רשת לא מאובטחת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת לא מאובטחת

נעים להכיר

Recommended Posts

אני צריך עזרה.

כשאני רוצה להתחבר לרשת אלחוטית באזור ביתי החיבור יש לי חיבור שמציין שהגלישה אינה מאובטחת

ומידע שישלח על ידי יכול להיות חשוף לאחרים.

יש לי כמה שאלות

האם אפשר גם לראות לאן אני גולש. כיצד יכול אותו אדם לזהות אותי בשמי. [האם הוא יכול לראות מה קורה במחשב שלי מסמכים וכדומה וכן שם משתמש]. מה הסיכוי שדבר כזה יקרה.

האם דווקא בזמן הגלישה יכול לראות היכן אני גולש או אפילו שכבר התנתקתי. האם אני משאיר עקבות.

האם יש לי אפשרות לדעת מי בעל הקו. כי גם הוא ברשת לא מאובטחת אז גם אני יכול לעלות עליו.

והכי חשוב האם אני יכול לדעת אם מישהו עקב אחרי וראה לאן אני גולש.

סליחה על כל השאלות אבל חיפשתי אינפורמציה ברשת ולא מצאתי. אם מישהו יכול להפנות למידע מסודר בנידון זה יעזור.

אשמח לקבל עזרה זה קצת דחוף.

בתודה ענקית מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. סביר להניח שלא, במיוחד אם תגדיר פיירוול במחשב. תוודא שאין shares במחשב (תיקיות משותפות) ורצוי לבטל כל דבר בהגדרות המתאם האלחוטי פרט ל tcp/ip v4.

2. אם יש log לנתב שלו אז הוא יכול ללכוד את הנתונים הלא מוצפנים ואח"כ לנתח אותם. אין חשש שהוא באמת יעשה זאת אם הוא משאיר את הנתב שלו ככה פתוח. אבל האמת, שכל אחד בסביבה יכול לעשות זאת. - אם אתה גולש באתרים מאובטחים (https) אז המידע שעובר מוצפן ואף אחד לא יכול לפענח אותו.

3. אם הוא גם משתף תיקיות במחשב לכל דיכפין, אפשר לאתר את כתובת ה IP שלו ברשת, ולצפות באותם שיתופים...ואולי לנחש מי הוא. דרך אחרת, פשוט לנסות להבין מעוצמת הקליטה המשתנה ממקום למקום, איפה הוא בדיוק נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...