בעיה עם האייקונים בWIN7(שינוי הגודל שלהם) - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם האייקונים בWIN7(שינוי הגודל שלהם)

SPONER

Recommended Posts

שנתי כמו במדריך

האפשרות הראשונה , עשתה או אייקונים קטנים (לא יפה) או אייקונים ענקיים.

האפשרות השניה, עשתה לי בגודל מושלם ,גם סמן העכבר נראה בול בגודל , אך נראה דפוק ביותר ,הרזולוציה נראת מאוד נמוכה !

http://www.israup.net/images/270d88facda212a856b2717fbfb66629.png

לפי התמונה רואים שאין סדר לא רואים את ה ( - ) ליד הריבועים והX של הדפדפן . הכל מבולגן .

דפדפן אקספלורר נראה בסדר גמור גם מבחינת רזולוציה ,גם סדר.

אחרי שהחזרתי אייקונים מהאתחול ,שוב פעם האייקונים נעלמו אחרי שעשיתי רענון , והסדר התבלגן !

דבר נוסף , תוכלו לראות פה ,כשאני מנסה לשנות סמל לדפדפן , החלון לא מתאים לגודל המסך! אי אפשר ללחוץ אישור על השינוי

אני נסתי להרים את החלון עם העכבר,בכללי הוא יותר נמוך!

http://www.israup.net/images/f97c7aa078f5e3d03fe4a6fdb6c0e9bb.png לא לשים לב לחלון של האינטרנט למעלה,זה כנראה בגלגל שהדבקתי תמונה על תמונה, כי איפה שהאייקונים שלפני החלון ,זה הסוף של המסך.

תודה רבה לעוזרים,אני ממש ישמח לפתרון לבעיה גם אם תוכנה חיצונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איקונים גודל:

מקש CTRL לחוץ ועם גלגלת של עכבר.

רוב היתר שאתה שואל לא הבתי.

תודה רבה ,נסתי על המחשב שלי ,(השני) , ובאמת זה מגדיל .

עכשיו ,מה שלא הבנתה,:

1.הגדלתי וכרום פתעום ניהיה ברזולוצית מסך ממש מטושטשת+ התצוגה לא היתה מסודרת בכפתורי הדפדפן (X ריבוע ומינוס) (כרום בלבד,השאר בסדר)

2.כשעשיתי התחול למחשב, האייקונים שהיו הסמל של התיקיה ,נעלמו והתקיות חזרו למראה רגיל של תקיה של WIN7. גם הסדר שסדרתי את התקיות בשולחן העבודה ,התבלגנות .

3. גודל החלונות שנפתחים בWIN7 לא היו מותאמים לגודל המסך מחשב , כל זה אחרי השינוי כמו בסירטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי כתבתי לך את הבעיות

אין התאמה שזה אומר , חלון מסויים של הווינדוס לפתע גדול מידי , אין איך לגשת ללחצן היציאה או אישור באותו חלון, כי האישור והיציאה , חסומים על ידי סרגל הכלים של הווינדוס ,בגלל שהחלון שנפתח לא מותאם לגודל תצוגת המסך .

(כשה להסביר את זה ככה במילים ,אבל הבנתי תמונה למעלה)

הסרטון למעלה חח אפילו לא בתור קישור ,אלא ממש בנושא האשכול.

הבעיה הראשונה שעלתה לי עם השיטה הראשונה שבסירטון, כן או שזה קטן מידי או שזה גדול מידי .

לסיכום כל מה שאני רוצה , אייקונים גדולים , והאייקונים שאני הורדתי ישמרו ,

כי כרגע המצב הוא שהאייקונים שהורדתי , אחרי הפעלה מחדש נעלמים מהתקיה ,והתקיה מוצגת בתור תיקיה רגילה עם אייקון רגיל מובנה של הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...