עדכון וינדוס 8.1 preview זמין להורדה. - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון וינדוס 8.1 preview זמין להורדה.

Art Tatum

Recommended Posts

אני טוען שמיקרוסופט עשו טעויות לאורך כל הדרך.

קודם כל בהחלטה לבטל לגמרי את אפשרות ההתחל בסגנון וינדוס 7.

אחר כך בחוסר היענות שלהם לתלונות הציבור וסירובם להחזיר את האופציה להתחל הקודם.

ולבסוף כשהם משחררים גירסת preview שמכילה בתוכה את מה שהם מחשיבים "פיתרון" לתלונות הציבור ע"י שיפור המטרוstart, כחלק מחבילה גדולה יותר של פלטפורמה נסיונית, מבלי לתת לאותם אנשים אלטרנטיבה אחרת "מוקדמת".

אבל כן יש אלטרנטיבה, קוראים לה 7 שנמכרת ונתמכת.

ווינדוס 8 הוא מוצר חדש, ומן הצפוי יש בו שינויים מהמוצר, וכמו בכל מצב אחר לא כולם אוהבים את השינויים.

אתה אוהב את אותו ריבוע קטנטן (שלא באמת היה כזה קטנטן כשהרזלוציה הסטנדרטית היתה 800x600) מווינדוס 95 שהיה מראה לך רשימה עם התוכנות, זאת זכותך, אבל לא צריכה להשאיר בשבילך את אותו פיצ'ר בכל מוצריה עד עולם.

חלק אוהבים את התפריט החדש, שמתאים הרבה יותר למחשבים מודרנים מאותו תפריט התחל הישן, חלק לא רגילים אליו אך יתרגלו, השאר יתלוננו עד השינוי הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חלון המטרו או מה שלא יהיה שמו נותן תחושה של 2 דסקטופים, ואני שואל את עצמי - למה?

האם באמת כדאי בנייח לעבור לתצורה של מסך מלא עם שורת מולטיטסקינג צדדית,

או שסרגל ההתחל מספיק טוב?

זה יכול לחסוך משאבים, אבל זה מרגיש פחות שימושי כשהמסך לא מגע,

מצד שני אפשר לשלב ולהשתמש בשניהם (אני למשל כבר לא פותח תוכנות מהתיקיות בשולחן עבודה כי זה לוקח יותר זמן,

ועם העדכון שיבוא אפשר לסדר קטגוריות וזה בכלל חלומי..),

אבל זה מיותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסרטוני ההדגמה הם מדגימים דווקא את אותם דברים שהמשתמשים התלוננו עליהם.

בעוד שהגרסה עצמה מכילה הרבה יותר מכך.

בשני הסרטונים שראיתי, מודגשים הרבה יותר השיפורים והתכונות החדשות שנוספו למטרו, מאשר כל שינוי שמהווה "חזרה לאחור", אם נקח לדוגמה את כפתור ההתחל, בסרטון הראשון הוא לא הופיע בכלל, ובשני הוא הופיע בערך לשניה לקראת הסוף.

את הביקורת שלי בנושא אני אומר אחרי שקראתי תגובות של מאות אנשים באינטרנט אחרי שיחרור העדכון.

התגובות של האנשים מגיעות בדיוק מאותו מקום כמו שלך, כשם שהרושם שהם קיבלו מגיע מאותו מקור - מהציפיה האישית שלהם לשינויים שהם היו רוצים, ומאתרי החדשות שכותבים בכוונה באופן שמנסה לגרות את אותן צפיות המשתמשים, כדי לעורר עניין (הבאתי קודם כדוגמה את הכתבה פה באתר, ולא במקרה, היא דוגמה מושלמת לנושא הזה. בהתחלה אפילו היה כתוב שם שתפריט ההתחל יחזור, עם צילום מסך של start8, אח"כ הם תיקנו - ולא לגמרי).

כל העניין הזה התחיל כשהתפרסם שמתוכנן עדכון שנקרא blue, ואח"כ כשנפוצו השמועות שיהיה בו כפתור התחל, אז כל אתרי החדשות - ללא שום ביסוס - התחילו לדבר בלי סוף על העדכון שמיועד להחזיר למשתמשים את כל מה שלמדו לאהוב ונלקח מהם. כל כך הרבה שטויות נכתבו (דברים שמיקרוסופט לא אמרו מעולם), שלא פלא שהמשתמשים פיתחו ציפיות לא פרופורציונליות ועכשיו הם מאוכזבים. גם העובדה שהרבה הבינו שמדובר בעדכון מוכן לשימוש מושפעת בין השאר מזה שהרבה אתרי חדשות בוחרים שלא להדגיש את היות העדכון "בטא" לא מושלמת, ויש שאפילו משמיטים את העובדה הזו לגמרי (שוב, ראה כתבה פה באתר, אם עוד לא תיקנו אותה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...