מצלמת ריפלקס עם מסך מסתובב עד 5000 ש"ח - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצלמת ריפלקס עם מסך מסתובב עד 5000 ש"ח

ABL

Recommended Posts

1. מה התקציב שעומד לרשותך ? 5000 ש"ח

2. מה רמת הידע שלך ? נסו להעריך את רמתכם ונסיונכם. בדקו את עצמכם מול מושגים בסיסיים כגון: קומפוזיציה, פוקוס, עומק שדה, צמצם, תריס, חשיפה, ISO, אורך מוקד, עבודה עם תאורה. גבוהה

3. באילו מצלמות התנסת בעבר ? מה הגביל אותך בציודך הקודם ? מגוון canon powershot

4. אילו נושאים אתה מצלם כרגע / מעוניין לצלם, ובאילו תנאי תאורה ? (העריכו במידת האפשר גם שימושיות - למשל: הרבה תמונות חברה בטיולים באור יום, הרבה תמונות של הילדה בתוך הבית, מעט תמונות ברחובות חשוכים באמצע הלילה, מעט מאוד תמונות של הילדה במופעי ריקוד באולם חשוך, מעט תמונות ציפורים ממרחק רק בשעות הערביים) מעט בחושך, הרבה אור יום, לצלם אנשים ממרחק רב.

5. האם אתה מתכוון להדפיס את תמונותיך לגדלים גדולים (> 20X30) ? לאיזה גדלים ומה יעוד ההדפסה ? לא

6. מהו טווח אורך המוקד בעדשות הנחוץ לך ? (ניתן להתרשם כאן

http://imaging.nikon.com/lineup/lens/simulator/

מאורכי מוקד שונים. רצוי לא להתחזר, כולנו היינו רוצים עדשת פלא, אנא היצמדו למה הכרחי לכם. הסבירו למה, וציינו האם את הטווח יש לכסות ע"י עדשה בודדת או כמה עדשות, ולמה.) רצוי 200-300mm

7. האם הגודל / משקל המצלמה חשובים לך ? רלוונטי במיוחד לאנשים עם ידיים גדולות / קטנות במיוחד, מצלמה גדולה וכבדה תהיה פחות נוחה לנשיאה. א קלה זה פלוס

8. האם יש לך ציוד אחר ? איזה ? לא

9. האם יש לך העדפה לייצרן מסויים ? מדוע ? Nikon

10. האם יש דגם שמצא חן בעיניכם מראש ? מדוע ? canon 60D בגלל שהמסך מסתובב

11. האם מצב צילום ברצף של מספר תמונות בשניה נחוץ לכם ? לאילו נושאים ? כן

12. האם אתם מעוניינים במצלמה בעלת יכולות (ובעלות אילו תכונות ? ייצוב תמונה, רזולוציה, פוקוס אוטומטי) ? רצוי 720P

אני רוצה להוסיף שאני רוצה מצלמת ריפלקס עם מסך מסתובב. Nikon בלבד לא קנון לא ולא משהו אחר הסכום כולל עדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניקון אני לא מבין גדול, אבל לגבי קנון אני יכול להמליץ לך על canon 600d עם העדשות 18-55 ו75-300 f4-56

אני אישית מחזיק ב550d שהיא מאוד דומה ל600d ויש לי את העדשות הנ"ל ואני יותר ממרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

בקנון 7D/60D/550D/650D כולם אותו חישן ואותה תוצאה. רק גודל ומיקום כפתורים ופיצרים שונים.

לא מבין גדול בניקון אבל ה 5200 מעולה, גם הוידאו שלה נותן פייט למארק3 היקרה של קנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקשתי רק NIKON. אז מומלץ רק ה5200?

וב2000 שקל איזו עדשה בסביבות ה 18-250 מומלצת?

והבנתי שהמצלמה יכולה לצלם רק 200 תמונות עד שהסוללה נגמרת האם יש אחרת יותר חזקה שאפשר להכניס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...