בעיה במחשב ובחומרה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במחשב ובחומרה

Windows4Ever

Recommended Posts

מפרט מחשב:

מעבד: Intel® Pentium® CPU D 3.00GHz.

זיכרון: 4GB 2X2GB Kingston

דיסק קשיח: 250GB.

מערכת הפעלה: Windows 7 Professional 32bit.

גרפיקה/כרטיס מסך: המחשב הגיע אם NVIDIA Quadro FX 570 והוחלף ידנית ל- NVIDIA GeForce 210.

המחשב מיועד לעבודה ביתית ומשרדית.

תיאור הבעיה:

בכל פעם שאני מנתק את המחשב מהחשמל ופותח את האריזה או פשוט מנתק מהחשמל, המחשב מראה את המסך :

Brodcom NetXtream Ethernet Boot Agent v.9.4.4

Copyright © 2000-2006 Brodcom Corporation

All rights reserved

אחר כך הוא מבצע הפעלה מחדש שוב ומופיע הסמן המהבהב בצד שמאל למעלה ולאחר מכן כל מיני כתוביות ואז Press Ctrl-S to Configure Menu ומבצע סרקה של Media משהו, והוא כותב Check Cable ואחר כך כותב לי Press F1 to repeat boot sequnece

ובקיצור לא ממשיך את ההפעלה.

מה שאני עושה בשביל שיעבוד לי לי פשוט מחליף את המקום של הכבל הוורוד שיוצא מהכונן והשחור שהוא של דיסק קשיח, מפעיל מחדש ואז מחזיר את החוט השחור למקום הראשון. לפעמים גם זה לא עוזר.

עכשיו כשאני גולש באינטרנט ולפעמים משתמש בOffice המחשב מתכבה ומופיע לי המסך כחול אם הכתוביות בלבן שמורה על בעיה

(Error) וכשהוא נדלק הוא מראה לי שוב פעם את מה שהסברתי למעלה, זה כבר נהיה ואת המסכים שהסברתי למעלה הוא מראה לי אפילו שהוא נדלק כרגיל ומופעל בלי בעיה.

עזרה בבקשה !! אם יש אפשרות לא לפרמט יש לי קבצים של הלימודים...

- - - תגובה אוחדה: - - -

בטעות כתבתי פעמיים למחוק או לנעול! את הפוסט הזהה לו ,לא למחוק בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה: הכבלים מחוברים לדיסק קשיח כמו בתמונה הכבל השחור,אדום וצהוב מחובר לחיבור זהה רק שהוא נקבה (הכבל) והכבל שמחובר לדיסק קשיח הוא זכר והם מחוברים אחד לשני , ואיך שהוא הכבל בצבעים שחור אדום וצהוב מחובר לספק ויש חיבור אחד שנקרא P2 שהוא לא מחובר,והכבל הקטן והדק יותר (האדום כמו בתמונה) אצלי הוא בצבע שחור אבל יש לי כבל זהה באותו צבע שמתחבר מהכונן ללוח אם. מה לעשות ..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...