה שגורם לי להבין שאין לי סיבה לשדרג כרטיס עוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגיה הקיימת בלוחות חדשים ומאפשרת עבודה של הליבה הגרפית המובנת במעבדים(במידה וקיימת) בשילוב עם כרטיס המסך החיצוני.

בפועל זה עובד רק בבאנצ׳ים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדקתי לפני זה את הכרטיס שלי בלי virtu , אבל כשהמעבד הגרפי המובנה במעבד עבד , וזה הוסיף אולי 5 נקודות...

אחרי זה ביטלתי את המובנה דרך הביוס , כי בלי לבטל המבחן הזה עדיין ישתמש במובנה , ואפשר לראות שבמבחן כתוב כרטיס גרפי + מובנה.

אין לי כוח להפעיל את המחשב מחדש , אז אני הוספתי תמונה אקראית מהדיון הזה :

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...