בנוגע לרכישת כרטיס מסך מארצות הבית - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנוגע לרכישת כרטיס מסך מארצות הבית

omer672

Recommended Posts

גם אנשים שמתעמקים בביצועים של המחשב מעבר למה שאנשים "רגילים" מתעמקים , עדיין חלק גדול מהם לא עושה אוברקלוק , וחלק גדול מהאנשים שקונים את הכרטיסים האלה לא מבינים בכלל בהבדל בין 7970 ל gtx 770 , אלא רק ממה שהם שמעו מחברים \ מוכרים או שאלו באינטרנט , והרוב המוחלט ממש לא מבינים בoc או מחפשים את התוספת של מספר fps.

אני למשל לא ביצעתי oc בכרטיס שלי או באף כרטיס שהיה לי לפני זה מעבר לניסוי , מכיוון שאני אישית מעדיף אמינות ושקט על פני תוספת קטנה של ביצועים.

יש הרבה אנשים שיסתפקו בביצועים של intel hd 2000 למשחקים ולא אכפת להם מאיכות יותר טובה , כמו שרוב האנשים יסתפקו באיכות ולא ידרשו איכות טובה יותר.

אתם צריכים להבין שלרוב האנשים שחיים בעולם אכפת מההנאה שבמשחק ולא נכנסים לקרביים של השאלות וההתעסקויות בכל דבר קטן , בגלל זה הרוב בוחרים בקונסולות , בגלל הפשטות.

תראו לדוגמה את זה שקנה את שני הטיטאן - הוא לא מרכיב בעצמו את המחשב , סיכוי טוב שהוא אף פעם לא יחליף שום חלק במחשב בכוחות עצמו ואולי אפילו לא יפתח את המחשב , והוא סומך על החנות שתעשה לו ...(ואתם יודעים כמה הם יעשו לו... ועוד במחשב כזה אין לזה שום תועלת מעבר לבנצים טיפשיים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...