בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0! - עמוד 18 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בגלל שאתם כל כך אוהבים מבחנים - ת'רד Heaven 4.0!

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 360
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב כמו שחשבתי, התוצאה שלו נראת לא אמיתית..

צריך לברר מה הוא עשה? אם זה לא לפי החוקים להוריד אותו מהטבלה..

השאלה אם סחטת לכרטיס את המיץ וזה שיא היכולת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבאנצ׳ הזה בעייתי, אי אפשר לראות אילו תדרים, אי אפשר לדעם אם הוא הפעיל lucid והשתמש בליבה הגרפית ..

משהוא לא הגיוני בתוצאה שלו, הייתי רוצה לראות כמה תקבל עם OC ואז הייתי מבין אם התוצאה שלו נטו פר ליבת כרטיס מסך..

עידן, אני לא חושב שהבאנצ' הזה בעייתי, ניראה לי שאתה פשוט רגיל לתוצאות של ...

ומבחינתך זה מבחן יותר אמין.

וכמו שאמרתי, שאני הרצתי קבלתי תוצאה יחסית נמוכה ושמתי לב שאחרים עם מערכת בדיוק כמו שלי קבלו תוצאה יותר טובה משלי.

אני חושב שיכול להיות מצב שיש כמה גורמים במבחן הזה שמשפיעים על התוצאה, לא יודע להסביר את זה אבל זה המצב :-)

סתאם בשביל הספורט, העלתי סרטון. ותשים לב שהרחקתי את המצלמה על מנת להראות שהתמונה באמת רצה חלק ולא סתאם רואים מספר FPS.

ועוד דבר....אני יודע שצלם אני לעולם לא יהיה חחחחח:smiley1:

עריכה: ניסיתי להראות שאין שום תוכנה שרצה ברקע, אבל לצערי התמונה לא משהו.

אז תצטרכו להאמין לי, ומי שלא אז לא :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3dmark11 נשען על המעבד והרבה, לא כמו 3DMARK06 שהושפע רק מכרטיס המסך.

כנראה אצלך ב3DMARK 11 זה לא בא לידי ביטוי אך ב-HEAVEN זה כן כיוון שהמעבד והכרטיס שלך של אותה חברה ויש להם שמשלבת

את השניים יחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, היה לי קשה לעלות את התוצאה הזאת ( :lol: ) לא הצלחתי לעקוף את המקום הראשון. בכללי, אני מקבל תוצאות נמוכות יחסית.

סטוק: (מדובר בכרטיס רפרנס)

BM83qef.png

OC מקסימלי יציב וריאליסטי ל-24/7 (מאוורר על אוטומט)

QeN1jWg.png

אז אני מניח שאני מקום שני.. :undecided: Oh well...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הקטע המטומטם, אני מגדיר תדרים, מגבלת כוח מקסימלית (106) מתח מקסימלי (1.2) טמפרטורה מקסימלית (94/5) וכשאני מגדיר תדר בסיס של 1004 או משהו כזה, עם תדר בוסט של 1040 (בערך) הכרטיס קופץ ל-1100 עד 1200, אבל המתח יורד ל-1150. אם אני מעלה יותר באופסט הוא מתרסק לי בפרצוף.

שלא לדבר שלא משנה מה מגבלת הטמפרטורה, הכרטיס לא יעבור את ה-85 מעלות. DAFUQ (גם "דפוק" וגם דה פאק)

ההתנהגות של הכרטיס הזה ב-OC מאוד מוזרה, אבל נראה שמה שמגביל אותי היא מגבלת הכוח, כי גם שהמאוורר על מקסימום והטמפרטורה לא מגיעה ל-70 (הדציבלים כן..) עדיין אני מרגיש נמשך לאחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה בדיוק מה שאני חוויתי עם הכרטיס שלי. הטמפרטורה לא מגבילה את הכרטיס הזה ב OC והעלאת המתח כמעט לא משפר את ה OC ולפעמים אפילו מפריע ליציבות, כי ככל שהמעלים את המתח תדר הבוסט עולה. הכי הרבה שהצלחתי לייצב את הכרטיס היה על 1189 בבוסט, על 1202 יש קריסות. אצלי כשאני שם את המתח על 1.2 אז המתח לא נשאר יציב וקופץ בין 1.150 - 1.200 כאשר רוב הזמן הוא על 1.175

במגבלת הכוח הכרטיס שואף ל 105 והוא רוב הזמן נע בין 102-105. ממה שראיתי באינטרנט הגבול של הכרטיס הזה בבוסט הוא 1200Mhz. עם תדר הזכרונות אפשר להגיע טיפה מעל 1700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...