עזרים להלחמה...מאיפה - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרים להלחמה...מאיפה

yamamoto

Recommended Posts

אם כבר התחלתי אז אני ימשיך לקבל המלצות מחברי הפורום

...לפני שבוע anatoli המליץ לי על רב מודד טוב Uni T UT61E וכבר הזמנתי מאיביי לפני כמה ימים

כי בארץ זה לפחות 150 שקל יותר

עכשיו אני רוצה לקנות בדיל איכותי ודק וגם פלאקס טוב נוזל או שפורפרת ( לא יודע מה עדיף )

ובכלל אני מעוניין לדעת מאיפה אפשר לשיג דברים טובים בזול בארץ אני מתכוון לדברים כמו חוטים להלחמות, מחברים עדינים למתח, ושרינקים...

פערי המחיר בין קניה בארץ לקניה בחו"ל של כל הג'אנק הזה זה הבדל רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך לרכוש גליל של בדיל בקוטר של 0.8-1 מילימטר מסגסוגת 63/37 אחוז של בדיל עופרת.

אם אתה מתכוון להלחים גם רכיבי SMD אז מומלץ לרכוש גם גליל עם תיל הלחמה בקוטר של 0.4-0.5 מילימטר.

בתור התחלה אני לא ממליץ לך לרכוש בדיל ירוק קרי ללא עופרת המיוצר מסגסוגת 96.5/3.5 אחוז של בדיל וכסף.

רוב הפלקסים הנוזלים הנמכרים בחנויות באיזור שדרות-הר ציון בת"א הם ללא שם אבל בשביל חובבן כול פלקס נוזלי יתאים לך.

מומלץ לרכוש גם סרט מסיר בדיל במידה רוחב של 1.5 מילימטר וספוג לניקוי ראש ההלחמה או/גם סליל ניקוי מפליז.

קונקטורים ושאר ירקות אתה צריך להגיע מוכן עם דוגמאות או צילום או הגדרה מדוייקת ולא סתם לזרוק למוכר 'אני רוצה קונקטורים שונים וקטנים'.

את כול הרכיבים תוכל לרכוש אצל סימן טוב אלקטרוניקה בת"א.

אם אתה לא מוצא בדיל במידה המתאימה אז קפוץ גם לאלקטרוניקה הר ציון הנמצא מרחק הליכה מסימן טוב אלקטרוניקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך להתקשר סלימן טוב לברר מתי הוא שם כי השעות שלו בעיתיות קצת

ובקשר לאלקטרוניקה הר ציון אומנם יש שם הרבה מבחר ובאיכות גבוהה אבל הם לא זולים ככה ששווה קודם לבדוק בחנויות אחרות באזור אם יש את מה שאתה מחפש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...