"FAST" מציעה: כל מהירויות הגלישה עד 100 מ"ב, ב- 5 ש"ח בלבד! (על תשתית הוט) - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"FAST" מציעה: כל מהירויות הגלישה עד 100 מ"ב, ב- 5 ש"ח בלבד! (על תשתית הוט)

Music

Recommended Posts

ממה שידוע לי הם לא רוכבים על ספק אחר אלא קונים את הפס שלהם ישירות מנאטילוס, משומה הם גם קונים רוחב פס די רציני יחסית לחברה בגודל שלהם, אולי כי בין היתר הם גם חברת שרתים.

את הפרטים האלו תוכלו בטח למצוא בגוגל.

לגבי המחיר, תיכנס באתר לתקנון שלהם, שם כתוב שמחיר זה ל5 חודשים ואחר כך משלמים לפי מחירון.

אכן זה לא לגמרי ברור ובולט באתר אבל זה קיים, לגבי מה קורה בפועל אני עוד לא יודע, אני עדיין בתקופת ה5 חודשים האלו, כשהם יגמרו נראה מה הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה שלך "רוכבים"?

גם פאסט וגם נטוויזן הם ספקי ISP. אז איך יכולים "לרכב" אחד על השני?

הכוונה שהם קונים רוחב פס מנטויז'ן ואין להם חוות שרתים משלהם וכל שרתי הניתוב שלהם יושבים בעצם אצל נטויז'ן (כך לפחות היה בתחילת 2012).

לכן שאלתי אם המצב זהה גם היום..

ממה שידוע לי הם לא רוכבים על ספק אחר אלא קונים את הפס שלהם ישירות מנאטילוס, משומה הם גם קונים רוחב פס די רציני יחסית לחברה בגודל שלהם, אולי כי בין היתר הם גם חברת שרתים.

את הפרטים האלו תוכלו בטח למצוא בגוגל.

לגבי המחיר, תיכנס באתר לתקנון שלהם, שם כתוב שמחיר זה ל5 חודשים ואחר כך משלמים לפי מחירון.

אכן זה לא לגמרי ברור ובולט באתר אבל זה קיים, לגבי מה קורה בפועל אני עוד לא יודע, אני עדיין בתקופת ה5 חודשים האלו, כשהם יגמרו נראה מה הלאה.

ומה מחיר המחירון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי,

השרתי שלהם אכן נמצאים בחוות של חברות אחרות, אבל רוחב הפס נקנה על ידם ישירות ממד נאוטילוס וחיבור לIIX

ולא דרך החברות שמחזיקות את החווה.

לא מד נטואילוס ולא נעליים.

החיבור של Fast לעולם נעשה דרך 012.

אולי זה שינוי לטובה מאז הפעם האחרונה שיצא לי לבדוק (שהחיבור שלהם היה דרך 013).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי המחיר, תיכנס באתר לתקנון שלהם, שם כתוב שמחיר מבצע זה ל5 חודשים ואחר כך משלמים לפי מחירון.

מסתבר שזו כנראה טעות אבל לא באשמתי, באתר שלהם בתקנון כתוב: כל המבצעים הם ל 5 חודשים אחרי זה משלמים לפי מחירון.

לעומת זאת בכתבה בוינט כתוב: לא מדובר במחיר , אלא במחיר קבוע לשנים הקרובות.

אז קצת חוסר מקצועיות שהם לא דואגים לעדכן את האתר שלהם כמו שצריך אבל מבחינת האינטרנט הכל עובד מצויין אז אני לא מתלונן.

לגבי ממי הם קונים רוחב פס, תכלס מה זה משנה? טרייס אכן עובר דרך 012, לא יודע אם זה מחייב שהם קונים רוחב פס מ012 וגם אם כן, למי אכפת, לי אכפת שאני מקבל את מלוא רוחב הפס שלי כל הזמן ושיוטיוב עובד מצויין וגם הטורנט.

חשוב לציין אני מנוי ל12 מגה, לא יודע מה קורה בשאר המהירויות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...